Skocz do zawartości

Tales of Arise


Hendrix

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, performance mode (60 fps) i graphical priority (4K), z innych wieści - Ufotable robi animowane wstawki, podobno najwięcej w historii serii, więc absolutnie wszystko wskazuje na bardzo duży budżet (jak na serię, ale i ogólnie jak na jrpga nie będącego FF) oraz większe ambicje co do wyników gry poza JP.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kurna demko na dysku, a czasu brak.

Dziś już raczej nie dam rady ograć - bo po łepkach nie będę sprawdzał, a chcę się podelektować, a nie ograć na chybcika.

Jutro pewno ogram na spokojnie, to coś skrobnę.

Edit:

No i pograłem. 

I powiem wam, że najlepiej będzie jak każdy zainteresowany ogra demko i wyrobi sobie na jego podstawie opinie.

Mi najbardziej do gustu przypadła oprawa audio wizualna - widać, że Bamco nie oszczędzało.

Natomiast reszta, to mniej lub bardziej stare "dobre" Talesy, zależy, kto co lubi.

Tales of Arise maluje się na porządnego jRPGa, może nie jest niczym specjalnym i przełomowym - ot kolejna odsłona z lepszą oprawą graficzną.

Ale gdy już stanieje do odpowiedniego pułapu cenowego, to na pewno ogram (oby z przyjemnością) rozkoszując się przede wszystkim pięknym, bogatym  w detale światem, który mam nadzieje będzie dostępny pod dostatkiem w calaku.

Edytowane przez White Raven
Odnośnik do komentarza

Pograłem w to demko i bardzo krótkie jest. Chaos totalny dla mnie w walkach (ale ładny). Pewnie te systemy mają jakiś sens, ale bez wprowadzenia krok po kroku to tak średnio. No i jest łatwo.

 

Ten pop up drażni. Postacie dość fajne, ale wiadomo - tu maks na co można liczyć to skitsy.

 

Ale pierwszy raz od dawna mam ochotę na Talesy (a ostatnie to Abyss w które grałem).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...