Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

To nie chodzi o to, żeby od razu dawali jakieś rzadkie gówno. Ale jak np. latamy dla baby w Gerudo City po różne artefakty, a ta daje nam po hydromelonie, to jednak :notlikethis:. Jak wystarczy wyjść z miasta na pustynię i parę minut zbierzemy 20 hydromelonów. Mogłoby nam dać po jednym przedmiocie potrzebnym do ulepszenia jakiejś zbroi czy coś.

Odnośnik do komentarza

Hajsu w tej grze brakuje, to fakt. I strzał do łuku. A odnośnie nagród to pewnie chcieli uniknąć schematu, więc nigdy nie wiesz, co tak naprawdę otrzymasz, czy coś fajnego, czy gówno. Oczywiście, że samą w sobie nagrodą jest zajebisty sidequest, ale skoro jest trochę byle jakich to mogli ogarnąć lepsze nagrody.

 

Też widzę coraz więcej wad, ale i tak do gry chce mi się wracać, co jest dla mnie fenomenem, bo nie cierpię sandboxów.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ja z korokami bardzo skromnie bo trochę ponad 200 ale tyle wystarcza do komfortowego granka. Największy zawód z tych które trzeba zaprowadzić do ziomka. Ten pierwszy z wyspy napawał optymizmem że będzie się trzeba troche postarać ale później przyszła weryfikacja rzeczywistości na starej mapce

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

Ja z korokami bardzo skromnie bo trochę ponad 200 ale tyle wystarcza do komfortowego granka. Największy zawód z tych które trzeba zaprowadzić do ziomka. Ten pierwszy z wyspy napawał optymizmem że będzie się trzeba troche postarać ale później przyszła weryfikacja rzeczywistości na starej mapce

Ja przez całą grę jakoś 40 znalazłem... zarówno w BoTW, jak i tutaj te koroki uważam za zbędne i nudne, ale no trochę trzeba ich zebrać, żeby się miejsce w eq za szybko się nie kończyło. Szkoda, że nie zrobili tego systemu jakoś inaczej w tej części, tylko znowu kalka z jedynki, ale cóż.

4 godziny temu, zdrowywariat napisał:

Hajsu w tej grze brakuje, to fakt. I strzał do łuku. A odnośnie nagród to pewnie chcieli uniknąć schematu, więc nigdy nie wiesz, co tak naprawdę otrzymasz, czy coś fajnego, czy gówno. Oczywiście, że samą w sobie nagrodą jest zajebisty sidequest, ale skoro jest trochę byle jakich to mogli ogarnąć lepsze nagrody.

 

Też widzę coraz więcej wad, ale i tak do gry chce mi się wracać, co jest dla mnie fenomenem, bo nie cierpię sandboxów.

Ja mało sidequestow robiłem, bo mi się odechciało, w pewnym momencie poleciałem już wątek główny, ale hajs zawsze robiłem na polowaniu na te Łosie i inne zwierzęta z północy. Lajtowo można było nafarmić szybciorem 1k golda w kilkanascie minut.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Ja przez całą grę jakoś 40 znalazłem... zarówno w BoTW, jak i tutaj te koroki uważam za zbędne i nudne, ale no trochę trzeba ich zebrać, żeby się miejsce w eq za szybko się nie kończyło. Szkoda, że nie zrobili tego systemu jakoś inaczej w tej części, tylko znowu kalka z jedynki, ale cóż.

Ja mało sidequestow robiłem, bo mi się odechciało, w pewnym momencie poleciałem już wątek główny, ale hajs zawsze robiłem na polowaniu na te Łosie i inne zwierzęta z północy. Lajtowo można było nafarmić szybciorem 1k golda w kilkanascie minut.

 

Sidequesty i Koroki robię po drodze. Na razie skupiłem się na wieżach i świątyniach, tak jak w BOTW. Co do farmienia to nie wiem, w BOTW z kamieni naciułałem ponad 100 koła, tyle mam jeszcze do wydania :)

 

Ale w TOTK widzę, że tych kamieni wpada mniej, z tym że nie wszedłem jeszcze do jaskiń, bo straszycie, że można tam szybko wpier dostać, więc chcę się trochę wzmocnić serduszkami, do tej pory w staminę inwestowałem :)

Odnośnik do komentarza

Już nie przesadzajmy z tym zmuszaniem się, koroków jest najebane wszędzie gdziekolwiek byś nie poszedł, a wystarczy marne 20, żeby dodać aż 5 slotów na broń. Wystarczy się chwile poszwędać i szybciutko wpadnie. A te ostatnie 2-3 dostępny sloty to ex dla KOROKOWYCH WYJADACZY. Ogólnie nie widzę różnicy między szukaniem koroków a np. farmieniem rupii czy kamieni czy czegokolwiek za co można by eq rozszerzyć. Bardziej wkurwiające jest to, że tego śmiecia hetsu może być ciężko znaleźć

@messer88 to już ostatni, po nim więcej slotów do kupienia nie ma, także imo zamyka się to w sensownym momencie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...