Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O2XEMi8.jpg


Platynowe trofeum :platinum: #166 ląduje na koncie. 114 godzin FANTASTYCZNEJ zabawy.:yahoo: Hidetaka Miyazaki nie nazwał jej Dark Souls 4 prawdopodobnie tylko dlatego, że lata temu w wywiadzie, jaki udzielił Famitsu, powiedział, że zamyka ten rozdział, który uważa za kompletny. Nie zrobi już DkS4 i chce być słowny.
 

Kapitalna gra. Jasne, ma swoje wady (jak każda), ale mocne 9/10 wystawiłbym lekko. Grało mi się znakomicie i w sumie gra mi się świetnie dalej.:good2:
Wspaniale wykreowany świat, stylistycznie to także uczta dla oczu.
 

Postawiłem na ciężkozbrojnego, który niespecjalnie bawi się magią.:drag: Jako, że soulsy lubię zaliczać w pojedynkę, to z usług naszych pomagierów starałem się nie korzystać. Zdobyłem 43 z nich (jest bodaj ponad sześćdziesiąt), sprawdziłem działanie niemal każdego, ale doprawdy powiadam wam pokonanie takiej Malenii w pojedynkę daje ogromna frajdę.:starwars: A tak po prawdzie największe problemy sprawił pan Maliketh.


No nic. Za jakiś czas kupię również na X bąka i raz jeszcze ją przejdę tym razem korzystając z katany.:touche:

Nieco zrzutów:

 

Spoiler

jfEefpt.jpg
1tShtTW.jpg
q6VCS5b.jpg
oLKRHsp.jpg
6b61sRs.jpg
kyum4ej.jpg
IyKgLRU.jpg
7P7a6DH.jpg

 

Edytowane przez Sylvan Wielki
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kanabis napisał:

To ja jestem jeszcze lepszy, pierwsza tarcza i pierwszy miecz ktory kupilem w grze(wielki miecz rycerski czy jakos tak) xd Ale porobiony +23 plus popioł bleeding, talizmany, runa i set radhana narazie starczaja :sapek: 

Zreszta tarczy praktycznie nie uzywam. Trzymam udzwig na srednim poziomie i rolluje. Wile dwuracz miecza trzymac i zwiekszyc dmg

 

To ta mrozna pipka z dlc ds3? 

Fajna walka. I summonow nie bylo i sie nie przeleveowywalo. To byli czasy. Pierwsza i druga faza do nauczenia, w trzeciej to juz trzeba isc na calosc i miec szczescie xd 

 

Szczerze to ja najbardziej zapamietalem walki z namelessem i kosem. Z kosem to samo, ostatnia faza to jakis berserk 

 

No i z dlc ds2 ostatni boss , król czegostam, kosci sloniowej. Tez niezly gagatek.

 

Wszystko to przed nami w dlckach do ER :). 3 fazy, przegięci bossowie itd. itp. :). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.03.2022 o 22:44, C1REX napisał:

Ale które Soulsy były faktycznie takie trudne grając z trophy guide? 

3 zakończenia na jednym sejwie to trik od początku serii. Tak samo, jak sejwowanie do chmury przed bossami, by nie marnować humanity. Albo w DS2 przed walkami, gdzie NPC nie mógł zginąć w walce z bossem. 

(....)

 

Dla mnie gra bomba. Trudna jest w sam raz i nie jest jakimś samograjem jak niektórzy tu sugerują. Ja wciąż ginę w tej grze. 

DS3 też miał coop, cheese, npc i OP buildy. 

 

Pewnie część bossów zablokuje summony. Tak samo, jak nie da się summonować w tych fioletowych okrągłych teleportach. 

Ewentualnie bossowie będą takimi kozakami, że nawet z mimiciem będzie ciężko i ludzie będą płakać, że za trudno się w DLC zrobiło. :yao:


Seria nie jest wybitnie ciężka, ale nie nazwałbym ją banalną. Nikt też nie powinien nikomu narzucać jak ma grać. Ja dla przykładu lubię eksplorować te światy, sam odkrywać ile się tylko da. Jak ktoś ma potrzebę przed zagraniem posilić się na YouTube filmikami typu "jaka klasa najlepsza, jak być OP na dzień dobry", cóż, można i tak, ale to psucie sobie zabawy.:unknown: Gra ma sprawiać frajdę. No chyba, że ktoś czerpie satysfakcję, że pierwszemu bossowi wrzuci za 3/4 paska hadokena w plecy. :dunno: Co kto lubi. Można tam raz, czy dwa, jak boss jest wyjątkowo tani, ale tak przez całą grę....

:platinum: mam w całej serii DkS i we wszystkich 4 wersjach Demonów (jap, usa, eu, rimejk) oraz genialnym Bloodborne. Raczej nie zgodzę się z tym, że od zarania dziejów 100% dało się zrobić podczas jednego przejścia (jak w Eldenie). W Krwistych można było to wykorzystać, w DS rimejk również, ale dla przykładu takie DkS II należało przejść do połowy NG ++. Podobnie z trójką było, gdzie zbierało się pierścienie w ulepszonej wersji +, które były na NG+ do zdobycia. Zatem tu nie masz racji. DkS i DkS remaster też mam na 100% zaliczone i tam również na jednym przejściu gry nie dało się zamknąć (większość dusz należało wykorzystać dwukrotnie, a niektóre aż 3 razy).

Swoją droga aż dziwne, że w ER tego motywu nie wykorzystali. :philosoraptor: Ale to dobrze. Tak, jak kilku użytkowników wspominało, platyna jest przez to bardziej przystępna, ponieważ nie trzeba biegać kilka razy za danym elementem składowym.

NioH i jego kontynuacja w DLC przynieśli szalenie wymagające walki. Może i tu tak będzie. Poruszyłeś taż kwestię dzwonków. Tak, jak Bigby i Bartolinsky napisali. Z tym problemu nie powinno być, ponieważ znaczna większość jest do zdobycia z bossów, te najważniejsze z tych głównych, ale fakt. Sam pod koniec gry szukałem jednego, ponieważ 3 i 4 mi brakowało, a kamienie na +9, czy +24 miałem po 30-40 sztuk. :D

Tak jak wspomniałem post wyżej, starałem się nie korzystać z dobrodziejstw przyzwańców, ale większość na forumku gloryfikuje mimika, który oczywiście mocarny jest, ale Black Knight Tiche jest potężniejszy - nie bez powodu jego koszt jest największy (można go jednak zniwelować) i zdobywamy go pod koniec gry. Kozak.

@stoodio tam nic takiego nie ma, głównie zbroje i widoki, ale rozumiem, że gra topka, więc może ktoś nie życzy sobie widoku innego, niż początkowy zamek. Poprawione błyskawicznie. Raz jeszcze dziękuję za uwagę. :drinks:

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza
W tych kroczących mauzoleach chyba lepiej zduplikować najpierw wizerunek władcy, dopiero potem pobrać z nich moce u babinki w bazie okrągłego stołu? Bo chyba coś z(pipi)uałem :frog:

Nie ma znaczenia. Ja najpierw pobrałem miecz Radahna, potem poleciałem do mauzoleum, zduplikowałem wizerunek i potem zrobiłem łuk.
Odnośnik do komentarza

Mógłbym zrobić platynę, tak samo jak w BB ale jakoś nie mogę się przekonać do tego kopiowania sejwów.

 

Nie wiem czy przebrnę przez ng+ i ng++. Szukanie każdego legendarnego sprzętu też mi nie na rękę. Dodatkowo zabiłem giganta za wcześnie i za szybko podpaliłem stolicę;) Trudno nigdy jakoś nie cisnalem na pucharki. 

 

Piękny jest cheese na ostatnim bossie. Obiektywnie najtrudniejsza Malenia, sama gra trudna ale nie za trudna - kon i summony ułatwiają znacznie. Dobrze, ze porobili checkpointy przed bossami.

 

Nie czaje ludzi, którzy mówią, że za łatwo, że magiem szydera, że z summonem szydera, że bez konia itd. Niech grają nogami jak chcą się popisywać w internecie. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Koleś88 napisał:


Nie ma znaczenia. Ja najpierw pobrałem miecz Radahna, potem poleciałem do mauzoleum, zduplikowałem wizerunek i potem zrobiłem łuk.

To o co kaman , że w kilku "nie użytych" mauzoleach nie mogę zduplikować wizerunku, tzn nie mam na liście żadnych. Przed chwilą przy jeziorze Lirunia zglebowałem żółwia/mauzoleum i korzystając z ołtarza nie mam na liście nic do zdublowania :yuno:

 

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Szajka napisał:

To o co kaman , że w kilku "nie użytych" mauzoleach nie mogę zduplikować wizerunku, tzn nie mam na liście żadnych. Przed chwilą przy jeziorze Lirunia zglebowałem żółwia/mauzoleum i korzystając z ołtarza nie mam na liście nic do zdublowania :yuno:

 

Chyba bug.

Miałem tak z żółwiem na śniegu. Powaliłem, wszedłem i nic nie mogłem zrobić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...