Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

no odrobinę to wkurza, że mam tyle świetnych strojów a na ryju wiecznie

 

Spoiler

maska koroka...

 

wczoraj odkryłem, że można kupić sobie

 

Spoiler

ziemię na dom, dzisiaj zaczynam budowę :) 

 

180h za mną i ciągle chce się grać

180h za mną i ciągle jest co robić

 

a nerdy w pinglach

 

Spoiler

w internecie narzekają, nie przymierzając, że mała różnorodność przeciwników etc. :D 

 

gracze grają

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ciut więcej elementów by mogli dodać. Ja wykorzystałem maksymalną ilość elementów do zbudowania mojej haciendy, ale i tak jest niedosyt. Mam 3 kondygnacje, ale brakło już limitu na jakieś inne rzeczy, typu jakiś mini ogródek, albo fajny tarasik. Do tego można by dodać właśnie różne płotki i inne pierdoły.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ken Adams napisał:

Szybka konstrukcja na łapu capu dzisiaj :) 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

2A65BE3C-F7FC-4EAC-B0DA-5D777671B9D9.thumb.jpeg.25b0be6c5ca4dbc4c20b83ef7198f9d6.jpeg


Piękna ta gierka:

 

D9E41826-FB6D-46E1-95E9-962C350EFE25.thumb.jpeg.a924feb6f9bc4944df1b64f87671c5b3.jpeg

 

Te kolory u mnie uruchamiają skojarzenie z pierwszym przebudzieniem Linka w OoT w tym lesie, co mile wspominam, pierwsza moja Zelderka


Tak jak ja, ale to wtedy (grałem koło 2000r) była bomba w twarz. Ten klimat i zapętlone water temple i boss fighty. Szkoda, że strasznie się ta gra zestarzała, nie wiem w ogóle, czy byłbym w stanie ukończyć jakakolwiek starą Zeldę 3D po BOTW i TOTK, może jedynie WW. Nie mam pojęcia też, w którym kierunku teraz pójdą, czy będzie BOTW3? SMG3 nie było :frog:

Odnośnik do komentarza

Wiesz, na razie nic takiego mnie nie zirytowało, ale znam to z innych gier i faktycznie powinna być możliwość skippowania wszystkiego, a już na pewno za drugim razem.

 

Pamiętam, że grało się nieraz też w takie gry, że nawet po zgonie trzeba było zobaczyć wstawkę przed walką z bossem jeszcze raz i jeszcze raz i to już był rak. Tak trudno to zaprogramować, czy o chuj chodzi? :)

Odnośnik do komentarza

Ja jebie ale mam wkurw. Niestety cudowne wrażenia zepsute przez ostatniego bossa. Coś czego nie nawidzę w gierkach. 80h grania, prawie żadnego wyzwania, nagle ostatni boss mnie masakruje. Nie wchodzi parowanie, odskoki. Do tego mam też tylko jeden specyfik na odnowienie serc od gloomu, a nie wrócę się już aby kupić składniki na potrawę.
No panie kapitanie z 50 razy już próbowałem. Raz do 2 etapu doszedłem…

 

Macie jakieś mroczne tipy, ewentualnie nawet jakieś małe oszustwo, bo porzucę gierkę po 80h na ostatnim szefie :(

Odnośnik do komentarza

No ze wszystkim. Teraz już pierwszą fazę udaje mi się czasami przejść. 
No ale w drugiej mam tylko jedne jedzenie do przywracania zgloomowabych serc. To może ty mi w spoilerze napisz jak, to przeszedłeś. Pierwsza faza to uniki lub parowanie? 
 

Kurde jakbym dorobił trochę jedzeni do przywracania serc z gloomu to byłoby dużo łatwiej. 

Odnośnik do komentarza

Dovy

2 minuty temu, Ken Adams napisał:

Jak masz teleport to sobie zostaw tam przed bossem, żeby nie iść całej drogi od nowa, będziesz mogł na spokoju zrobić kurs do bazy po jedzenie.

No właśnie nie można się teleportować nawet ze stempla. Rozłożyłem sobie na spokojnie, a tu ban. Może jakiś save wcześniejszy obadam. 
W ogóle ta ostatnia sekwencja jest mega muląca i słaba. 

Odnośnik do komentarza

A to nie wiem. Ja tam tylko zostawiłem medalion ale nie testowałem. To może masz te przenośne kociołki w tych kulkach z maszyn, a w ekwipunku kwiatki te słoneczne. Można tak przed walką na miejscu ugotować. Niestety taki garnek przenośny można użyć tylko jednokrotnie więc trzeba mieć ich sporo. Ja tak robiłem bo... Boss jest bardzo trudny bez odpowiedniej racji potrawy anty-gloomowej…

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pupcio napisał:

Może sobie jakąś broń lepszą zrób bo pierwsza faza u mnie praktycznie nie istniała, dużo jedzenia na gloom i serdusza jeśli masz ztym problem, ulepszony pancerz i jazda nie ma tam nic skomplikowanego. W tej kolejnej fazie jedynie dobrze parry wchodzi jak na ciebie szarżuje 

W widzisz broń słaba, master swordem walczę, żarcia odmawiającego gloom brak, pancerz łącznej 15.

No nic lokację wcześniej pieczątka zadziałała i wróciłem się przygotować. 

Odnośnik do komentarza

No nie znoszę takich rzeczy w grach, w sensie jak np. spadnie nam wóz i jest taaaka długa scenka i tyle gadania i klikania zanim znowu możemy po prostu znowu jechać tym wozem od początku. Mini-gierki też gdyby były trudne to bym ich pewnie nigdy nie zrobił z tego powodu, itd. Jakbym lubił klikać dialogi po nic to bym włączył Okami sprzed 15 lat.

 

To też kontrast w tej akurat grze, która w swoim sednie jest "samo granie" i jest lata przed innymi AAA pod względem tego jaka jest czysta i po prostu sobie gramy. Pamiętam jak może Koso w PE (albo ktoś w N+) krytykował Zeldę Twilight Princess za to, że jak podchodzimy do znaku na drodze to nie widzimy, co jest napisane na znaku, tylko musimy podejść, ustawić się aż będzie prompt i wcisnąć A i wtedy mamy okienko dialogowe, co jest napisane na tym wielkim znaku na drodze. Było to opisane jako archaiczne w tejże polskiej recenzji. Minęło tyle lat i w Zeldzie dalej tak jest mdr. Na szczęście to tak mała część gry.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No poszło jakoś uaaaaa. Jednak jedzenie na gloom było konieczne :) Dziękuje wszystkim za wsparcie merytoryczne i mentalne. Czułem waszą energię! 
 

Dobrze, że była taka słaba ta końcowa sekcja 

Spoiler

Droga do bossa, fale wrogów i sam boss, 

bo bym musiał chyba 10 wstawić, a tak 9+ jak w mordę strzelił. 
 

Ok czas na inne gierki. 83h zabrane z życia :( 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...