Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Kmiot napisał:

Więc dziadowi darowałem życie, bo może będę chciał coś od niego kupić, a biznes jest biznes i nie ma miejsca na urazę.

Mięczak. Jak tylko go zobaczyłem na pobojowisku to skurwysyn wyłapał kosę w plecy. Don't fuck with my runes, plażo.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, cotek napisał:

Jak sobie pomyśle, że od nowa mam odkrywać wszystkie te rzeczy, miejsca, itemy,

 

No ale kolejne przejście już z jakimś pomysłem to można olać dużo pobocznych aktywności. Jak se teraz tak robiłem po jeziorach objazd i bossow to pod względem przydatności dla obecnej postaci to same śmieci znajduje 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Kmiot napisał:

Więc tak, w kwestii tego cwaniaka, co przed wejściem do zamku naciągnął mnie (i nie tylko mnie) na prowizję, to na gzymsie już go nie było. Wróciłem więc do miejsca przy bramie, gdzie pierwszy raz go spotkałem. Patrzę - stoi! Cały dumny z siebie, aż promieniuje moimi runami, którymi się nachapał. No to porozmawiamy koleżko, pomyślałem, a potem będzie wpierdol. Okazało się, że typ ma na sprzedaż kilka gratów (m.in mały puklerz, ktoś tutaj szukał, chyba @20inchDT ). Można też było wybrać opcję, że jednak chcę wejść przez bramę, potem do niej podejść i otwarcie jej najwyraźniej anulowało naszą umowę, bo od tamtej pory po zgonie wszystkie moje runy co do jednej grzecznie czekają na miejscu.

 

Więc dziadowi darowałem życie, bo może będę chciał coś od niego kupić, a biznes jest biznes i nie ma miejsca na urazę.

 

Przy okazji wygrano z Godrikiem.

 

Po śmierci dropi przedmiot, który umożliwia innemu NPC (w Roundtable Hold) sprzedawanie tych przedmiotów. 

 

Sprawiedliwości musi stać się zadość!

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Banan91PL napisał:

Gram na xsx tv z vrr zadne spadki fps mi nie dokuczają gra jest genialna ale kurde chyba za duża

 

Masz kogoś ze znajomych z tą grą? 

Różni ludzie inaczej podchodzą do gry. Jedni wolą solo, a inni wolą tą przygodę robić z kumplami. Jeśli masz kogoś na liście znajomych, to zróbcie coś w coop i sprawdź jak się gra - a nuż się spodoba. 

Jak nie masz, to na discordzie są tysiące ludzi chętnych na coop. 

Sam mam PC, ale tu na forum sporo ludzi ma wersje na XSX. 

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie pozytywne. Szkoda tylko że ciągle odnoszę wrażenie że coś "tnie" jeśli chodzi o płynność. Gram na PS5, tryb wydajnościowy. W sumie wszystko mnie się podoba (design świata :wub: ). Fajnie że w końcu jest muzyka podczas eksploracji, no ale szkoda że znowu gra od FS "technicznie" nie jest dopieszczona. Grałem ostatnio w Demon's Souls (tryb wydajnościowy) więc ER to niestety spory krok wstecz :/ Szkoda. Te 10/10 "dziennikarzy" to śmiech na sali. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A czy podczas kupowania przedmiotów UI nie pokazuje nigdzie co będzie lepsze/gorsze? Za wuja nie widzę tego.

 

Miałem też dobrego buga gdzie podczas przywoływania konia w okolicy skał, koń się pojawił i w chwilę zniknął ale ja pozostałem w powietrzu. Nie mogłem nic zrobić i ~5 sekund później piękny napis : "You Died".

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, blantman napisał:

ale po co chcesz zrobić wszystko? wiesz że gry From tak działają. NIGDY wszystkiego nie odkryjesz za pierwszym przejściem. W te gry trzeba grać bez poradnika i odkrywać samemu wszystko co się da a najwyżej przy new game + zerknąć co sie pominęło 

No rpgowe zjebanie musze zrobić wszystko i wszędzie wleźć i zobaczyć og M&M7 tak mam :dunno: To był tylko jeden raz jak sprawdziłem z ciekawości wole samemu sprawdzać ale czasami ciężko bo dobrze fanty w ER poukrywali.

Odnośnik do komentarza

Ja znalazłem magiczną uchigatane.
(pipi)aniutka +2 ma już 300 dmg gdzieś zwykła+4 miała 220.
No i wymaga 18 inta więc musiałem trochę przyfarmic.
Niestety ma ujowego specjala i inny mooveset.
Brakuje mi pchnięcia pod R2 ale i tak jest mega.
Margit był prosty, ale godrick mnie szmaci strasznie.
No nic poodkrywalam dalej mapę może coś wpadnie i podleveluje(33lev)
Ile tu jest smaczków dla fana serii, patches, droga do bossa tego drzewiastego węża itd.
No mega, ciężko się oderwać.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Summon - żołnierze lycarii na +3 i starcia z bossami poziom easy, wilki się chowają razem z meduzą ;) 

42 minuty temu, Banan91PL napisał:

Miałbym jeszcze pytanie kupiłem czar inkantacji leczenia ale nie mogę go dodać do wyposażenia tak jak bym nie mógł go używać gram konfesorem i mogę używać czarów mam szybkie leczenie ale nie mogę podmienić go na inny czar

Spróbuj przy łasce / ognisku, tam się chyba „zapamiętuje czary”

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Whisker napisał:

Summon - żołnierze lycarii na +3 i starcia z bossami poziom easy, wilki się chowają razem z meduzą ;) 

Ja mam te kościotrupy, co same odżywają. Czasami muszę zrobić kilka prób na bossa, ale jak ma się szczęście, to całą walkę potrafią skubańce się odradzać. 

Dostaje się je za tego kolesia w łódce. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, C1REX napisał:

Ja mam te kościotrupy, co same odżywają. Czasami muszę zrobić kilka prób na bossa, ale jak ma się szczęście, to całą walkę potrafią skubańce się odradzać. 

Dostaje się je za tego kolesia w łódce. 

Mam też je ale nie testowałem :)  został mi jeden punkt na mapie nie odkryty, w sumie po 13 godzinach grania ta mapa nie wydaje się aż tak duża (byłem już też w podziemiach) ale na samej powierzchni to sporo mapy jest nie do osiągnięcia. Co za szpil gameplay jak w innych grach From, zaczynam i nie mogę skończyć, 5 godzinne sesje to minimum. Doszedłem też do Godricka zszywańca, zjechałem mu pół paska ale coś czuje że kilka razy polegnę.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Whisker napisał:

Mam też je ale nie testowałem :)  

Polecam, bo działają odrobinę inaczej od reszty. Trzeba mieć tylko trochę szczęścia by nikt ich leżąco nie dobił. Chociaż widzę, że nie masz problemów, więc może nie ma co zmieniać. 

 

Ja gram hybrydą - wojownik z prostą bronią o małych wymaganiach z Bleed i 18INT do rzucania trzech fioletowych kamieni. Kozak kombinacja, bo kamienie ogłuszają nawet tych trudnych bossów, a krwawy sztylet +5 robi mega damage za finishera. Fajnie też te fatality wyglądają, jak krew tryska 10 metrów w górę, a człowiek czuje się mega kozakiem terminatorem. Wczoraj ubilem jednego takiego olbrzyma i klimat Shadow of the Colossus tryskał z ekranu jak ta krew z kolosalnego przeciwnika. 

 

Dziś wieczorem jadę oczyścić jaskinię, która jest oznaczona na mapie. Ciekawe jakie prezenty dla mnie tam trzymają?

No jest przygoda. :banderas:

 

:wio:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...