Skocz do zawartości

PSX Extreme 263


Oceń okładkę PSX Extreme 263  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 263

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      4
    • 5
      4
    • 6
      4
    • 7
      4
    • 8
      0
    • 9
      1
    • 10
      4


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Perez napisał:

Podpytam o szczegóły i dam znać. Na tyle co wiem, to na pewno ten numer w PDF-ie ma być, ale jego "kolportaż" będzie na innej zasadzie niż te automatyczne maile z linkiem wcześniej. Natomiast z prenumeratami też zapewne będzie szczegółowe info, bo ten numer był wyjątkowo z racji przesunięcia. 

Co to znaczy że ten numer w pdf ma być? A kolejne już nie? Myślę że papierowo dziś już przyjdzie skoro w poniedziałek wysłane? Priorytetem to powinno max przyjść w środę. A chyba w zasadach prenumeraty stało, że wysyłka prio?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem i będę czytał w pociągu. Ale ładnie teraz pachnie PE. Taki zapach Pixela bym powiedział :) Konsolometr PS4 świetny, hehe. Temat numeru, czyli oczywiście E3, wywołał banana na mej gębie. No bo co ja tu czytam? Ano że tak słabo nie było dawno. I to rozumiem, z tym mogę się zgodzić. Bo na pewnym portalu do niedawna związanym z PE, pewni redaktorzy spuszczali się jakby pierwszy raz widzieli gry video.

Odnośnik do komentarza

Nie no, mam nadzieję, że Dżujo tylko po prostu dostał miesiąc urlopu, bo faktycznie po przekartkowaniu numeru nigdzie po nim śladu.

Człowiek szerokich zainteresowań i rozmaitego - że to tak ujmę - zastosowania, więc lepiej żeby wrócił, bo jak nie to KTOŚ BĘDZIE MIAŁ ZĄBKI NA SPACERKU.

 

Po pierwszym kontakcie nie wiem co myśleć o nowym papierze. Tamten się fajnie układał przy przewracaniu kartek, ten z racji większej sztywności stawia trochę oporu. Ale zmian papieru było już bez liku i zawsze jakoś po czasie potrafiłem się z nim polubić, więc teraz pewnie będzie tak samo i komuś ujdzie na sucho.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, aux napisał:

Kupiłem i będę czytał w pociągu. Ale ładnie teraz pachnie PE. Taki zapach Pixela bym powiedział :) Konsolometr PS4 świetny, hehe. Temat numeru, czyli oczywiście E3, wywołał banana na mej gębie. No bo co ja tu czytam? Ano że tak słabo nie było dawno. I to rozumiem, z tym mogę się zgodzić. Bo na pewnym portalu do niedawna związanym z PE, pewni redaktorzy spuszczali się jakby pierwszy raz widzieli gry video.

 

zmienili papier? :turned:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Perez napisał:

PDF jak najbardziej ma być i do kolejnych numerów. Wysyłka prenumerat - nie kojarzę, aby gdzie było info o priorytecie, u nas prenumeraty przez wszystkie lata szły listem zwykłym. 

Ok, może nie było priorytetem, nie upieram się. Co nie zmienia faktu, że numer jeszcze nie dotarł - ani w fizycznej ani cyfrowej formie co nie ukrywam lekko mnie irytuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aktualne wieści - namiary na PDF były wysyłane do prenumeratorów, sprawdźcie proszę folder ze spamem, jeśli ich nie dostaliście. 

 

W przypadku braku numeru w niektórych punktach - mogła być obsuwa w InMedio czy Realyach - dzisiaj już wydanie powinno być. 

 

Wybaczcie zamieszanie, za miesiąc już powinno wszystko śmigać jak należy. 

Odnośnik do komentarza

U mnie też, ale to może być dlatego, że nie zamawiam prenumeraty w PDFach, ELO CYFROWCY

 

Dorwałem egzemplarz rano w drodze do pracy, ależ ten papier pachnie, ależ to ma jakość :banderas: Zmiana na ogromny, ogromny plus!

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Konrad Masmix Kowalski napisał:

Witam wszystkich. PDFy poszły z maila shop@shop.pixel-magazine.com . Proszę sprawdzić spam w razie czego. A jak by były problemy to prosze pisać na Konrad@idea-ahead.com.pl

Pozdro. 

Czyli spamujemy skrzynkę bo nikt tu nie dostał. A poszły linki czy pdfy - bo kilkadziesiąt mega mogło nie podchodzić na skrzynki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...