Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, szurubur napisał:

jak wy obsługujecie menu za pomocą pada? 


Normalnie, już nie pierwsza gra używa takiego kursora obsługiwanego analogiem - Assassiny od kilku odsłon też tak mają np.
 

5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

@Rozi masz XSS czy BeastBox?


Z tego co pamiętam, to wrzucał tu zdjęcie KLOCUCHA, więc gra w najlepszej konsolowej jakosci :asax:

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Graficznie dla mnie jest absolutnie mistrzostwo. Sterowanie w menu też daje radę. Przechodzę właśnie tutoriale i jedyne co irytuje, to czułość analogów: niestety nie wierzę, że da się zrobić maks punktów na padzie xD. 

Poza tym faktycznie wczytywanie gry do menu jest długie, ale później wszystko bardzo sprawnie.

 

Dzięki Pan Spencer, dużo czasu spędzę przy tej grze :)

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Moldar napisał:

Z bliska wiadomo, że dominują proste budynki i szału nie ma, trzeba się trzymać z daleka aby docenić grafikę, taki urok.

Daliby opcje wyłączyć vrr i może 40fps jak w raczecie bo jest dramat aktualnie. I mam nadzieję, że uruchamianie gry to tylko efekt łączenia z serwerami bo jest strasznie długo.

Długo? Ja za drugim razem czekałem 10 min zanim wszedłem do menu gry :/

Odnośnik do komentarza

Strzeliłem sobie lot z Tokio do Kyoto, włączyłem real time i real weather i okurła :banderas: Wschód słońca podczas burzy rozpieprzył mi głowę.

 

Protip, w sterowanku zmniejszcie sobie wszystkie czułości o 50%, zdecydowanie lepiej się lata na padzie w ten sposób.

Odnośnik do komentarza

Przeleciałem sobie kilka kultowych miejscówek oraz kilka mi znanych (tutaj już gorzej graficznie) i to by chyba było na tyle. Nie mam ochoty poznawać się i uczuć tajników latania. 
Na dysku zostawię, ponieważ zapewne jeszcze sobie włączę aby polatać na easy z tą miłą muzyczką w tle.

Graficznie bardzo nierówno od uaaaaa po meh, no ale wiadomo że to symulator lotu z całą kulą ziemską, a nie kolejna Forza Horizon. 
W sumie dostałem to co myślałem, choć mimo wszystko liczyłem na ciut lepszą grafę (XSX + mocny net). 

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ins napisał:

Łódź juz oblatana. Z góry wygląda równie słabo co z dołu xD

 

VRR pomaga ale skoki miedzy 60 i 30 klatkami są za bardzo odczuwalne. Może byłoby lepiej jakby wzorem Insomniac i nowego Ratcheta wrzucili tryb 40 klatek dla 120Hz ekranów. 

Ta gra czasami chodzi chyba w 20... Chłop ostatnio pisał, że 60 klatek na PS5 to zdecydowanie za mało, po tym jak gra na Xboxie w 120, ale widze że Oled w symulatorze załatwił sprawe - 1 opcja zrobiła z 15 fpsów 60 :ermm:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...