Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.01.2022 o 10:17, mario10 napisał:

Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać mam wrażenie, że ten świat taki wydaje się pusty, szaro bury  ale chyba taki zamysł twórców. Czekam na premierę będzie hit jak nic.

 

w pełnej rozmieszczenie itemów i przeciwników będzie miejscami różne od bety. domyślam się, że niektóre spelle startowe dla danych klas też mogą się zmienić. to pewnie też zależy od tego jak bardzo i czy w ogóle je znerfią. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Kazub napisał:

 

w pełnej rozmieszczenie itemów i przeciwników będzie miejscami różne od bety. domyślam się, że niektóre spelle startowe dla danych klas też mogą się zmienić. to pewnie też zależy od tego jak bardzo i czy w ogóle je znerfią. 

To Beast Claw u tego proroka nie jest zbyt mocne? Wydaję mi się, że ten czar powinien być trochę znerfiony, całkiem możliwe, że go nie będzie na starcie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.01.2022 o 10:17, mario10 napisał:

Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać mam wrażenie, że ten świat taki wydaje się pusty, szaro bury  ale chyba taki zamysł twórców. Czekam na premierę będzie hit jak nic.

 

On jest pusty a nie wydaje się, każdy filmik to pokazuję. 

Szkoda, że nic nie robią z tą animacją, brakuje tu dekapitacji i ten backstab no ileż można?! 

Nie powiem wygląda to OK, ale mogli by pewne rzeczy odświeżyć...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rotevil napisał:

To Beast Claw u tego proroka nie jest zbyt mocne? Wydaję mi się, że ten czar powinien być trochę znerfiony, całkiem możliwe, że go nie będzie na starcie.

 

zdecydowanie za mocny więc albo go znerfią albo/i zabiorą klasie startowej (prophet). w becie był do zdobycia w pierszym regionie po zabiciu sub-bossa i pewnie tak zostanie bo jednocześnie jest to zgodne z charakterystyką tego bossa (człowiek-bestia).  

Odnośnik do komentarza

elden jest znacznie obszerniejszy i jest podzielony na krainy więc zależy na jakie materiały patrzysz. z tego co widziałem, to pod względem kolorystyki i charakteru lokacji jest dość różnie. te bardziej żywe w kolory lokacje kojarzą mi się bardzo z sekiro. do tego pokazali ledwie 1/10 gry więc takie gdybanie na zasadzie - "widziałem kawałek gry i było szaro" nie ma za wiele sensu. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, cotek napisał:

Mhrhhroczne lore tylko po ENG xD

 

nie, po prostu gry FS są trudne w tłumaczeniu i nawet angielskie nie jest idealne ale jest najbliżej prawdy. poszczególne lokalizacje są z kolei kompletnie chybione, pozbawione kontekstu i czasami sensu w ogóle. 

 

ale jak komuś pasuje granie zmatowieńcem to ok

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...