Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, SnoD napisał:

Jest jakaś większa analiza jak to działa na PC?

Nie ma co analizować póki co, stutter na stutterze stutterem pogania, niezależnie od rozdziałki i ustawień, niezależnie czy GPU sobie śmiga na 30% wykorzystania mocy czy na 100%. Pozostaje kwestia co konkretnie jest tego przyczyną i kiedy to naprawią.

Odnośnik do komentarza

Moje wrazenia jako nooba soulsowego(tylko grałem w dark souls 1 do NG+++) 

Graficznie meh od strony technicznej ale design wszystkiego jest zajebisty. Open world jak na razie fajny duzo ciekawych rzeczy i miejscówek,co 200m cos odciąga moja uwage ale nie ma pierdolnika jak w ubigierkach. No i leją mi dupe niemiłosiernie farmilem expa i jakiś uj mi wbił do gierki z magiem napierdzielajacym jak karabin maszynowy i 30k duszyczek poszło się walić.

Wstępnie 9/10.

Odnośnik do komentarza

Kojarzycie na pewno to marketingowe pierdolenie, ktore uskutecznia wiekszosc firm przy wypuszczeniu kolejnej czesci jakiejs serii? "No to jest dopiero docelowy tytul ktory chcielismy zrobic tylko wczesniej brakowalo nam budzetu / doswiadczenia / umiejetnosci?" Zawsze jak to slyszalem to wywracalem oczy ale w przypadku tego tytulu naprawde dalbym sie na to nabrac (nie wiem czy FS stosowalo taka zagrywke bo nie ogladalem zadnych dev journali). Czy to jest magnum opus FS? Nie wiem, ale sie domyślam

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No GOTY jak nic, czy ich najlepsza gra? Jeszcze nie wiem, napewno najlepszy koń w grach i poza transportem i skakaniem jest super do walki jak się wyczuje timing. Dziś zaliczyłem 4 minibossów, tak podejrzewam bo nic mi za nich nie wpadło z :platinum:, uzbierałem sporo kamyczków w kopalni i się na spokojnie będę zastanawiał czy coś warto już ulepszyć. Mialem nadzieje znaleźć jeszcze jakiegoś npc od cudów ale nic z tego. 

Odnośnik do komentarza

Liczę, że teraz będzie inaczej, ale z tych wszystkich gier 96+ na meta/opencritic to każda była dla mnie poprzez wlasnie takie wysokie oczekiwania - mniejszym lub większym zawodem. Zarówno Breath of The Wild (nigdy nie zgodzę sie tymi ochami i achami, są lepsze open worldy, dla mnie Zelda ma za dużo wad i po prostu nie rozumiem, jak ktoś może ją nazwać grą generacji), jak i  RDR2 (świetna, ale coś jej brakowało, była zbyt powolna i nie miała tego czegoś). 

 

Tak samo mam wrażenie może być przy Eldenie, przehypowane recenzje powodują nadmiar oczekiwań i mózgowi ciężko potem sprostać. 

 

Poza tym ich magnus opus był Bloodborne, który miał chyba jakoś 92, a dla mnie to ich najlepsza gra i zawsze taka będzie :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A dla mnie poki co rozczarowanie.  Mniejsze lokacje jak jaskinia czy lochy wyglądają Ok. Otwarty teren marnie się prezentuje. 
Klimat fajny, płynna animacja ale po tym co prezentowali na trailerach liczyłem chyba na coś w stylu „WOW, będę grał cała  noc” niestety nic takiego nie odczułem. Tak wiec pierwsze wrażenie takie sobie niestety. Pewnie później się wciągnę ale pierwsze wrażenie jest tylko jedno. 

Edytowane przez RIfuk
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, RIfuk napisał:

A dla mnie poki co rozczarowanie.  Mniejsze lokacje jak jaskinia czy lochy wyglądają Ok. Otwarty teren marnie się prezentuje. 
Klimat fajny, płynna animacja ale po tym co prezentowali na trailerach liczyłem chyba na coś w stylu „WOW, będę grał cała  noc” niestety nic takiego nie odczułem. Tak wiec pierwsze wrażenie takie sobie niestety. Pewnie później się wciągnę ale pierwsze wrażenie jest tylko jedno. 

Nie jesteś souls maniakiem prawda? Dział horizon to nie tutaj.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Il Brutto napisał:

Pobralem 44GB gierki i pokazuje wersje 1.02. Czy bedzie sie jeszcze cos sciagalo jakis day one patch?

nie

 

 

 

 

 

Wersja z PS4PRO na PS5 smiga w stabilnych 60. Nawet loadingi szybciutkie.

Jutro obada sie wersję currentgenową, jak będzie pizda to chyba zostanę przy wersji PS4 XD
Oczywiście jak na soulsowego świeżaka po wyjściu z tutka 5 razy obskoczyłem wpierdol i wyłączyłem grę, ale tak po prawdzie to muszę się przestawić z DL2  bo uniki chcę robić jak tam, albo za dużo razy rolke zrobię i stamina spada do zera XD

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Il Brutto napisał:

Pobralem 44GB gierki i pokazuje wersje 1.02. Czy bedzie sie jeszcze cos sciagalo jakis day one patch?

To już jest to.

20 minut temu, Rash napisał:

Nie jesteś souls maniakiem prawda? Dział horizon to nie tutaj.

Czyli tylko "soulsmaniaki" mogą tu pisać?

Odnośnik do komentarza
52 minutes ago, mozi said:

Możecie zerknąć na ps5 jaka wersja cyfry się wam pobrała?

image.jpg

Masz wersję PS5. Wersja PS4 ma update 1.02, a PS5 1.002.000. Waga: PS4 43,65 GB, PS5 44,80 GB.

 

A wygodniej sprawdzisz to na kafelku (?) gry. Przed tytułem jest logo. Albo PS5 na białym tle, albo PS4 na czarnym tle.

 

O to pytałeś?

 

PS Jest wykorzystany Dualsense w tej grze? 

Edytowane przez rado
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...