Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Ostatnio się zalogowałem trochę pograć w coopie na wysokim lvl to Malenia i Elden to były dramaty, raz na 10 prób się udało ubić xD. 

Jako pomagier :).

Z bossów w coopie to tylko Elden Beast i wtedy łatwo poszło we dwóch. Nie pamiętam który to był lvl ale po 140h gry. Elden Ring ma też wkurzających opcjonalnych bossów jak niektóre wersje Deathbird czy Bell Hunter z Dragonbarrow.

Odnośnik do komentarza

Ja pamiętam dawno temu O&S jak byłem każulem i się wyprztykałem z humanity, to się nauczyłem grać. Od tamtej pory muszę wszystko po bożemu samemu i bez cheesu zabijać. 

 

A w temacie to dlc już zakupione, i czekamy. Liczę że będzie jak to tradycyjnie mają w dlc podkręcony boss względem podstawki. Tylko trzeba będzie sobie przypomnieć jak się gra bo nie pamiętam nawet jak się konia wolało xD 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Shen napisał:

W eldenie nie trzeba nikogo wzywać, bo summony są wystarczająco przegiete.

W Eldenie właśnie te summony offline są przegięte, a coop jest ok, w sensie wiadomo zależy na kogo trafisz, chodzi mi bardziej o skalowanie HP, gdzie walczy się 15 minut z bossem, zamiast 5. 

Odnośnik do komentarza

Na reddicie czytałem, że na ostatnim TGSie było grubo, bo podobno Miyazaki rozdawał autografy, aż w pewnym momencie namelał jednemu fanowi na twarz i krzyknął, by wypyerdalał z Japonii. Jak się go spytali czemu to zrobił to odpowiedział jedynie, że yebać lamusów, a summony to nie jego pomysł po czym rzucił mazakiem i wybiegł z eventu cały czerwony :obama:  

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Ostatnio skonczylem DS2 na Decku to były heheszki, jakie to łatwe.

 

Mówisz tak ponieważ grałeś wcześniej w jakiegoś souls-like'a albo też w inną grę od From Software. Jeżeli wcześniej miałeś już ogranego DS2, to w ogóle nie rozumiem, jak można napisać, że ta gra jest łatwa. Akurat w DS2 nie grałem, ale przejście DS1 bez jakiejkolwiek wiedzy na temat gry, to był hardkor i nie powiesz mi, że jest inaczej. 

 

Te gry są ciężkie, nie ma co zakrzywiać rzeczywistości. Osoby, które mówią inaczej są po prostu weteranami. Gdybym miał obecnie przejść DS1 - z moim doświadczeniem i wiedzą co robić, też pewnie poszłoby znacznie łatwiej. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...