Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem się śmiać że ludzie nie czytają co roboty im mówiły na wyspie tutorialowej, ale z drugiej strony to ja nadal nigdy nie umiałem sprawić żeby to małe zielone kółko co się obraca działało w jakikolwiek przydatny sposób i w sumie nadal nie rozumiem z której ono ma być strony żeby faktycznie ruszyć coś w jakimś kierunku. 

 

 

Ostatnio założyłem róg na broń i dostałem bonus x2 do siły, w sensie zamiast tam 16 to mi dodało 32, ktoś w grze mówi o tym i jak to działa? Bo tylko się pojawiło x2 i kurde trudno mi pomyśleć, z jakiej paki.

 

 

Kurde maska koroków mnie intryguje, serio prawie żadnych koroków nie znalazłem jak na razie. Ciekaw jestem gdzie tak naprawdę są.

 

Chociaż te questy z korokami są zarąbiste, choć niby żadne. Korok potrzebuje przyjaciela. Nic więcej gra nie mówi. Po prostu korok musi się dostać na drugą stornę rzeki, a obok leży rakieta. Twój wybór. 

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Czoperrr said:

Można grać spokojnie jeśli nie skończyło się BotW? W Zeldach kolejność ogrywania nie miała znaczenia więc podejrzewam, że tutaj jest tak samo.

Graj, nic nie tracisz, TOTK to praktycznie mod do BOTW ktory zmienia moce i dodaje nowe lokacje. Nawet quest glowny ma identyczny schemat. Sporo zmian na minus ale nie bedzie to dla ciebie robilo roznicy jak nie grales w BOTW.

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Czoperrr napisał:

Można grać spokojnie jeśli nie skończyło się BotW? W Zeldach kolejność ogrywania nie miała znaczenia więc podejrzewam, że tutaj jest tak samo.

Można ale po co?

 

Zagraj w pierwszej kolejności w BotW czyli gierka na 96:obama: a po przerwie w TotH, czyli w gierkę na 98 :obama: 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Chyba nie przeze mnie? Bo napisałeś to akurat pod moim postem? Napisałem tylko, że pierwszy dungeon bardzo mi się podobał od początku do końca i że mam nadzieję, że kolejne też nie zawiodą, a to żaden spoiler. Miłego weekendu chłopaki i granka :)

 

Wolałbym nie znać lokacji dungeonów :shotgun: 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ogqozo napisał:

Miałem się śmiać że ludzie nie czytają co roboty im mówiły na wyspie tutorialowej, ale z drugiej strony to ja nadal nigdy nie umiałem sprawić żeby to małe zielone kółko co się obraca działało w jakikolwiek przydatny sposób i w sumie nadal nie rozumiem z której ono ma być strony żeby faktycznie ruszyć coś w jakimś kierunku. 

 

 

Ostatnio założyłem róg na broń i dostałem bonus x2 do siły, w sensie zamiast tam 16 to mi dodało 32, ktoś w grze mówi o tym i jak to działa? Bo tylko się pojawiło x2 i kurde trudno mi pomyśleć, z jakiej paki.

Tak średnio bym powiedział z tym wyjaśnianiem. X2 to pewnie musiała być broń Gerudo, one mają ten bonus. Polecam szukać broń w podziemiach, bo są one niezdegradowane jak na powierzchni. Co rusz stoi taka kupa kamieni z duszkiem trzymającym losową broń. 

Odnośnik do komentarza

2ga świątynia zaliczona. Bossfight piękniutki, sama swiatynia hmm, no fajna, ale

Spoiler

Wind Temple > Water dla mnie

No to teraz idę robić sidequesty. Dobra gra. 

8 godzin temu, balon napisał:

Okey na wyspie z „samouczka” mam zaznaczoną miejscówkę wymiany 100zonaite na baterii, ale pamiętam, że było drugiej miejsce w jaskini gdzie pierwszy raz były wagony. Tam na co się zonaite wymieniało? Tymczasowe baterie?

No i gdzie to było bo na mapce nie ma info z ikonką.

 

 

W tutorialowej lokacji też to masz, przy świątyni tej na górze. 

Odnośnik do komentarza

Panowie. Czy tylko ja mam wrażenie, że rozkład przycisków jest z dupy i cały UI jest zrobiony pod 60ciolatka? No kurwa, ubóstwiam tą grę ale denerwuje mnie interfejs okrutnie. Czemu nie można wg swojego widzimisię przypisać "klawiszy"? Czemu muszę przepierdalać się przez tonę itemów by wybrać jakieś gówno do strzały? No jak dla mnie jest to źle zrobione i to śmieszne sortowanie w niczym nie pomaga.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, creatinfreak napisał:

Nie wiem czy było, pewnie tak ale wtedy przypomnę tipa na początek. Zróbcie questy z pierwszej wioski, bez spoilerów po prostu ułatwi to eksplorację. Ja dopiero zrobiłem po 3 swiatyniach i 50 shrinów :reggie:

No tam jest trochę Questow, napisz który i co daje. 
 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MichAelis napisał:

W jakiej kolejnosci robicie światynie? Mysle gdzie lepiej isc po wind

Ja zacząłem od tej co polecają, potem zszedłem w dół, a teraz będę odbijał na płd-wsch. Nie wiem o jaki wind chodzi :) ale coś na wzór tego masz po pierwszej. 

 

A robicie poboczne zadania? Ja raczej skupiam się na głównym wątku. Poboczne chyba zrobię za 2-3 lata w 60 klatkach w wersji na nowe Nintendo:reggie: 

Wiadomo, że technikalia się nie liczą;) ale pomyślcie sobie tego sztosa w wysokiej rozdzielczości, 60 klatkach i różnych bajerach graficznych :obama:

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

No to sortowanie to jest dramat jeśli chcesz coś poza najsilniejszym itemem albo świecącymi kwiatkami 

Do tego te dramatyczne moce. Dlaczego nie ma ich pod klawiszami skrótu, tylko walczysz z bosem i qrwa biegniesz do pomocnika by mu powiedzieć by użył mocy. Ich AI też jest dramatyczne.

 

No ale pobudować to sobie moznaaaa!

https://zeldabuilds.gg/

Odnośnik do komentarza

Prychnąłem że w każdej grze z szybowaniem musi być mini-gierka z przelatywaniem przez obręcze, ale kaska z tego niezła. Jak się ma odpowiednią koszulę, to zadanie advanced jest łatwe, i nawet chyba nie trzeba zrobić perfekcyjnie żeby stóweczka w minutę wpadła. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...