Skocz do zawartości

Outriders


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
32 minuty temu, danielskii napisał:

endgame

 

Słowo, które wzbudza u mnie najwyższą odrazę i powoduje, że żółć razem z półprzetrawioną treścią żołądkową wybija korek i parska przez nos, gdzie miesza się z zieloną, połyskującą zawartością zatok, a później exploduje bum!!!

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Czy Chmielarz wyleczył się już ze swojej niezdrowej fascynacji do Destiny czy zwyczajnie przekuł ją na inny tytuł?

Przecież Chmielarz nie ma nic wspólnego z People Can Fly od dobrych 9 lat. Sprzedał ją Epicowi w 2012 i chyba nawet w tym samym dniu odszedł z firmy. Zabrał najlepszych ludzi i stworzył The Astronauts. Dzisiejsze PCF ma wspólnego z dawnym PCF w zasadzie tylko nazwę

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Boomcio napisał:

The division + destiny = outriders

Nie do końca. Może za krótko jeszcze w demko pograłem, ale przy pierwszym kontakcie zaskoczył mnie nacisk na fabułę. Gierka bardzo ładnie wykłada backstory w prologu, przez co gracz nie ma poczucia zagubienia, jak w Destiny. Spodziewałem się typowego loot'n'shot, a dostałem w zasadzie mix wszystkiego co na rynku. Prowadzenie fabuły żywcem wyjęte z Mass Effectów. Wybory i scenki dialogowe bardzo fajnie animowane, dobra mimika i dość charakterystyczne postacie. Ekwipunek, UI, mapa, 3 osoby w party - to wszystko kalka Destiny. Muzyka też całkiem przyjemnie plumka, trochę naśladując motywy z Gearsów. Strzelanie to romans Division z Gerasami + skille rodem z ME. Na ten moment jestem bardzo ukontentowany i chcę więcej. Może po ograniu całego demka zapał ostygnie, ale raczej nastawiam się na zakup i premierowe granie z kumplem.

 

A, no i mamy stereotypowego polaka pijaka, więc +1 do oceny.

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem demko 3 klasami i kurcze muszę powiedzieć że mi siadło. Dostaliśmy taką hybrydę Gearsy+Dywizja+Destiny i szczyptę ME. Strzela się bardzo fajnie, jest soczyście, dynamicznie i w chooy się dzieje. Lore wciąga od początku. Jedynie co na początku mnie odrzuciło od tej gry to strasznie drewniany movement (bronie też trochę jak wyciosane z drewna) No po takiej Dywizji 2 to Outriders w tym aspekcie są lata świetlne w plecy ALE im dłużej grałem to tak naprawdę przestałem zwracać na to uwagę bo cała reszta jest naprawdę bardzo dobra. No może jeszcze pomijając sam cover system bo jest dosyć haotyczny np nie da się przejść pod kątem 90 stopni tylko najpierw trzeba się odkleić od ściany i przykleić się znowu do ściany obok, przeskakiwanie nad przeszkodami to też jakaś dziwna loteria czasami przeskoczy czasami nie no ale zakładam że może D1 patch takie rzeczy ogarnie.

Reasumując demko mnie zachęciło ostro do fulla ale raczej 3 stówek za to nie zapłacę na premierę. 

A no i warto dodać że Outriders to nie będzie gra life service typu Dywizja 2 czy Destiny. Tutaj dostaniemy kampanię na ok 40h plus te ekspedycje, pewnie jeszcze jakiś DLC i wszycho.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Grę można pochwalić za dobra inteligencję wrogów,którzy nie są takimi przygłupami jak w division czy destiny.
Atakują, flankują rzucają granty zmuszają nas do innego stylu grania ale graficznie na ps pro to padaka.
Klatki nie trzymają ,graficznie to wygląda jakbym grał na jakimś ultra low pewnie gra jest z myślą tworzona na dzisiejsze konsole.

Odnośnik do komentarza

demko pozytywnie mnie zaskoczyło taki mix dywizji, destiny i trochę czuć tu gearsy imo, podoba mi się brutalność, fabuła wydaje się całkiem spoko no i trickster to zajebista klasa. Gdybym nie mial gry w która gram 90% mojego czasu to pewnie brałbym na premierę, a tak kiedyś się tam sprawdzi jak będzie w passie 

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Widget napisał:

Demko ograne w coopie, frajda z gry niesamowita, do tego jest zaskakująco długie i progres przechodzi do pełnej gry jak ktoś kupi. Widoczki też niczego sobie. Takie Gears of war x destiny 2 x Remnant.

  Ukryj zawartość

image.thumb.png.bf32d8b250a88e4f385bec9e1bafd207.png

image.thumb.png.0555f622827070adcdade4425064168c.png



 

"Widoczki też niczego sobie" to żeś pan dojebał. I wcale nie jestem wizualnym onanistą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...