Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Homelander napisał:

No miałeś kilka razy pisane dlaczego. Jak nadal nie widzisz powodu to nie wiem co jeszcze napisać. Rób jak uważasz, to w końcu tylko gierka i ważne żebyś Ty się

czuł dobrze.

A że miał pisane czemu nie, to już nie bierzesz pod uwagę, tak jesteś przekonany, że masz rację xD To chyba oczywiste, że jak się napalasz na nową grę to chcesz grać w nią, jak zresztą większość tutaj, a nie spędzać 100h w poprzedniczce. To że napaleńcy mogą po kilkuset godzinach grać w coś podobnego kolejne 100h to nie znaczy, że każdy to przełknie. Twoją receptą jest zagranie koniecznie w BOTW, a jak się formuła znudzi to poczekać kilka lat i wtedy zagrać w TOTK, np. w 2025 xD Po co? Przecież ten argument "że już nie będzie powrotu do czegoś gorszego", który tutaj podnosiliście jest niedorzeczny. Ten terror ogrywania całych serii marnuje ludziom czas. W Xenoblade'a 3 też nie pozwalają grać, bo najpierw trzeba 300h spędzić na grindowaniu i słuchaniu dialogów jak z filmu klasy b w jedynce i dwójce. 

41 minut temu, LiŚciu napisał:

Jak widzisz BOTW jest ocenianie jak TOTK. Nie wiem na chuj sobie odbierać przyjemnośc grania w jedynke bo wyszła dwójka. 

 

Po to żeby sobie nie odbierać przejemności grania w TOTK, czy to takie trudne xD

Edytowane przez roivas
  • Lubię! 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, madhunt3r napisał:

Obejrzałem fabularne podsumowanie od Nintendo. Oglądałem wiele streamow. Widziałem ostatnia walkę. 3 lata temu tez grałem trochę. Wiec wiem mniej więcej o co kaman.
Po prostu nie chce mi się zaczynać poprzedniej części mając świadomość ze jest nowa. Znudzi mi się pierwsza cześć i na pewno nie będzie mi się chciało wrócić do totk wiec wole wejść już w nowa rozbudowana udoskonalona cześć.

Fajnie że w końcu coś zdecydowałeś. 

Ale ja bym zaczął od jedynki SEriO !

Przemyśl to jeszcze 

 

 

 

Spoiler

:Coolface:

 

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, roivas said:

A że miał pisane czemu nie, to już nie bierzesz pod uwagę, tak jesteś przekonany, że masz rację xD To chyba oczywiste, że jak się napalasz na nową grę to chcesz grać w nią, jak zresztą większość tutaj, a nie spędzać 100h w poprzedniczce. To że napaleńcy mogą po kilkuset godzinach grać w coś podobnego kolejne 100h to nie znaczy, że każdy to przełknie. Twoją receptą jest zagranie koniecznie w BOTW, a jak się formuła znudzi to poczekać kilka lat i wtedy zagrać w TOTK, np. w 2025 xD Po co? Przecież ten argument "że już nie będzie powrotu do czegoś gorszego", który tutaj podnosiliście jest niedorzeczny. Ten terror ogrywania całych serii marnuje ludziom czas. W Xenoblade'a 3 też nie pozwalają grać, bo najpierw trzeba 300h spędzić na grindowaniu i słuchaniu dialogów jak z filmu klasy b w jedynce i dwójce. 

 

Po to żeby sobie nie odbierać przejemności grania w TOTK, czy to takie trudne xD

 

No jestem przekonany ze mam rację i jako osoba majaca setki godzin w botw mam niejakie argumenty po swojej stronie. Ale napisalem tez zeby robil co chce, ale to Ci do wymowy posta nie pasuje, wiec przemilczales  :)

Odnośnik do komentarza

Od x stron pierdolenie w temacie o jakiś technikaliach, fpsach etc

 

Checie piękna wydmuszkę to idźcie grać w horizona na plejce….

 

chcecie zagrać w grę, gdzie sami tworzycie swoje małe przygody odkrywając świat stworzony przez autorów, którzy nie mówią wam gdzie isc, jak isc, kiedy gdzieś pójść to gracie w Zelde i przeżywacie przygodę, o której będzie się mówić jeszcze przez wiele następnych lat.

 

 

Gracze kurwa to jednak pojebana kasta ludzi. Dostają jedna z najlepszych gier od dobrych 6 lat i dalej narzekają szukając guzka rzeżączki w nie tym produkcie co trzeba 

  • Plusik 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Homelander napisał:

 

No jestem przekonany ze mam rację i jako osoba majaca setki godzin w botw mam niejakie argumenty po swojej stronie. Ale napisalem tez zeby robil co chce, ale to Ci do wymowy posta nie pasuje, wiec przemilczales  :)


Zeldy nie są ze sobą powiązane.

Od jedynki się odbił i nie widział sensu jak Ty blakania się setek godzin po tym świecie ani nie jarał się ze błyskawica do niego wali, bo ma zbroje. 
E kolega się odbije tutaj albo na fali hajpu ukończy. Wtedy zadecyduje czy chce odpalić poprzedniczkę. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W BotW warto zagrać, bo to zwyczajnie zajebista gra jest, która nie zestarzała się nawet o jeden dzień. Olanie jej tylko dlatego, że jest nowa część jest idiotyzmem. A że może się przejeść formuła i w TotK zagra się za rok czy dwa? No to się zagra za rok czy dwa. I?

2 minutes ago, iluck85 said:


Zeldy nie są ze sobą powiązane.

 

 

Sa

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że już od jutra zachwyty i " jeszcze nic nie widziałem ". Bo z tego co czytam w internecie to wszyscy już przeszli TOTK przed premierą i jeszcze parę godzin narzekania. 

 

Zdrowywariat wziął na swoje barki wielkie obietnice i zapewnienia. Za min 50h grania przyjdzie sąd dla jego.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Starh napisał:

 

Checie piękna wydmuszkę to idźcie grać w horizona na plejce….

 

Gracze kurwa to jednak pojebana kasta ludzi.

 

No

 

Jak niewiele trzeba by niektórzy zachłystnęli się głębią gry, wytworzenie krzyżyka z dwóch desek by wsadzić je w otwór w kształcie krzyżyka.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Starh napisał:

Od x stron pierdolenie w temacie o jakiś technikaliach, fpsach etc

 

Checie piękna wydmuszkę to idźcie grać w horizona na plejce….

 

chcecie zagrać w grę, gdzie sami tworzycie swoje małe przygody odkrywając świat stworzony przez autorów, którzy nie mówią wam gdzie isc, jak isc, kiedy gdzieś pójść to gracie w Zelde i przeżywacie przygodę, o której będzie się mówić jeszcze przez wiele następnych lat.

 

 

Gracze kurwa to jednak pojebana kasta ludzi. Dostają jedna z najlepszych gier od dobrych 6 lat i dalej narzekają szukając guzka rzeżączki w nie tym produkcie co trzeba 

Gracze oczekują niewykonalnego w obecnych czasach gdzie gry juz osiągnęły dawno swój peak.

Oczekują przełomu w grach, którego już nie dostaną. Stąd zawsze wielkie wyobrażenia przed każdą wielka premierą. 

Odnośnik do komentarza

Najwięcej pojawia się głosów, że Nintendo jest faworyzowane w recenzjach. Może i jest, ale to naturalne, że mają kredyt zaufania jak każda firma, która na to zasłużyła. Tylko, że w tych głosach się przebija najczęsciej jakaś dziecinna zazdrość o te wszystkie 10/10, a argumenty, które padają, są głupie. Np. że "technicznie jest strasznie, podobnie jak w BOTW". Akurat o wszystko bym się czepił do BOTW ale nie o technikalia. Sam grałem na premierę i nie było tam żadnych, absolutnie żadnych bugów (a przynajmniej mnie nie spotkały). Także smutna jest ta zazdrość o wysokie oceny, jeszcze zanim ludzie w to pograli. W ogóle mam wrażenie (może projektuje na innych swoje uczucia), że ta histeria wynika z ogólnego rozczarowania gejmingiem. Przynajmniej ja tak mam. Playstation i Xbox jest słaby i bezgierny totalnie, więc ludzie albo zazdroszczą nintendowcom tej nieszczęsnej Zeldy która jednak trzyma poziom, albo ją wychwalają pod niebiosa żeby sobie wmówić, że jednak granie dalej ich cieszy i przeżywają niemal ekstazę jak się na górę wspinają albo zrzucą jabłko z drzewa. No, zobaczymy;)

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Wszyscy pisali że w polskiej strefie gra będzie działać o 6 rano, ale już włączyłem i działa. 

 

Zaczyna się od scenki FABULARNEJ. Ciekawe czy tym razem wytrzymam te dialogi, czy znowu będę musiał zmienić na język którego nie znam żeby mniej krindżować hehe.

 

 

Geen beschrijving beschikbaar.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...