Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mugen napisał:

 

Jeśli nie jesteś purystą co musi sam wszystko znaleźć, to jest jeden sprzedawca magii (tej od int):

  Ukryj zawartość

gdzieś na prawo od jeziora przy drodze idącej pionowo, w piwnicy ruin w których jest wielki kwiatostwór do ubicia

 

Właśnie znalazłem to miejsce. Jechałem koło tego ale akurat toczył się konwój wiec odciągnęli moja uwagę. Żebym wiedział ze tam jest sprzedawca magi zajrzałbym wcześniej. 
Mam pytanie bo widzę ze można zakuwać bronię ma magię (żeby się skalowalny z magic) ale rozumiem ze to później? Na razie nie mam jak tego zrobić 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, mozi napisał:

Właśnie znalazłem to miejsce. Jechałem koło tego ale akurat toczył się konwój wiec odciągnęli moja uwagę. Żebym wiedział ze tam jest sprzedawca magi zajrzałbym wcześniej. 
Mam pytanie bo widzę ze można zakuwać bronię ma magię (żeby się skalowalny z magic) ale rozumiem ze to później? Na razie nie mam jak tego zrobić 

 

Spoiler alert, bla bla, ale wygląda mi na to, że cała "pierwsza kraina" jest swego rodzaju kompletnym wstępem do gry, każda mała jaskinia ma swojego mini-bossa, którego pokonanie daje nam pierwszy przedmiot danego typu i planszę pokazującą jak tego używać. Nie wiem jak z resztą gry, ale jednak jest sens wylizać najpierw tę pierwszą krainę, by wiedzieć, co ogólnie nawet jest w grze.

 

 

Szczerze mówiąc to dalej nie wiem, jak używać skilli broni w prawej ręce, jeśli się ma coś w lewej, a wydają się istotnym elementem gry. Nawet nie umiem tego wyguglać lol. Może się pojawi w którejś jaskini którą pominąłem.

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy można przekuć broń na magiczną to nie wiem, ale jest jakaś możliwość przerobienia jej na magiczną. Jednak jak w poprzednich częściach, nie nastawiałbym się, że szybko będzie możliwość uczynienia tego efektywnym, z racji liczby wymaganych przedmiotów do osiągnięcia wysokiego skalowania z int.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ogqozo napisał:

Szczerze mówiąc to dalej nie wiem, jak używać skilli broni w prawej ręce, jeśli się ma coś w lewej, a wydają się istotnym elementem gry. Nawet nie umiem tego wyguglać lol. Może się pojawi w którejś jaskini którą pominąłem.

 

Jeden z NPC sprzedaje te ashes i jednym z nich jest taki wyglądający jak czarna dziura, który nic nie robi. To oznacza, że jak dasz to w tarczę, to L2 zamiast parry tarczą zrobi skilla z broni. 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

chyba nie mozesz. wyglada na to, ze ashes of war mozna uzywac tylko jak ma sie bron w dwoch dloniach.

Niekoniecznie. Wystarczy miec tarcze bez żadnych umiejetnosci typu parry itp. Jest tez taki popiół na tarcze gdzie można wyłaczyc na kazdej tarczy skill i tym samym możemy używac prochów z jednej reki. 

Odnośnik do komentarza

Ale ta muza mi się podoba. :banderas:

Tak w gust trafiło jak nic nigdy wcześniej.

 

Osobiście polecam ją podgłosnić, bo w opcjach jest na 7 ustawiona. Przestawiłem na 10, a efekty obniżyłem na 7.

Ale ten klimat to kozak. Tylko japońce chyba to potrafią. No słów brakuje tak samo jak snu. :morning2:

Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, ogqozo said:

 

Spoiler alert, bla bla, ale wygląda mi na to, że cała "pierwsza kraina" jest swego rodzaju kompletnym wstępem do gry, każda mała jaskinia ma swojego mini-bossa, którego pokonanie daje nam pierwszy przedmiot danego typu i planszę pokazującą jak tego używać. Nie wiem jak z resztą gry, ale jednak jest sens wylizać najpierw tę pierwszą krainę, by wiedzieć, co ogólnie nawet jest w grze.

 

 

Szczerze mówiąc to dalej nie wiem, jak używać skilli broni w prawej ręce, jeśli się ma coś w lewej, a wydają się istotnym elementem gry. Nawet nie umiem tego wyguglać lol. Może się pojawi w którejś jaskini którą pominąłem.

 

 

 

 

musisz kupic skill ktory sie nazywa bodajze no skill i zalozyc na tarcze, wtedy bron bedzie robila ten swoj nawet jak trzymasz ja w 1 rece

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Schranz1985 napisał:

Powiem szczerze że jestem przytłoczony eldenkiem.
Gra jest ogromna, jestem słaby, nie wiem gdzie iść, gdzie jest eq, gdzie farmic...
To nie jest remake dms że wjeżdżasz jak e masło i op po 2h.
Tzn pewnie sie da no ale lepiej samemu odkrywać gierkę.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

EusD3F9WQAMqIWv.jpeg.jpg

Odnośnik do komentarza

Meduza jest op. Wytrzymała i można trochę naciągać ai bossów dzięki niej, tak żeby się aggrował raz na gracza raz na nią. Szkoda, że nie mam focusu na tyle, żeby inne summony próbować, no nic siła się sama nie wbije. 

 

I jestem chyba w takim momencie, że mam chyba z 5 questów aktywowanych i nawet nie wiem gdzie szukać tych npców... No nic, kiedyś się zrobi jak już będą poradniki na youtubie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...