Skocz do zawartości

PSX Extreme 263


Oceń okładkę PSX Extreme 263  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 263

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      4
    • 5
      4
    • 6
      4
    • 7
      4
    • 8
      0
    • 9
      1
    • 10
      4


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, raven_raven napisał:

Kolejny miesiąc, kolejny raz problem z wysyłką tych PDF-ów :reggie:. U mnie to samo, ani w spamie, ani nic.

Ehh, gdzie te czasy, że człowiek dostawał dwa pdfy i mógł jeden przekazać dalej :/ A teraz to nawet jednego nie ma.

 

15 minut temu, Bzduras napisał:

U mnie też, ale to może być dlatego, że nie zamawiam prenumeraty w PDFach, ELO CYFROWCY

Wydaje mi się, że zamawiając zwykłą prenumeratę dostajesz też wydanie cyfrowe :lapka:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Bzduras napisał:

U mnie też, ale to może być dlatego, że nie zamawiam prenumeraty w PDFach, ELO CYFROWCY

zamawiając prenumeratę papierową, możesz zaznaczyć, że chcesz otrzymać również pdfa. Dobra opcja, jak PDF zazwyczaj o północy ląduje na mailu, a numeru jeszcze nie ma kioskach/ani w skrzynce. Prenumerata wygodna, bo dostajesz numer do chaty, z tym że czasem szybciej, czasem wolniej niż premiera w kiosku. A i w standardowym kiosku pod domem nie mają PE, trza lecieć do galerii. Jak dla mnie prenumerata to same plusy, a  i jeszcze jest taniej.

PS. Tylko poczekam aż się wszystko unormuję i wtedy zamówię :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Perez napisał:

Aktualne wieści - namiary na PDF były wysyłane do prenumeratorów, sprawdźcie proszę folder ze spamem, jeśli ich nie dostaliście. 

 

W przypadku braku numeru w niektórych punktach - mogła być obsuwa w InMedio czy Realyach - dzisiaj już wydanie powinno być. 

 

Wybaczcie zamieszanie, za miesiąc już powinno wszystko śmigać jak należy. 

U mnie też braki w wersji papierowej oraz PDF'ie. Do tego, że papierowa przychodzi później niż premiera, to się przyzwyczaiłem, ale że jeszcze nie mam możliwości pobrania i poczytania PDFa, to to jest nowość.

Folder ze spamem sprawdziłem przed chwilą i nic ciekawego nie znalazłem. :(

Czekam cierpliwie dalej, mam jednak nadzieję, że jakąś wersję aktualnego wydania będę w stanie zabrać ze sobą na urlop...

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, MYSZa7 napisał:

Ale do(pipi)aliście z tym papierem... tragedia. Jakbym przeglądał jakiś katalog promocyjny.

 

Jeszcze Dżujo w Alei Zasłużonych i wjeżdża jakiś Afrosłowianin :turned: Słaba dostępność wersji papierowej. Lecicie grubo na początek.

 

1. Papier - docelowo ten jest przejściowy, ma być od kolejnego wydania inny, bardziej błyszczący, ale to ocenicie sami. 

2. PDF - jeśli ktoś nie dostał, bardzo proszę o kontakt z Konradem - Konrad@idea-ahead.com lub na prenumerata@psxextreme.pl - najpewniej wysyłka hurtowa nie do końca poszła jak należy i Konrad dosyła namiary na PDF-a indywidualnie, jeśli ktoś zgłosi brak.  

3. Dostępność - numer pierwotnie miał trafić do sprzedaży w środę (jak zawsze), ale - o czym wspominałem - przesunięcie składki + Boże Ciało (ergo dzień wolny dla drukarni) spowodowały przesunięcie na czwartek, a na domiar złego część nakładu dojechała zbyt późno i niektóre punkty numer wprowadziły dzisiaj. 

 

Do czasu ukazania się kolejnego wydania (dokładnie 31 lipca) wszelkie problemy, które pojawiły się teraz, powinny być już opanowane. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, marbel007 napisał:

No ja fizycznego wydania jeszcze nie otrzymałem. Przynajmniej digital jest.

 

Tez moze byc maly lag, bo wyszly numery we wtorek, a wiec niby powinny dzisiaj byc, chociaz max czas poczta ma do pon., tyle ze tez jak z doswiadczenia wiem okres wakacyjny tez potrafi wplynac na czas dostaw, bo sie urlopy zaczynaja.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Perez napisał:

 

Pierwszy Czytelnik, który narzeka, że papier za gruby :P. Nooo dobra, przekażę, żeby robili na papierze jak te gazetki reklamowe sklepów ;). 

Niee, niech ten papier będzie zbliżony do tego co numer wcześniej, bardziej śliski itd. Nie czytam Pixela ze względu na słabą zawartość i teksty, ale też odrzuca mnie  papier i jego zapach. Kupuje mój ulubiony magazyn i tu (pipi) dostaje to samo. Dobrze, że zawartość niezmiennie lepsza :potter:

 

Oczywiście ja jako jeden z nielicznych czytelników, tak bardzo się czepiam tych spraw odnośnie papieru, ale tak już mam. Wybaczcie.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ja tam Myszę7 rozumiem i chyba wiem, o co chodzi, bo jak pisałem wcześniej - też wolę poprzedni papier, bo był taki... przytulniejszy. Ten sprawia wrażenie droższego, lepszego jakościowo (nie wiem czy taki rzeczywiście jest), ładniejszego w prezencji, ale jest niekoniecznie przyjemniejszy w obchodzeniu się z nim. Natomiast martwi mnie, że kolejne numery mają być "bardziej błyszczące" (cytat z Pereza), bo takie strony znów: ładniej się prezentują, ale zazwyczaj źle się je czyta z racji odbijającego się od nich światła.

 

Umówmy się - to tylko papier dla czasopisma o grach wideo i nie ma powodów do dramatyzowania, tym bardziej, że mamy już za sobą kilka(naście) zmian w tym temacie. Większość czytelników zrobi "meh" i przejdzie z tym do porządku miesięcznego, bo najważniejsza jest treść, choćby była kolportowana na kamiennych tablicach, ale Mysza ma rację, bo jest wrażenie "dałngrejdu" w tej materii. 

 

Powrót Kosa oczywiście na plus, ale to póki co tylko felieton, a przecież to nie zastąpi Dżuja, który chwilami samodzielnie potrafił wypełnić ćwierć numeru (przesadzam, ale nie traktujmy tego dosłownie) - zrobił Temat Numeru, napisał kilka recenzji, Retro, felieton, dorzucił tekst okołogrowy, a to wszystko w trakcie wyprawy na jakieś targi technologiczne. Nie wiem kto uzupełni ten brak. Może to miejsce do popisu dla Piechoty? O ile ten znajdzie czas i chęci, bo możliwości ma.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Aktualne wieści - namiary na PDF były wysyłane do prenumeratorów, sprawdźcie proszę folder ze spamem, jeśli ich nie dostaliście. 
 
W przypadku braku numeru w niektórych punktach - mogła być obsuwa w InMedio czy Realyach - dzisiaj już wydanie powinno być. 
 
Wybaczcie zamieszanie, za miesiąc już powinno wszystko śmigać jak należy. 
A czemu na ppe nie można kupić pdf? Albo ja ślepy jestem. Jeśli nie można, to bez kitu, ale z(pipi)aliscie
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, PEsEq napisał:
23 godziny temu, Perez napisał:
Aktualne wieści - namiary na PDF były wysyłane do prenumeratorów, sprawdźcie proszę folder ze spamem, jeśli ich nie dostaliście. 
 
W przypadku braku numeru w niektórych punktach - mogła być obsuwa w InMedio czy Realyach - dzisiaj już wydanie powinno być. 
 
Wybaczcie zamieszanie, za miesiąc już powinno wszystko śmigać jak należy. 

Pokaż więcej  

A czemu na ppe nie można kupić pdf? Albo ja ślepy jestem. Jeśli nie można, to bez kitu, ale z(pipi)aliscie

 

W najwiekszym skrocie - bo PPE to zupelnie inny wlasciciel, dlatego na portalu nie ma juz opcji zakupu aktualnego numeru czy archiwow, bo to przeszlo do nowego wydawcy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...