Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

no ja moge napisac tyle, ze sam studziłem emocje, sam wytykałem grze recykling i sam bez żadnego wahania wystawiłbym gierce spokojnie dyche. :pika:

  

W dniu 10.05.2023 o 15:50, Butt napisał:

Też zacząłem od Rito. No jest lipne to co dostajemy, raz tego użyłem. Za to co dostałem za drugi jest całkiem przydatny, często używam. No, ale nie powiem co, sami se odkryjcie.

No jestem własnie w wiosce Goro i tutaj zmiany ogromne:banderas:

 

Odnośnik do komentarza

Godzinka z małym haczykiem za mna. Poczatek super zwłaszcza dla kogoś kto lubi lore i kogo kręca takie rzeczy. Czyli pewnie tylko dla mnie. Budowanie... No to będzie dla mnie trudne do przełknięcia. Nie znoszę budowania w grze, a tutaj będzie go sporo. Obym się mylił i jednak się okaże, że polubię, ale mam czarne myśli.

 

Dla kogoś kto pierwszy raz styka się z Zelda, albo z BotW/TotK to poczatek BotW będzie znacznie znacznie lepszy. Płaskowyż jest ciekawszy jako samouczek i daje nieporównywalnie więcej wolności.

Odnośnik do komentarza

Marudzenie i doszukiwanie sie "wad" na siłę przy premierze gry kalibru Zeldy jest dla mnie tak dziwne, że nie mogę tego ogarnąć będąc graczem-pasjonatem. Dla branży i większości graczy to jebane święto, a dla marud powód do dyskusji o spadkach fpsów XD Szkoda strzępić ryja na takich.

Ja niestety nie dołączę do premierowego hypu, BOTW ogrywałem ponad dwa lata po premierze, więc troche za dobrze wszystko pamiętam i chce jeszcze bardziej zatęsknić za tym światem i klimacikiem ;) Pewnie wrzucę na jesień, a póki co życzę innym przyjemnego weekendu z graniem aż do wypalenia gal 

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, number_nine said:

Marudzenie i doszukiwanie sie "wad" na siłę przy premierze gry kalibru Zeldy jest dla mnie tak dziwne, że nie mogę tego ogarnąć będąc graczem-pasjonatem. Dla branży i większości graczy to jebane święto, a dla marud powód do dyskusji o spadkach fpsów XD Szkoda strzępić ryja na takich.

Ja niestety nie dołączę do premierowego hypu, BOTW ogrywałem ponad dwa lata po premierze, więc troche za dobrze wszystko pamiętam i chce jeszcze bardziej zatęsknić za tym światem i klimacikiem  Pewnie wrzucę na jesień, a póki co życzę innym przyjemnego weekendu z graniem aż do wypalenia gal 

Tak niska ocena jak 9/10 byłoby niesprawiedliwa i szkodząca grze 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, zdrowywariat said:

 

Co się dziwisz, że recenzenci wklejają „aż” 10/10 po 40-50h, którzy przeszli grę, skoro sam wystawiłeś 9/10 po strzępach z YT i bez pomacania pudełka? Sam widzisz jaki to sztos :banderas:

Nie wystawiłem tylko pytam czy skala zaczyna się od 10/10 nawet pomimo niedociągnięć? Najpierw muszę skończyć BotW i czekam na mody 60 fps do Tears :)

Odnośnik do komentarza

Jestem fanem jedynki gdzie wymaksowałem grę, spędziłem 100+ h i czekam jak pojebany na dźwięk telefonu z powiadomieniem z inpostu, baaaa  nawet specjalnie switcha kupiłem na tą okazję, tak więc kocham tą grę. Ale za technikalia będę to jebał. No kurwa mamy 2023rok, mieli cały core gry zrobiony, mapę mieli tylko dodali/przebudowali i naprawdę przez 6 lat nie można było posiedzieć nad optymalizacja? Żeby trzymała te bieda 30 klatek (moim zdaniem bez 60 gry nie powinny przechodzić certyfikacji).

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...