Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Dave Czezky napisał:

Drogie, dzisiaj przetestuje na M E S J A S Z U, czy to cos warte i najwyzej sciagne wiecej.

 

Widziałem mnóstwo filmików. Do ekranów 4k jak najbardziej ten upscaling robi robotę ale ja do Switcha specjalnie mam 1080p i tu już się słabo sprawdza, minimalna poprawa w aliasingu.

Odnośnik do komentarza

Możliwości wydają się nieskończone, ale nie wiem, czy osobiście jestem takim fanem zabawy Lego, żeby to był aż taki plus.

 

Jak pierwszy raz zrobiłem tratwę z silnikiem, postawiłem go nieco krzywo, tratwa zaczęła się kręcić dokoła. Nie mogłem się nawet wspiąć żeby wyłączyć, czekałem aż bateria się skończy. Wtedy znowu te dziwne potrząsanie prawą gałką, i próba skonstruowania precyzyjnie, żeby przepłynąć jeziorko. Dużo czasu ogólnie mi to zajęło. Przepłynięcie kilku metrów w miarę prosto. Na pewno jest to bardzo inna gra niż te pozostałe które mają 95 na metacriticu hehe. Dosłownie pierwszy pokój w tutorialowym lochu wymaga więcej zaangażowania, niż cokolwiek w tych hiciorach. Mam jednak nadal nadzieję, że tak jak w Breath of Wild, nie będzie jakoś TRZEBA się w to bawić w całej grze.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ogqozo napisał:

Możliwości wydają się nieskończone, ale nie wiem, czy osobiście jestem takim fanem zabawy Lego, żeby to był aż taki plus.

 

Jak pierwszy raz zrobiłem tratwę z silnikiem, postawiłem go nieco krzywo, tratwa zaczęła się kręcić dokoła. Nie mogłem się nawet wspiąć żeby wyłączyć, czekałem aż bateria się skończy. Wtedy znowu te dziwne potrząsanie prawą gałką, i próba skonstruowania precyzyjnie, żeby przepłynąć jeziorko. Dużo czasu ogólnie mi to zajęło. Przepłynięcie kilku metrów w miarę prosto. Na pewno jest to bardzo inna gra niż te pozostałe które mają 95 na metacriticu hehe. Dosłownie pierwszy pokój w tutorialowym lochu wymaga więcej zaangażowania, niż cokolwiek w tych hiciorach. Mam jednak nadal nadzieję, że tak jak w Breath of Wild, nie będzie jakoś TRZEBA się w to bawić w całej grze.

Czyli tego budowania jest w cholerę i nie jest to pomijalna mechanika? 

Odnośnik do komentarza

„Na dobry początek (w końcu dzisiaj premiera!) speedrunner o pseudonimie gymnast86 ukończył The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom w zaledwie 1 godzinę, 34 minuty i 33 sekundy.”

 

Gra na 1.5h? 7/10.

 

Edit:

 

Nawet Sony wie, że to sztos :banderas:

 

Edit2:

 

 

I kochane Rare, na zawsze w moim serduszku… GoldenEye 007 :banderas:

 

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Jest magicznie. To niesamowite jak czlowiek chce od raazu isc wszedzie na tej tutorialowej wyspie. W BotW gralem day 1 i po skonczeniu nie wrocilem. Pamietam troche z mapy ale mysle ze nie zmeczy mnie po takim czasie lazenie po niej. Za to nowe rzeczy :banderas: Zapowiada sie ze mega duzo nowych miejscowek i sporo godzin pieknego zwiedzania. Dla mnie to mega wazne w open worldach zeby chociazby mapa byla tak plastycznie zrobiona zeby zachecala do eksploracji. No ciezko bedzie teraz dograc DLC do Xeno 3. Moze po prostu pobiegne do konca i potem wroce czyscic miejscowki. Zelda pewnie do konca czerwca bedzie grana ile tylko sie da.

Jak ta gra musi pieknie wygladac na OLEDZIE.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...