Skocz do zawartości

PSX Extreme 263


Oceń okładkę PSX Extreme 263  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 263

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      4
    • 5
      4
    • 6
      4
    • 7
      4
    • 8
      0
    • 9
      1
    • 10
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko po co ten Gruszczyk znów? Wciska się go bez potrzeby do magazynu i traci miejsce. Zamiast tego lepiej dać Rayosowi coś do napisania, wszyscy będą szczęśliwi - twórca będzie miał okazję się wykazać, a czytelnicy nie będą dostawać początków raka. Drogi nowy wydawco, przemyśl to proszę.

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

A może gdyby to Wojtek "Grucha" Gruszczyk od przyszłego numeru przejął obowiązki Dżuja? Albo chociaż ich część, bo wiem, że to zapracowany człowiek, TYTAN PRACY wręcz. Ale na jakiś Temat Numeru znajdzie trochę czasu, albo recenzję czegoś poważniejszego niż indyczek? Można też rozważyć opc

 

 

 

 

 

 

 

Nie no, nie potrafię dalej, żartuję. Beka. ROTFL.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Bzduras napisał:

Ma ramki przy gierkach z E3. Gruszczyka jedno słowo w magazynie to już za dużo.

 

Ee, nie przesadzasz troche? :). Mam wrazenie, ze hejt na Wojtka opiera sie w duzej mierze na tym, ze raz na jakis czas wpadnie babol w newsach na PPE. Jakos nie kojarze, aby bylo duzo narzekan na poziom jego recek czy testow na portalu. Ba, nawet jak w PE zdarzaly sie jakies recki na 1/2 to moim zdaniem byly jak najbardziej OK. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To się przyzwyczaj ja mam prenumeratę pixela i zdarzało się ponad tydzień obsuwy w Polsce.

Pixel to burdel, chamy, brak kontaktu, kasowanie komentarzy na facebooku. Pomyśleć, że kiedyś narzekałem na PSX Extreme i zrezygnowałem z prenumeraty, a w zamian zamówiłem Pixela. 

Napisałbym przepraszam redakcji PSXa ale już za późno :yao:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale Dzujo az tak nie zniknal po prostu :). Ostatnimi czasy, jak latwo zauwazyc, bylo go mniej - wczesniej praktycznie co miesiac ogarnial TN, dorzucal cos do retro, a ostatnio glownie felieton i mniejsze recki. Przy okazji zmiany wydawcy doszedl do wniosku, ze jednak trudno rozne obowiazki pogodzic z byciem w PE w takim zakresie, jakby chcial, i stad decyzja. Aczkolwiek w miare mozliwosci na pewno jeszcze w magazynie sie pojawi.

Odnośnik do komentarza

A skad taki wniosek, nie szerz @Square dezinformacji :P. Redakcja ma swoje stawki, wszystkie obowiazujace ustalenia przeszly od jednego wydawcy do drugiego, skad wiec nagle mialby byc problem kasy? 

 

Ja osobiscie Dzuja rozumiem. Dla pisma poswiecal kawal czasu, czesto wieczorami, bo w dzien mial swoja prace, i w pewnym momencie doszedl do wniosku, ze coraz trudniej to pogodzic - praca, rodzinka, a z drugiej strony chec dostarczania jak najlepszych tresci. 

 

Odnośnik do komentarza

Mnie nowy papier przypadł do gustu. Jest profesjonalny, wyższej klasy. Mam wrażenie obcowania z tworem elitarnym. Idealny do czytania przy kominku w jesienne i zimowe wieczory. Ulubiony bujany fotel, rozpalony kominek, śnieżna zawierucha za oknem, Jan Sebastian Bach sączący się z gramofonu, kieliszek chateau margaux rocznik 1997 w jednej dłoni i numer PE w drugiej - tak to sobie wyobrażam. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.06.2019 o 07:48, Perez napisał:

Aktualne wieści - namiary na PDF były wysyłane do prenumeratorów, sprawdźcie proszę folder ze spamem, jeśli ich nie dostaliście. 

 

W przypadku braku numeru w niektórych punktach - mogła być obsuwa w InMedio czy Realyach - dzisiaj już wydanie powinno być. 

 

Wybaczcie zamieszanie, za miesiąc już powinno wszystko śmigać jak należy. 

u mnie w ruchu brak, Pixel oczywiście jest, przypadek?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajny ten tekst Norbyego o e3 z 98 roku. O szczegółach samych targów też z chęcią bym poczytał. 

Generalnie już tylko tego typu teksty, jakieś wspominki i artykuły o branży wcześniej, trzymają mnie przy tym magazynie. Bo umówmy się, newsy w necie pojawiają się wcześniej, recenzje już też obchodzą mniej. 

Dlatego mam nadzieję, że będzie wiecej takich tekstów, retro wspominek dotyczących branży, firm, gier czy samego Extrima :)

Edytowane przez drozdu7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

HIV też walnął gafę przy Team Sonic Racing, gdy napisał, że na torze jest 9 pojazdów. Nie wiem czy grał na YouTube czy może gry nie ukończył, ale łącznie mamy 12 pojazdów a nie 9. W miarę postępów w grze dochodzą nowe teamy i przeciwnicy. 

 

Co do powyższego, to można zmieniać pojazdy i postacie, ale nie podczas wyścigu a przed, gdy jeździmy po hubie. Może o to mu chodziło?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...