Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No bardzo bardzo daleki od "60 fpsów" - wydawało mi się ze chłop dla którego na telewizorach z 20mls lagiem "nie da sie grać" widzi różnicę - tyle.

A tak na poważnie, to szkoda, że są miejscami aż tak duże dropy animacji, ale sama wygląda rewelacyjnie biorąc pod uwagę, że jest wyświetlana na konsoli za 2 tys. zł.

Odnośnik do komentarza

A czy ja napisałem, że chodzi w 60 klatkach. Framerate lata jak pojebany i nawet VRR nie pomaga. Napisałem jedynie, ze większość czasu jest powyzej 30 klatek.

 

No i to przypierdalanie się o to, że Rocket League dziala o niebo lepiej na XSX.

 

Chyba nadal masz ból dupy o CW.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ins napisał:

Poczekaj bo nie wiem już o czym ty pierdolisz i nie wiem co chcesz udowodnić. 

 

Jaki jest wg ciebie framerate?

Czasami w wielkich miastach spada do 10klatek

Jakościowo to kicha i te bugi, wyleciałem i wylądowałem w krzakach :/  Loadingi masakra 20 minut czekania, ciagle błędy, odczytywanie obiektów i grafika czasami jak z PSXa, ja podziękuje , przesyłam bezpośrednio z konsoli zdjęcia bez RETUSZU W PHOTO mode jak niektórzy 

11ED82CB-7558-4320-8086-0EC0F963EB4D.jpeg

831A3642-4AC9-49AC-A525-C7D2FF66989B.jpeg

250EC385-B7B3-48DF-B57B-5006E9042F42.jpeg

Edytowane przez Whisker
  • Lubię! 1
  • Haha 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczytywanie jedynie na samym początku było dosyć długie, chyba nawet kilka minut. Potem uruchomienie wybranej trasy to tak około 10-15 sekund.

 

Polatałem 2 godzinki i nie zauważyłem, żeby kiedykolwiek zdarzyły się spadki do 10 klatek. Bardzo daleko od takich wartości. Graficznie bez większych zarzutów, chociaż wiadomo że każda miejscówka nie będzie równie ładna.

 

Te screeny to chyba w 480p, albo Xbox w tak słabej jakości je wypuszcza. :D 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bigby napisał:

Wczytywanie jedynie na samym początku było dosyć długie, chyba nawet kilka minut. Potem uruchomienie wybranej trasy to tak około 10-15 sekund.

 

Polatałem 2 godzinki i nie zauważyłem, żeby kiedykolwiek zdarzyły się spadki do 10 klatek. Bardzo daleko od takich wartości. Graficznie bez większych zarzutów, chociaż wiadomo że każda miejscówka nie będzie równie ładna.

 

Te screeny to chyba w 480p, albo Xbox w tak słabej jakości je wypuszcza. :D 

A latałeś większymi maszynami typu BOEING? Spróbuj ;) 

27 minut temu, Ins napisał:

Już olać twoją krucjatę ale wytłumacz mi czemu u mnie nie ma problemów z loadingami? Może faktycznie masz jakiś lipny net.

 

BTW Jest tu photo mode? 

Jaka krucjata? Mam wszystkie konsole obecnej generacji wiec mam wywalone na faanbojstwo i oceniam to co wychodzi premierowo, a to mnie rozczarowało jak na razie i tyle

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, MarekCol napisał:

Jak dodadzą myśliwce to jak osiągniesz 3 machy to konsolę rozpier.doli.

Może tak być, bo odpaliłem przelot Boeingiem 747 (najszybszy samolot w grze) nad Tokio, to miałem czasami 2 klatki na sekundę. Nie zmienia to faktu, że zwiedzanie jest super, a świat jest piękny. Jeszcze bardziej można zobaczyć ogrom niektórych miast, którego żadna płaska mapa nie odda.

Odnośnik do komentarza

Oglądam filmy na jutub i podobno słabo odwzorowali Wielki Chiński Mur. Albo nic tam nie ma albo random bloki z Katowic :reggie:

Pewnie Sony zakazało albo coś. Nieważne, lata się pysznie. Szkoda tylko, że te rzeki na niskim pułapie tak słabo liczone, szerokość rzek zawsze nie taka jak powinna niestety, a odblaski wodne od słońca to okoliczne pola mi dają zamiast wód rzecznych :mevek:

No ale tak samo w sumie było u mnie na PC.

Odnośnik do komentarza

Na dzisiaj wystarczy. Wstępnie ogrom opcji przytłacza.

Po 3 piwach i trzech godzinach z grą interfejs znacząco się przejaśnia. Loty nad ojczyzną aborygenów zaliczone i jak najbardziej na plus. 

Gra chyba uzależnia wiele opcji od prędkości neta, stąd niektórzy mają problemy, inni nie uświadczyli takowych.

Generalnie - masakrator!!!  Boomcio przesiada się niniejszym z niemieckich kolei państwowych do awionetki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...