Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też deko rozczarowanie jak narazie grafiką (ofc tryb online). Może dlatego, że wystartowałem z Gdańska. Gdańsk słabo odwzorowany, może za nisko latam.

 

To teraz pytanie z innej beczki. Można dać znacznik na mapie dokąd chcę lecieć, nie chodzi mi o lotnisko ale np nad jakieś miasto. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, balon napisał:

 

To teraz pytanie z innej beczki. Można dać znacznik na mapie dokąd chcę lecieć, nie chodzi mi o lotnisko ale np nad jakieś miasto. 

Tak, po prostu przesuń tam kursor na globie, kliknij A i wybierz jako punkt docelowy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak to ma być next gen, to ja dziękuję za taką generację. Pewno jest tam kilka ładnych miejscówek i spadki klatek szłoby wytłumaczyć, ale srogie dropy w "Kobylej Wólce", to jakieś nieporozumienie. 

Myślałem, że będzie z tego benchmark, którym można się pochwalić znajomym, a wyszło tak, że wstyd toto włączyć. 

Chyba największe techniczne rozczarowanie do tej pory na XSX. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, balon napisał:

No ja też deko rozczarowanie jak narazie grafiką (ofc tryb online). Może dlatego, że wystartowałem z Gdańska. Gdańsk słabo odwzorowany, może za nisko latam.

 

To teraz pytanie z innej beczki. Można dać znacznik na mapie dokąd chcę lecieć, nie chodzi mi o lotnisko ale np nad jakieś miasto. 

Niestety to jest wielki minus MFS-a póki co nie możliwości wyszukiwania punktów po nazwie lub koordynatach GPS :( tylko i wyłącznie lotniska lub punkty poi. Jak ich nie ma w twojej miejscowości to musisz klikać na globusie Pi razy drzwi ...

 

Serio 30 klatek tak mocno kłuje ? To symulator stania w miejscu a nie Forza. Ja na pc mam w ultra 30-40 i kompletnie nie zwracam na to uwagi 

Edytowane przez hipcio
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, dee napisał:

Czułość gałek w tutorialach to chyba lekka przesada. Chciałem w opcjach to zmniejszyć, wszedłem w odpowiednią zakładkę i cóż. Poczułem się trochę przytłoczony :notbad:


No pisałem o tym, że przez te gwałtowne ruchy mam problem z ocenami "A", a już na pewno z uzyskaniem maksymalnej ilości punktów.
Ale kij z tym, póki co daję radę i zaraz BASIC będzie zaliczony :fsg:
Polecam ten filmik, co chyba @Bzduras wrzucał - tam koleś wbija na chwilę w opcje i pokazuje, jak to ustawić, żeby fajnie było.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

Loading startowy jest strasznie długi, człowiek przyzwyczaił się do dobrego (quick resume i błyskawicznych loadingow) więc teraz czekanie ponad minuty aż gra się uruchami jest bolesne i na start zniechęca

Ale tylko ten pierwszy, czy kolejne uruchomienie gry zajmuje tyle samo? Pytam bo tylko raz uruchomiłem i trwało to dość długo.

 

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie polatałem nad krk i jestem pod wrazeniem. Wszystko pięknie oświetlone i robi mega klimat. Ryneczek z kościołem mariackim rozponaje się od razu. Jak włączylem NY czy Rio to :obama:  W końcu next gen i w koncu wiem po co ta nowa generajcja wjechała. Na pewno spędzę w niej sporo godzin. 1000 to może nie ale na pewno po weekendzie z dysku nie wyleci.

Odnośnik do komentarza

K#rwa, ale przypyerdalanie się do symulatora lotu o to, że budynki na glebie są kartonami to trochę upośledzenie jednak :reggie:
Przecież tu chodzi o tę walkę z maszyną, opanowanie jej i bezbłędne posadzenie na pasie startowym.
Jak w The Last of Us, czy innym RDR2 wezmę snajperkę z lunetą i będę właził na każdą ścianę to też znajdę rozmazane tekstury, ale chyba w gierkach nie o to chodzi, by szukać pierdół na siłę i czepiać się np takiego Wiedźmina, że nie można pośmigać Lamborghini, albo takiej Forzy, że nie można wyjść z samochodu i sobie polatać z kapcia.
Jasne, że przelatując nad glebą dostaniemy pudełka i rozmazane tekstury, ale każdy normalny człowiek spodziewał się takich umowności, wiedząc z jakiego rodzaju (i rozmiaru) tytułem mamy do czynienia.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ta gra powstała by sprzedawać karty nowej generacji, bo nawet najmocniejsze RTXy się dławią, cudów się nie spodziewam, ale z ciekawości włączę zobaczyć, bo nawet tutaj poza CW dla jednych graficzne spełnienie marzeń, dla innych era PS2 xD

 

Odnośnik do komentarza

Z bliska wiadomo, że dominują proste budynki i szału nie ma, trzeba się trzymać z daleka aby docenić grafikę, taki urok.

Daliby opcje wyłączyć vrr i może 40fps jak w raczecie bo jest dramat aktualnie. I mam nadzieję, że uruchamianie gry to tylko efekt łączenia z serwerami bo jest strasznie długo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...