Skocz do zawartości

Outriders


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Ta gra to takie bieda Destiny i Division bez otwartego świata, czy bardziej jak Monster Hunter z broniami? Bo jak zobaczyłem ten hub tylko dla solo gracza i wypad na misję to mocno zaleciało MH. Oczywiście o takim poziomie craftu jak w MH można pomarzyć, ale pytanie czy to w ogóle ten gatunek. Cały czas myślałem, że to taki generic shooter z paroma misjami na krzyż, kiepskimi postaciami i fabułą która nie istnieje.

No i na boga... 3 osoby online? Czy my się cofamy w rozwoju czy im się większych map nie chciało projektować.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Patricko napisał:

Ta gra to takie bieda Destiny i Division bez otwartego świata, czy bardziej jak Monster Hunter z broniami? Bo jak zobaczyłem ten hub tylko dla solo gracza i wypad na misję to mocno zaleciało MH. Oczywiście o takim poziomie craftu jak w MH można pomarzyć, ale pytanie czy to w ogóle ten gatunek. Cały czas myślałem, że to taki generic shooter z paroma misjami na krzyż, kiepskimi postaciami i fabułą która nie istnieje.
 

Mówią, że samych przerywników filmowych jest ponad 2h, czyli w odróżnieniu od takiego Destini istnieje w przypadku Outriders przynajmniej jakaś próba zarysowania fabuły.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 2.07.2020 o 22:14, Czezare napisał:

Mówią, że samych przerywników filmowych jest ponad 2h, czyli w odróżnieniu od takiego Destini istnieje w przypadku Outriders przynajmniej jakaś próba zarysowania fabuły.

To nie wiem w jakie Destiny grałeś bo akurat Destiny ma genialną, głęboką i  bardzo dojrzałą fabułę tylko podaną w formie lore. No chyba że nie czytałeś nic w świecie gry to wtedy mogę zrozumieć że fabuły tam brak. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.08.2020 o 12:51, Ryo-San napisał:

To nie wiem w jakie Destiny grałeś bo akurat Destiny ma genialną, głęboką i  bardzo dojrzałą fabułę tylko podaną w formie lore. No chyba że nie czytałeś nic w świecie gry to wtedy mogę zrozumieć że fabuły tam brak. 

Grałem zarówno w jedynkę jak i dwójkę. Zwłaszcza w jedynce rozpaczliwie rozglądałem się za fabułą, ale nie stwierdziłem takowej:dunno:

Spoiler

...no bo chyba za takową nie można uznać pierwszych kilku minut gry informujących o tym, że jesteś jakimś tam Strażnikiem mającym walczyć ze złem...

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Chyba to będzie taki ostatni dobry looter shooter, no bo nie oszukujmy się, na takim gatunku to trudno jest się wybić, a ta gra to raczej z tym problemu mieć nie będzie. No jednak People Can Fly odrobiło lekcje, jak zrobić porządnie grę, oby im się udało, taka Polska gra, która zapewne będzie miała długie wsparcie.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, mugen napisał:

W sumie takie gierki są najfajniejsze na początku, przejsć kampanię, pobawić sie endgamem, olać zanim za mocno zraczeje.

Ty no nie wiem, Destiny na premierę, a Destiny teraz, to zupełnie inna liga, to samo Dywizja. Takie gierki zazwyczaj, o ile się utrzymają na powierzchni, to raczej stają się lepsze, a nie gorsze. 

Sztuka tylko polega na tym, by wyrwać podstawki + dodatki za sensowne pieniądze, a nie za 2 i pół bomby, np. przy premierze dodatku.

Odnośnik do komentarza

Żeby życie miało smaczek, raz Destiny, raz Dywizja. Nie potrafię grać ciągle w jedną grę tego typu, ale po przerwach wracać do nich i grać przez kilka tygodni, jak najbardziej. Tudzież jakiś drobny skok w bok w postaci przejścia Borderlands 3 też miał miejsce. Nie widzę przeszkód by do tej listy dopisać kolejną grę, o ile okaże się dobra i nie podzieli losu Anthem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...