Skocz do zawartości

PSX Extreme 264


Oceń okładkę PSX Extreme 264  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 264 (wersja 1)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 264 (wersja 2)

  3. 3. Oceń okładkę PSX Extreme 264 (wersja 3)

  4. 4. Oceń okładkę PSX Extreme 264 (wersja 4)



Rekomendowane odpowiedzi

Jednak miałeś rację Grzybiarz.

W dniu 2.07.2019 o 15:35, grzybiarz napisał:
W dniu 2.07.2019 o 15:18, Square napisał:

trochę bardziej pogięte niż zwykle, ale to chyba nie wina nowego wydawcy

poczytaj na grupie pixela jak ludzie się wkurzają na wygniecioną gazetę. Aż chyba tamtejsza redakcja zrobiła nieco droższą prenumeratę z kartonikiem w środku :)

 

W dniu 2.07.2019 o 15:37, Square napisał:

Hmm to może jednak nie przypadek. Zobaczymy za miesiąc, jeżeli dojdzie :D

Nowy numer dotarł no i jest tragicznie, bo zgięty w poprzek ze złamanym grzbietem.

Odnośnik do komentarza

Co do felietonu Miela: fajnie by było, jakby napomnkął gdzieś źródło rzeczonej recenzji. Jakiś skrócony w tiny.url link albo nazwa serwisu, żeby można było znaleźć artykuł i samemu przekonać się, czy faktycznie jest tak jak to opisuje.

Odnośnik do komentarza

Widzę wraca stara gwardia. Od następnego numeru jakieś felietony o horrorach ma Myszaq pisać (jak zdąży z terminem;) ), Koso wrócił. No mam nadzieję że pismo przetrwa bo coraz lepiej się je czyta odkąd Roger jest naczelnym. Ja zaczynam zawsze od działów po recenzjach a kończę na wyłuskiwaniu felietonów między recenzjami. Zapowiedzi czy recki olewam bo nie po to kupuje pismo. Na pewno obecnie psx extreme jest o wiele ciekawszy od pixela. Brakuje tylko jeszcze troszkę ciekawszych tematów do publicystyki. CDA robi to najlepiej obecnie. Często zgłębia trudniejsze tematy na które mam wrażenie w psx nie ma miejsca. Troszkę odważniej z publicystyką i będzie fajnie. 

 

Co do felietonów autorskich nie leżą mi felietony zaxa i mazziego. Za to reszta zawsze wysoki poziom. Fajnie że nie ma już tak dużo bzdurnych artykułów jak kiedyś w stylu top coś tam. Nadal jednak trafią się takie troszkę bez sensu które były wałkowane wielokrotnie. Może to mój wiek i spaczenie że kupuje wszystkie magazyny o grach ale zdarzają się duble na ten sam temat i za dużo kojimy :ragus: 

Odnośnik do komentarza

Może sprawdź jeszcze raz co jest w zestawie o którym piszesz. Poza tym 10k monet to się uzbiera grając 2 godziny w weekend, więc kto przy zdrowych zmysłach będzie wydawał kasę na monety. Wszystkie stroje czy kolory kosztują dokładnie tyle samo co w momencie premiery czyli odpowiednio 2,5k i 1,5k monet.

Zapraszam do tematu CTR w celu dalszej dyskusji, będziesz mógł zrobić coop z Berionem.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

Może sprawdź jeszcze raz co jest w zestawie o którym piszesz. Poza tym 10k monet to się uzbiera grając 2 godziny w weekend, więc kto przy zdrowych zmysłach będzie wydawał kasę na monety. Wszystkie stroje czy kolory kosztują dokładnie tyle samo co w momencie premiery czyli odpowiednio 2,5k i 1,5k monet.

Zapraszam do tematu CTR w celu dalszej dyskusji, będziesz mógł zrobić coop z Berionem.

Sorry, ale nie mam CTR, nie jestem dobry w tego typu grach, jeszcze na PSX-sie ledwo udało mi się skończyć drugi świat :)

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, metalcoola napisał:

Sorry, ale nie mam CTR, nie jestem dobry w tego typu grach, jeszcze na PSX-sie ledwo udało mi się skończyć drugi świat :)

Szczekasz nie mając gry, bo tak w recenzji napisali? 

 

Ambitnie.

 

Dodam, że w csach czy innych overłajczach skórki są od zawsze, a niektórych nie da się zdobyć tylko kupić. Tutaj możesz wszystko zdobyć lub jak nie masz czasu to sobie po prostu kupisz. Patrząc jaka firma to wydała to i tak cud, że nie gra nie ma płatnych tras dlc.

Tak jak Square napisał - team tag z Berionem w odpowiednim temacie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, metalcoola napisał:

wytłumaczył czemu tego typu mikrotransakcje są złe.

Obejrzałem ten pouczający wykład i koleś wytłumaczył to, że dla niego mikrotrasakcje, które dają tylko wizualny efekt jak stroje czy autko są złe, bo nie dają nic w zamian. Czyli on oczekiwałby żeby te mikrotransakcje były typu Pay2Win. No sorry, ale dalej uważasz, że to jest dobry przykład?

Już pomijam zaginanie prawdy, bo jak sam przyznaje, ten zestaw za 9,9k jest najdroższy jaki widział, ale nie wie co jest dokładnie w środku. Potem niby chce podać przykłady jak długo należałoby grać aby zdobyć taką ilość monet jak w tym najdroższym pakiecie, po czym urywa wypowiedź i rzuca ogólnikowe "w chuj", które ma z prawdą tyle wspólnego co nic.

 

Jak już tak bardzo chce narzekać na mikrotransakcje to może niech skupi się na grach z lootboxami jak np Rocket League, gdzie możesz wydać masę kasy na klucze, a i tak nie dostaniesz przedmiotu który chcesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...