Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, PIOTR8642 napisał:

Czyli jak daleki? 20fps? Poprosze test. 25fps? Poprosze test.

Skoro tak dobrze na oko oceniasz i jeszcze przed chwilą było 15fps, to może podeprzyj ten "daleki od stabilnych 30fps" pogląd jakimś testem?

 

Nie ważne czy to spada do 25, do 15, czy nawet do 5.

Na oko szarpie tak, że momentami jest niegrywalne. 

Zważywszy na to, że gra w większości momentów wygląda tak sobie lub wręcz bardzo slabo, a do tego nie ma tam żadnej akcji, to jest to jak dla mnie nieakceptowalne. 

 

Ten Nowy Jork wygląda nawet spoko i w połączeniu z oświetleniem, które też potrafi być bardzo naturalne prezentuje się to fajnie i potrafi ucieszyć oko, jednak co z tego jak to oko zaraz jest wydłubane widelcem i rozgniecione punk glanem w postaci tej mega szarpanej animacji. 

 

Może większość z Was nie jest wyczulona na spadki klatek (czego Wam bardzo zazdroszczę), jednak ja na tym punkcie mam mocno zjebany łeb i strasznie mi to przeszkadza :(

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Shago napisał:

Jedyne zastrzeżenie jakie mam, to w samouczkach trochę szkoda, że nie można włączyć napisów do tego co lektor mówi: nie jestem zaznajomiony z angielskim w kwestii lotniczych terminów, przez co zdarzało mi się powtarzać kurs.

Pogrzeb w opcjach, na milion procent możesz sobie włączyć napisy, ale nie pamiętam gdzie to dokładnie jest schowane.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Michał102 napisał:

 

Nie ważne czy to spada do 25, do 15, czy nawet do 5.

Na oko szarpie tak, że momentami jest niegrywalne. 

Zważywszy na to, że gra w większości momentów wygląda tak sobie lub wręcz bardzo slabo, a do tego nie ma tam żadnej akcji, to jest to jak dla mnie nieakceptowalne. 

 

Ten Nowy Jork wygląda nawet spoko i w połączeniu z oświetleniem, które też potrafi być bardzo naturalne prezentuje się to fajnie i potrafi ucieszyć oko, jednak co z tego jak to oko zaraz jest wydłubane widelcem i rozgniecione punk glanem w postaci tej mega szarpanej animacji. 

 

Może większość z Was nie jest wyczulona na spadki klatek (czego Wam bardzo zazdroszczę), jednak ja na tym punkcie mam mocno zjebany łeb i strasznie mi to przeszkadza :(

 

NY wygląda fenomenalnie, naprawdę nie wiem jak można oczekiwać czegoś więcej. I w zasadzie na te kilka godzin latania tylko tam miałem zauważalne dropy (ale też muszę przyznać, że nie uruchamiałem burzowej pogody), tylko że te dropy nawet jak występowały to ze względu na charakter tytułu one nie przeszkadzały mi zupełnie. I o ile jestem zdecydowanie team 60fps > grafika, tak tutaj mogę to wybaczyć i zrozumieć ze względu na niespotykany rozmach.

 

  

Teraz, Bzduras napisał:

Pogrzeb w opcjach, na milion procent możesz sobie włączyć napisy, ale nie pamiętam gdzie to dokładnie jest schowane.

 

I to jest dobra wiadomość, będę dzisiaj szukał. 

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza

Narazie to jest dla mnie kokaina, chociaż za dużo chce zrobić naraz. Jedyna wada narazie to sterowanie, chociaż w tych większych śmigłowych lata się dobrze, chętnie był kupił jakiś kontroler ale ten dedykowany podobno ma wadę fabryczna…

 

Właśnie sobie lecę do czarnobyla i jest super. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, hipcio napisał:

Niestety to jest wielki minus MFS-a póki co nie możliwości wyszukiwania punktów po nazwie lub koordynatach GPS :( tylko i wyłącznie lotniska lub punkty poi. Jak ich nie ma w twojej miejscowości to musisz klikać na globusie Pi razy drzwi ...

Właśnie, ja tylko na szybko ze sprostowaniem:

image.thumb.png.912d07d6b0a0507a71f0044e300a66ed.png

 

Oczywiście można wyszukiwać sobie po koordynatach różne fajne miejsca na ziemi, trzeba je tylko wklepać w polu Search po lewej. Jeśli chcecie zobaczyć jakiś charakterystyczny obiekt ze świata (nie wiem, Stonehenge, HQ klapów na Polskę w pubie w Bełchatowie) to wystarczy znaleźć koordynaty, wklepać je w grę i pyk, zaczynacie przelot od danego miejsca.

 

@Kosmos sprawdź sobie to:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...