Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi
13 minut temu, Czoperrr napisał:

Kolejna Zelda z wyspami w chmurach. Zupełna nowość  nie było tego w Skyward Sword :)

Robaku, wracaj pod kamień z którego wypełzłeś.

 

Co się odkurwia w tej tutorialowej miejscówce :banderas:

Odnośnik do komentarza

Fantastyczne pierwsze wrażenie gierka sprawia. Gracze przyzwyczajeni do tempa BotW będą się czuli jak w domu i jak w niebie. Nigdzie się nie spieszę, zaglądam w kazdy kąt, robię przerwę na ugotowanie posiłku.

Woda jakaś taka ładniejsza…

 

Nic no należy opuścić temat, na jakieś 100+h czasu Hyrule, to tyle o tym.

 

Z pewnością będzie tu co poczytać za jakiś czas :) 

życzę wszystkim miłej zabawy a najlepszy sposób na dobrą zabawę to dobra zabawa TOTeK

 

ps. spoiler nie otwierajcie ale muszę to napisać

 

Spoiler

Są ludki liście misie koroki znalazłem pierwszego skurczybyka :)

Odnośnik do komentarza

Po pierwszych dwóch godzinach - czuję się jak w domu. GOTY :banderas:Został mi ostatni tutorialowy shrine, a biegam po wyspach, bawię się i wracają mi wspomnienia z 2017, kiedy to ostatni raz byłem tak podjarany grą.

Gram z hudem Pro i trochę szkoda, że w podczas ultrahanda nie wyświetlają się wszystkie prompty sterowania (przynajmniej jeden raz). Krzywo połączyłem rzeczy ze sobą i trochę mi zajęło ogarnięcie tego, jak coś obrócić albo od siebie odczepić xD

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, pawelgr5 napisał:

Ja zaplacilem 269zl czyli jakies 20 mniej niz za jedynke. Cyfrowo w nastepnej generacji Nintendo pewnie wjedzie na 3 i pol bomby. Na razie jest elegancko. Gierka dotarla. Skoncze prace i moze cos pykne chwile.

Czyli jednak mają trochę sumienia chłopaki z big N, bo nie podnieśli ceny do poziomy next-genów. :morning1:

Idę odebrać swoją kopię, zagram w czerwcu, może w lipcu, brak hype. 

46 minut temu, bountyhunter napisał:

Po pierwszych dwóch godzinach - czuję się jak w domu. GOTY :banderas:Został mi ostatni tutorialowy shrine, a biegam po wyspach, bawię się i wracają mi wspomnienia z 2017, kiedy to ostatni raz byłem tak podjarany grą.

Gram z hudem Pro i trochę szkoda, że w podczas ultrahanda nie wyświetlają się wszystkie prompty sterowania (przynajmniej jeden raz). Krzywo połączyłem rzeczy ze sobą i trochę mi zajęło ogarnięcie tego, jak coś obrócić albo od siebie odczepić xD

Ile gdzieś mniej więcej % gry to teraz budowanie z klocków? 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Pierwsze odpalenie gry ze wstępem i muzyką, to jest chyba jeden z najlepszych momentów growych wszech czasów (puszczone od tyłu dźwięki, ja pierdole, miazga jak to dobrze brzmi). Cała tutorialowa miejscówka jest znakomicie zaprojektowana, żeby nauczyć gracza nowych mechanik i umiejętności. Zbudowaliście wiszący wagonik, żeby zjechać po szynie na dół i nie macie jak wrócić? Luz, używamy przenośnych wiatraków, podczepiamy, siła wiatru pcha wagonik po szynie do góry. Chcecie wykopać trochę rudy i surowców w skałach, a nie macie młota? Luz, łączycie kij z leżącą skałą, voila, można kuć kamienie (póki gorące, hehe). Widzicie wysoką skałę, na którą nie da się wspiąć, bo jest z lodu? Luz, używacie Ultrahand do przeniesienia kłody drewna (którą zdobyliście zcinając drzewo), połączenia ją z drugą, położenia ich na górze, po czym za pomocą Ascend wskakujecie (wypływacie) na górę. A może nie potraficie trafić skurwysyna ptaka? To nic, łączycie strzały z okiem Keese'a - macie strzały samonaprowadzające. Jak BOTW miażdżyło worek mosznowy możliwościami improwizacji, to tutaj te możliwości spenetrują Wasz odbyt, niczym telefon Pipolina.

 

A ile tu jest mechanik tarmoszących susiaka, oh booooy. Nie będę Wam mówił o wszystkich, ale plusk wody i spadające jej krople po skoku z wysokości, no tego jeszcze nigdy nie było, niesamowicie to wygląda.

 

Gdyby nie to, że mam pilny wyjazd weekendowy, celem spożywania alkoholu, to grałbym jak pojeb non stop.

 

Zbudowanie pierwszej lotni i lot na niej? S Z T O S I N G E R:

20230512_132819.jpg

Odnośnik do komentarza

A jak nie chcę wam się wspinać albo macie mało staminy, to można połączyć rakietę (jeśli macie oczywiście) z tarczą i wystrzeli nas w górę jak przytrzymamy ją do obrony. Można wtedy poszybować do skałki skracając sobie czas wspinaczki. Jednorazowa akcja, bo rakieta się zużywa, ale czasami dość przydatna. Szczególnie na początku jak nie mamy wiele opcji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...