Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik z 1 pokazałem z melee. Jak się ma dobrą tarczę i OK broń, to nawet kilka Capra Demons na raz nie miało szans. Bossów robiłem jak tego czerwonego NPC z końca filmiku. Albo magiczną dzidą, albo elektryczną kosą. 

 

DS2 miał masę NPC do przyzwania i wciąż mocna magię. Trzeba było świadomie sobie utrudnić grę samym melee, by było naprawdę trudno.

 

Zdrugiej strony chyba zaczynamy już chojrakować nazywając Soulsy łatwymi. :reggie:

Sam się zagalopowałem. Mi tam jednak trudno jest czasami, umieram i kilka razy do bossów podchodzę ze zbyt wysokim levelem. :dafuq:

 

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Schranz1985 napisał:

No właśnie niedawno "odkryłem" tego mimica i szczerze to takie lamerskie 2v1, nue chcę tego używać.
Mam miecz nocy i ognia+10 i 120lev.
Póki co poszedłem w inne prostsze miejsca które ominąłem.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Ale wiesz że używanie miecza nocy i ognia też jest lamerskie? :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie na zmianę Dark Moon Greatsword, Moonveil katana i Sword of Night and Flame. No i mimic od czasu do czasu, gdy szanse nie są po mojej stronie. :fsg:

 

Właśnie zwiedzam Leyndell i to chyba moja ulubiona lokacja ze wszystkich gier From. To jest tak ogromne, że mózg nie ogarnia.

Spoiler

Godfrey i Morgott

padli odpowiednio za 1 i 3 razem. Pora szukać pozostałych szefów.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Whisker napisał:

Ale wiesz że używanie miecza nocy i ognia też jest lamerskie? :D 

Nie zawsze. Odpalenie jednego z dwóch ataków zajmuje czas i nie musi każdego wroga staggerować. Miałem już grę szybko przechodzić bo nuży a po tej suce Malenii wróciła radość z eksploracji. From zrobiło lepsze kanały niż w DkS1 :obama:

 

Spoiler

image.thumb.png.7f724c4083280da1e75a8beafc7cee37.png

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zelda to by byla, gdyby tu byla przygodowosc. Jest eksplor konikiem i walka, ale Zelda miala: zagadki logiczne w dungeonach, zagadki logiczne w questach, taktyczna i satysfakcjonujaca wspinaczke, paralotnie, elementy platformowe, wieze do obserwacji i zaznaczania sobie obiektow, zabawe fizyka, zabawe forma, rejony zmieniajace zasady gry, elementy survivalu, ale takiego przyjemnego, ciekawe i przygodowe questy, ogolnie mam wrazenie, ze co chwile robilo sie cos innego. Swiat byl kwadratowy i wpuszczal gracza w sam srodek, tutaj jednak jest pewna wyznaczona sciezka. A, i Zelda byla trudniejsza xD

 

W open worldowosci, przygodzie i grze ogolem Zelda u mnie wygrywa. W Soulsach wygrywa DkS3 i BB. W grach FROM wygrywa u mnie Sekiro. Ale Elden jest dobra i wciagajaca gra, po prostu nie jeat dla mnie najlepszy w niczym.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Nie zawsze. Odpalenie jednego z dwóch ataków zajmuje czas i nie musi każdego wroga staggerować. Miałem już grę szybko przechodzić bo nuży a po tej suce Malenii wróciła radość z eksploracji. From zrobiło lepsze kanały niż w DkS1 :obama:

 

  Ukryj zawartość

image.thumb.png.7f724c4083280da1e75a8beafc7cee37.png

 

Im dalej w las odkrywam nowe lokacje, tym bardziej jestem zaskoczony, ile pracy w to włożyli, spokojnie mogli z tego 3 gry zrobić xD.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Bigby napisał:

U mnie na zmianę Dark Moon Greatsword, Moonveil katana i Sword of Night and Flame. No i mimic od czasu do czasu, gdy szanse nie są po mojej stronie. :fsg:

 

Właśnie zwiedzam Leyndell i to chyba moja ulubiona lokacja ze wszystkich gier From. To jest tak ogromne, że mózg nie ogarnia.

  Ukryj zawartość

Godfrey i Morgott

padli odpowiednio za 1 i 3 razem. Pora szukać pozostałych szefów.

To jaki to jest build bo ja teraz zrobilem respec na moonveil i mam 25 int i 20 dex a tutaj trzeba jeszcze 24 fth zeby uzywac sword of n&f wiec troche chyba pkt idzie w kosmos? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...