Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przeciwnie, mocno poszedłem z różnymi subquestami, zrobiłem 1 rasę, i mocno  połaziłem po podziemiach. Mimo że są totalnie brzydkie, to zbieractwo i szukanie kopalń jest ok, podążanie za figurami też fajne. Gra gdy zaczyna nużyć nagle pokazuje mi nowy rodzaj zagadek, mechaniki, albo przeciwnika. Fusion jest świetne, bo nie muszę latać z mnóstwem słabych broni, nawet chochlę można tak fajnie sfusionować że będzie miała te 30-40 pkt mocy.

Pobawiłem się też w budowanie pojazdów i fizyka wszystkiego zachwyca. Pewnie jeszcze z 100h i może dokończę ff16.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Homelander napisał:

Tak sobie gram i eksploruję i coraz mniej mi się chce. W zasadzie eksploracja to dokładnie to samo co w BotW. Robiłem to przez dziesiątki godzin i nie mam ani siły ani ochoty na zbieranie koroków, materiałów do upgradu zbroi czy szukanie świątyń. I o ile wyspy na niebie są ok tak te podziemia to dramat pod każdym względem.

Mam dokładnie takie same odczucia. Niby gra się przyjemnie, ale to już nie ten sam poziom zajawki co w BoTW. Przez 90% czasu jednak ma się wrażenie, że to ten sam tytuł z paroma dodanymi bajerami. Nie znalazłem nawet jednej wróżki do upgradu zbrojki i szczerze mówiąc, to mam w to trochę wywalone, skoro to wygląda tak samo jak w BoTW. Jedyne, co mnie niezmiennie cieszyło w obu częściach, to gotowanie :D 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ogólnie po opadnięciu premierowego kurzu ta gra jest zawodem. Botw wzięło mnie z partyzanta i się zakochałem imo topka gier w jakie grałem, 0 trollingu i innego pierdolenia, ma swoje grzeszki ale i tak będę do niej wracał do końca żyćka i tak sobie mija 6 lat i dostaje totk na tej samej mapce, podziemiami na jedno kopyto i pięcioma wyspami na krzyż. Mechanika łączenia broni wydawała się super w zapowiedziach w samej grze wypada blado i wydaje się sztuką dla sztuki na dłuższą mete. Ultrahand jest super ale nie jestem jakimś wielkim fanem takich rzeczy w grach więc szczerze licze że seria nie pójdzie w tym kierunku bo wtedy prędzej czy później się z nią rozstane. To jest dalej bardzo dobra gra ale mam jej tyle do zarzucenia że u mnie jako goty raczej odpada 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W podziemiach skończyły mi się strzały, podczas walki z Froxem, i nie miałem pomysłu co z nim zrobić, pomyślałem że może jak robi wielkie wciąganie to rzucę mu bombkę

 

Spoiler

No i pomogło :)

 

Dorwałem w końcu mieczyk, do lasu koroków doszedłem przez podziemia, czy można tam się dostać też klasycznie przez mglisty las?

Odnośnik do komentarza

No to miałem szczęście, wszystko przez ciągłe odbijanie od aktualnych celów, znalazłem wieżę bez skarbu, więc stwierdziłem że zanurkuję do góry i jestem w lesie. 

 

Z rzeczy które odwiedziłem ale nie wiedziałem co z nimi robić dalej:

- szkielet w jaskini, umieściłem dwie kości na miejsce i nic,

- posąg żaby, z dwoma świeczkami obok, na pustynnych terenach, nie mam pojęcia co tam wsadzić.

- otwór w jaskini w który niby trzeba strzelić dzidą ze skrzydłem, rzuciłem i nic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...