Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie legancko polatan chwile. Lot na dziurą w ziemi (mapy miały najwyraźniej aktualizację w 2019r kiedy mój blok powstawał) za to charakterystyczne małe budynki byłem w stanie rozpoznac lajtowo. Później jedna szybko wycieczka w okolice mount everesti jest git. Mocarna gierka ale DUZO będzie trzeba ćwiczyć żeby spokojnie np. lądować. 

Odnośnik do komentarza

U mnie działa, bez problemu.

 

30 fpsow trochę boli, ale grafika i ogólny rozmach robi wrażenie. Na łatwym poziomie nawet taki amator sobie radzi ze startem i ładowaniem. 

 

Fajnie że jest trening lotniczy, różne wyzwania nawigacyjne(przelot z punktu a do b), wyzwania z lądowaniem w trudnych warunkach czy ten tryb krajoznawczy, więc jeśli ktoś  po prostu nie lubi sandboxow to będzie mógł się pobawić w zaliczanie różnych zadań.

 

Generalnie początkowe wrażenia całkiem spoko

Odnośnik do komentarza

Pobrało patcha, trzy próby uruchomienia zakończone niepowodzeniem, ale w końcu poszło jak już chyba każdy zainteresowany pobrał łatki. Wygląda cudownie, ale te klatki w VRR to mogli sobie darować i dać opcję locka na 30fps, bo wrażenie jest słabe z pływającym klatkażem :/ Niemniej fajnie, że można sobie odpalić grę bez cyrków jak na PC. Paczuszki z world update już się pobierają :fsg:

 

Pytanie: czy ktoś rozkminił, jak włączyć aktywną pauzę? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Pobrało patcha, trzy próby uruchomienia zakończone niepowodzeniem, ale w końcu poszło jak już chyba każdy zainteresowany pobrał łatki. Wygląda cudownie, ale te klatki w VRR to mogli sobie darować i dać opcję locka na 30fps, bo wrażenie jest słabe z pływającym klatkażem :/ Niemniej fajnie, że można sobie odpalić grę bez cyrków jak na PC. Paczuszki z world update już się pobierają :fsg:

 

Pytanie: czy ktoś rozkminił, jak włączyć aktywną pauzę? 

W tym menu podręcznym w trakcie lotu nie ma?

Odnośnik do komentarza

Nie znalazłem właśnie, jest sporo opcji, ale zawieszenia samolotu nie znalazłem. W ustawieniach sterowania też nie mogę tego namierzyć.

 

Dobra, mam - trzeba zmienić w opcjach sterowania filtr z Przypisane na Wszystkie, rozwinąć listę Menu i przypisać sobie przyciski do tej funkcji. Dalem L3 i R3, działa jak złotko.

Odnośnik do komentarza
Teraz, kislawa napisał:

Ta pobieraczka w sklepie fs to dramat,

strasznie to nie intuicyjne…. i chyba resetuje progres jak się odpali grę 

Nie resetuje, zmniejsza ilość danych do ściągnięcia o taką liczbę, jaką już masz na dysku. W sklepiku jest ten sam zdałniony manager pobierania na który kurwiłem podczas instalacji wersji pecetowej. Tyle dobrego, że szybko to pobiera.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Kuźwa, a ja jeszcze w samouczku - chyba z 4 razy powtarzałem ten trzeci BASIC (Familiarization Flight), bo zawsze coś za gwałtownie robiłem - ledwo uciułałem te 8000pkt do oceny "A" (na 10tyś się nawet nie czaję).
Chyba będzie trzeba trochę z ustawieniami czułości powalczyć, bo za mocno to wszystko reaguje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...