Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Szermac napisał:

A dobra pardon, myślałem, ze Miyazaki mówił o tym w wywiadzie xd ale jednak tylko jakieś pojedyncze artykuły o leakach są, że robią coś na PS5. Nie było tematu :D

Niestety jeszcze nic, ale może po premierze DLC, nowy prezes Sony też cośtam się śmiał, że jest fanem Bloodborne'a wczoraj :D. 

Odnośnik do komentarza

Siemano, założyłem tu konto właśnie. Chciałem się zapytać o ER, bo mam zamiar kupić te gierkę na Steam Decka za tydzień tylko, że hehe nigdy nie grałem w taką trudną grę i trochę się boję, że mi się nie spodoba bo będzie za trudna :dafuq: Czy da się "nauczyć" w to grać nie znając Dark Soulsów?

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Kern napisał:

Siemano, założyłem tu konto właśnie. Chciałem się zapytać o ER, bo mam zamiar kupić te gierkę na Steam Decka za tydzień tylko, że hehe nigdy nie grałem w taką trudną grę i trochę się boję, że mi się nie spodoba bo będzie za trudna  Czy da się "nauczyć" w to grać nie znając Dark Soulsów?

Nie wiem, jakie będą twoje odczucia, ale to są najbardziej przyjazne Soulsy dla nowych graczy, bo jest otwarty świat, więc jak coś nie idzie, możesz eksplorować do woli inne lokacje.  Gra poza tym nie jest jakoś mocno trudna, to tylko legendy :). 

 

Na SD śmiga też dobrze, więc polecam!

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Kern napisał:

Siemano, założyłem tu konto właśnie. Chciałem się zapytać o ER, bo mam zamiar kupić te gierkę na Steam Decka za tydzień tylko, że hehe nigdy nie grałem w taką trudną grę i trochę się boję, że mi się nie spodoba bo będzie za trudna :dafuq: Czy da się "nauczyć" w to grać nie znając Dark Soulsów?

Zawsze mozesz pograć i zrobic refund jak nie siadzie.

Jak zaczynac z seria to elden bedzie raczej najlepszym wyborem, najlatwiejsza część, co nie znaczy, że łatwa dla nowych.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, mugen napisał:

Balatro jest trudniejsze, poradzisz sobie, pozdrawiam.

 

Kern cholerny Black Deck  

 

29 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Nie wiem, jakie będą twoje odczucia, ale to są najbardziej przyjazne Soulsy dla nowych graczy, bo jest otwarty świat, więc jak coś nie idzie, możesz eksplorować do woli inne lokacje.  Gra poza tym nie jest jakoś mocno trudna, to tylko legendy :). 

 

Na SD śmiga też dobrze, więc polecam!

 

25 minut temu, Shen napisał:

Zawsze mozesz pograć i zrobic refund jak nie siadzie.

Jak zaczynac z seria to elden bedzie raczej najlepszym wyborem, najlatwiejsza część, co nie znaczy, że łatwa dla nowych.

 

noo dużo się naczytałem o tej trudności, ale open world i oceny kuszą. Myślę, że faktycznie po prostu kupię i odpalę timer na 2 godziny i zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...