Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, PiotrekP napisał:

Długo się wzbraniałem, ale i ja w końcu wyruszyłem w podróż po "Ziemiach Pomiędzy". O ile Soulsy bardziej prowadziły za rączkę, to tutaj ten wielki otwarty świat z masą ukrytych miejscówek z początku trudniej ogarnąć. Ale widoczki, eksploracja i zbieranie wszelkiego lootu nie pozwala się oderwać. Bo o walce to już napisano wszystko.

Póki co moja postać ma lekkie wdzianko- idę w siłę, zręczność i uniki, oraz uchigatane trzymaną oburącz. 

 

Jak Uchi, to pakuj w zręczność więcej

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, PiotrekP napisał:

Długo się wzbraniałem, ale i ja w końcu wyruszyłem w podróż po "Ziemiach Pomiędzy". O ile Soulsy bardziej prowadziły za rączkę, to tutaj ten wielki otwarty świat z masą ukrytych miejscówek z początku trudniej ogarnąć. Ale widoczki, eksploracja i zbieranie wszelkiego lootu nie pozwala się oderwać. Bo o walce to już napisano wszystko.

Póki co moja postać ma lekkie wdzianko- idę w siłę, zręczność i uniki, oraz uchigatane trzymaną oburącz. 

Jak w siłę i zręczność to Bloodhound Fang, już na początku gry możesz go zdobyć.

Odnośnik do komentarza

Nie zakładałbym że będzie za łatwo :) tym bardziej że ma być system "ulepszeń" postaci w tym dlc jak w Sekiro. 

Teraz, Koleś88 napisał:

Ciężko w NG+?

 

jak masz dobry build to moje odczucia identyczne z pierwszym przejściem, pomijając początkowych bossów których można było rozjebać na parę hitów. Nie wiem czemu ale na NG+ najbardziej wkurwiał mnie 

Spoiler

gideon xD 

 

dlc na NG+ się trochę cykam ale trzeba będzie tak przejść 

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio przechodziłem Eldena po raz 3, nie do końca, bo został kawałek no ale już końcówka, tym razem na kompie, poprzednie dwa razy na ps5, także mam już przygotowana postać pod dodatek na podstawowym runie. To jak mi się dobrze grało to aż trudno opisać, uwielbiam ich gry, tytuły From soft mają to coś czego nie ma nigdzie indziej, nie umniejszając oczywiście nic innym dobrym bądź bardzo dobrym grom, po prostu jest coś niepowtarzalnego w ich grach.

Odnośnik do komentarza

Dorwałem ten miecz i od razu ulepszyłem. Faktycznie jest moc. Z armora póki co ten od mnichów ognia mi się udało złożyć. Szału zbytnio nie robi, ale z tych co mam najlepszy w stosunku waga/atrybuty. Mam jeszcze ten spopielonego (od misji npc w twierdzy) ale on ma gorsze staty.

W sumie nie ma fajnie wyglądających setów, jak w np. DS3.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Koleś88 napisał:

Warto biegać z tą tarczą żółwia na plecach? Nigdy nie używałem, a widzę że dużo osób w tym lata.

 

jak Ci wizualnie nie przeszkadza to biegaj 

 

ja tutaj odpuściłem tarcze bo brzydka, największy minus ER poza copy/paste? Brak 

 

il_fullxfull.4249812311_wpcc.jpg

 

a zamiast tego żółw z dupy właśnie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...