Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Mejm napisał:

Bez zlosliwosci, czym to sie bedzie roznic od zakupu gry 1min po premierze ze sklepiku? Cena, bonusami?

Niczym mój kaprys :) Niech sobie wydawca do słupka sprzedaży dopisze mój grosz. Gier na Xboxa nie zbieram, a gierek od From nie chce sprzedawać bo zawsze do nich wracam, dlatego cyfra dla mnie najwygodniejsza. Po co mi płyta ma w cichutkiej konsoli chrząkać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja wezmę cyfrówkę. Mam już 140 zydli w banku na PS Store. Dołożę resztę i voila. Wszyscy ciamkacie i cmokacie z zachwytu jaka ta gra będzie zajebista. Oby taka była. Ja mam obawy, że będzie ona li tylko kolejną wariacją n/t Dark Souls. Nihil novi. To samo specyficzne drewno i bolączki. Przełomu na pewno nie będzie. Biorę bo i tak do końca roku nic szczególnie ciekawego nie wyjdzie...

Odnośnik do komentarza

@Czezare Z ciekawości jakie bolączki cię frapują? Nastaw się po prostu na gierkę, gdzie nie będziesz odbijał punkcików i fetch questów na mapie tylko przemierzał nieznane. Na tle typowych wysokobudżetówek na rynku nie ma takich gier poza zapowiedzianym BOTW 2.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

@Czezare Z ciekawości jakie bolączki cię frapują? 

Przyjrzałeś się animacjom ataków, kontrataków i backstabów? Przeca to je identiko jak w DS! Ktoś powie: przecież zwycięskiego składu się nie zmienia, wszak pokochały to gazyliony graczy! :D Ja jednak spodziewałem się jakiś zmian, choćby kosmetycznych. Rolka, rolka, szlag blok i do tyłu. Jazda na koniu? No fatalnie to wygląda, pastgenowo rzekłbym :/ Trochę narzekam, wiem. Jedyną nadzieję pokładam w zdecydowanie lepiej poprowadzonej fabule, do czego powinien przyczynić się stary mistrz pióra George R.R. Martin.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ta już kwikłem na początku jak otwierało się drzwi do Limgrave. Ta sama animacja od 10 lat.

Gry From zawsze coś poświęcały - Bloodborne miał wiele oryginalnych broni z własnym movesetem względem kopiuj-wklej w soulsach ale ogólny bardzo liniowy progres ich pozyskiwania i ulepszania kamyczkami, przy tworzeniu buildów dało się mocno odczuć. Sekiro ma nowe animacje, movement czy sławny gimmick w systemie walki ale dla wielu nieszczególnie ciekawa była tam eksploracja i zbieranie pierdół. Elden na pierwszy rzut oka wygląda jak krok do tyłu ale jeszcze nie mieliśmy nigdy takiej customizacji postaci i takiego świata.

Odnośnik do komentarza

No tak, tylko po co zmieniać animacje które działają i wyglądają zupełnie w porządku? To nie jest poziom gier Piranha Bytes czy Spiders, gdzie od samego początku rzuca się w oczy drewno.

 

Jeśli przez takie mądre wykorzystywanie assetów i animacji z poprzednich gier mamy otrzymywać po 3-4 Fromosoftowe cudeńka na generację, podczas gdy inni devi klepią 7 lat jeden tytuł, to nie mam nic przeciwko.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, XM. napisał:

Ja widziałem dwa trailery i z minutę gameplayu. I tak standardowo wchodzę w gry, kiedyś to się oglądało godzinami gameplay, teraz lepiej .

Ja obejrzałem to co podał Vaati i zrobił tylko porównanie co zmieniło się w porównaniu z betą.

 

Ale bym kupił ten jego artbook, ale nie chce mi się zakładać PayPal czy co tam potrzebne do jednej wpłaty na kickstarter.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...