Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, C1REX napisał:

Przegapiłem zdolność przyzywania pomocników. Jest na samym początku, mam już 3 czary z pomocnikami, ale na samym początku przegapiłem rozmowę i skilla. Mega bym sobie grę utrudnił i pogorszył doświadczenie. 

Tez bym to zupełnie przegapił. Szukałem informacji na temat malych tarcz i przypadkowo na to wpadłem. W zyciu bym nie pomyślał, ze trzeba się cofać prawie na sam poczatek gry po zdobyciu konia, bo tylko wtedy spawnuje sie npc :facepalm: "genialne" krzykna fani lore

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, 20inchDT napisał:

Tez bym to zupełnie przegapił. Szukałem informacji na temat malych tarcz i przypadkowo na to wpadłem. W zyciu bym nie pomyślał, ze trzeba się cofać prawie na sam poczatek gry po zdobyciu konia, bo tylko wtedy spawnuje sie npc :facepalm: "genialne" krzykna fani lore

Mogę prosić o info gdzie isć zeby to odblokować bo też przegapiłem :0

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, C1REX napisał:

Można sobie ręcznie podobno zrobić ultra wide na PC.

Nie mam takiego monitora, ale ludzie na reddicie piszą, że to wyłącza też anti cheat system i przestaje się przycinać. 

Ech typowy FromSoftware - zmoduj sobie gre, dodaj plik txt, by odblokować rozdzielczość, odpal inny program by odblokować klatki, no najlepiej chyba po prostu ściągnąć grę z torrenta, wtedy działa jak należy. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Il Brutto napisał:

Wlasnie poszedlem za wskazowkami jednego z npc i dotarlem do jakiejs lokacji gdzie sa latwi przeciwnicy ktorzy daja 1k expa i dropia kamienie ulepszajace do +9. Ale broni nadal nie moge innej znalezc.

Bronie przeważnie są w tych dużych wozach. Czasem wozy są ciągnięte przez giganty, a czasem stoją obok obozu żołnierzy. 

Pierwszy obóz zaraz na początku gry ma dwa takie wielkie wozy. Z tyłu tych wozów są skrzynie i w tym wypadku oba mają broń.

 

Też bym przegapił bez filmiku z radami na początek. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam problem ze mnie wszystko jedzie trafiłem na giganta po drodze do tej burzowej twierdzy nie ma szans żeby go zgnoic w sumie to nie wiem gdzie iść . Ktoś wie jak odblokować mape zeby coś było widać oprócz szarego tła

Dostałem wilka i meduzę do przyzwania, ale nie mogę ich użyć , wie ktoś co jeszcze jest potrzebne ?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Banan91PL napisał:

Ja mam problem ze mnie wszystko jedzie trafiłem na giganta po drodze do tej burzowej twierdzy nie ma szans żeby go zgnoic w sumie to nie wiem gdzie iść . Ktoś wie jak odblokować mape zeby coś było widać oprócz szarego tła

Mape masz przy słupach takich jak ten znajdujący się poniżej łaski gdzie dostałeś konika. 

Odnośnik do komentarza

Dobra już weź się tam tak nie triggeruj, takie video bez żadnych Frametime graph'ów to wiesz ...

 

Ale skoro sam tego nie doświadczasz to pozostaje się cieszyć z gierki a nie przekonywać mnie, że jest inaczej.

 

 

 

 

Tak jak mówi ten tweet - wszelkie "fixy" spowodują tylko efekt placebo a realny problem mogą rozwiązać jedynie Devsi a nie moderzy przez to, że gierka jest na DX12.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Banan91PL napisał:

Ja mam problem ze mnie wszystko jedzie trafiłem na giganta po drodze do tej burzowej twierdzy nie ma szans żeby go zgnoic w sumie to nie wiem gdzie iść . Ktoś wie jak odblokować mape zeby coś było widać oprócz szarego tła

Dostałem wilka i meduzę do przyzwania, ale nie mogę ich użyć , wie ktoś co jeszcze jest potrzebne ?

Nawet jak jest szara mapka, to jest na niej zaznaczony taki obelisk i to tam znajduje się mapa okolicy. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, GearsUp napisał:

Dobra już weź się tam tak nie triggeruj, takie video bez żadnych Frametime graph'ów to wiesz ...

 

Ale skoro sam tego nie doświadczasz to pozostaje się cieszyć z gierki a nie przekonywać mnie, że jest inaczej.

 

 

 

 

Tak jak mówi ten tweet - wszelkie "fixy" spowodują tylko efekt placebo a realny problem mogą rozwiązać jedynie Devsi a nie moderzy przez to, że gierka jest na DX12.

 

Lubię Alexa, ale już z 2-3 razy jak pisał bądź pokazywał w swoich analizach problem stutteringu to okazywało się, że wystarczyło wejść na reddita i po chwili znajdowało się rozwiązanie. To raz. Dwa, ja nie robiłem żadnych zmian, po prostu włączyłem grę na patchu 1.2 i gra chodzi mi bez stutteringu (tak jak zresztą wielu innym osobom), ze stutteringiem na PC już tak jest, jednych dotyka, drugich nie, niezależnie od sprzętu. Trzy, do stwierdzenia stutteringu nie trzeba żadnych frame graphów, widoczny jest gołym okiem, bo gra się freezuje, stuttering nie ma nic wspólnego z wydajnością GPU, nie mówimy tu o framedropach. Cztery, ja Ciebie do niczego nie przekonywałem, napisałem, że gra u mnie chodzi bez zarzutu, to Ty się przysrałeś do mnie, że ściemniam.

 

15 minut temu, easye napisał:

A jak on uruchomil RT - jest jakis mod?

 

 

RTGI z reshade'a.

Odnośnik do komentarza

Dobra rozwaliłem 

Spoiler

Godricka

https://www.xbox.com/play/media/XJWUCGNP

Świetne starcie i muza (chociaż duzi rycerze sprawiali mi większy problem). Wezwałem dziewczynę bo liczę na dalszy questline z nią. Dobra na dzisiaj koniec, najlepsze Soulsy w jakie grałem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

I u mnie 

Spoiler

Godrick

padł, było to intensywne i piękne :banderas: Lecę dalej. 

Ogarnąłem zajebistą broń od tego mini-bossa

Spoiler

dużego rycerza co się porusza jak Artorias xd

Pasuje mi pod builda i dobrze sieka. Sprawdziło się na pół-boga bo broń jest średnio szybka i można było fajnie się wstrzelić z rollem między atakami moimi, a jego.

Jestem w siódmym niebie. Najlepsze Soulsy póki co :obama::fsg:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...