Skocz do zawartości

PSX Extreme 264


Oceń okładkę PSX Extreme 264  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 264 (wersja 1)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 264 (wersja 2)

  3. 3. Oceń okładkę PSX Extreme 264 (wersja 3)

  4. 4. Oceń okładkę PSX Extreme 264 (wersja 4)



Rekomendowane odpowiedzi

Cyberpunk 2077 - wersja 1

 

cover%20264%20cyber.jpg

 

Cyberpunk 2077 - wersja 2

 

cover%20264%20cyber2.jpg\

 

Cyberpunk 2077 - wersja 3

 

cover%20264%20cyber3.jpg

 

Cyberpunk 2077 - wersja 4

 

cover%20264%20cyber4.jpg

 

Sierpniowy numer dostępny od środy 31.07

Prenumerata - wysyłka 28.07 (niedziela)

 

Roger: Napisał do mnie ostatnio znajomy Japończyk mieszkający na co dzień w Tokio. Po chwili rozmowa zeszła na temat najbardziej wyczekiwanych gier i tutaj mnie zamurowało – facet nie wskazał ani remake’u Final Fantasy VII, ani kolejnej Persony, ani nawet Zeldy. On czeka na premierę Wiedźmina 3 na Switcha. To tylko pokazuje, jak dobrym ruchem ze strony REDów była zapowiedź przygód Geralta na Pstryka.

 

Ale CD PROJEKT RED to teraz przede wszystkim Cyberpunk 2077. Odwiedziliśmy warszawskie studio, przepytaliśmy artystów i programistów tworzących nadchodzący hit i zmontowaliśmy 10-stronicowe kompendium wiedzy o grze. Rzadko kiedy zdarza się, że mam tyle informacji, iż muszę ciąć tekst, ale twórcy Cyberpunka byli tym razem bardzo wylewni, opowiadając o wielu aspektach gry, a nawet kulisach współpracy z Keanu Reevesem, który wciela się w jednego z „bohaterów”. Dziennikarskich materiałów w nowym PSX Extreme jest jednak więcej – spotkaliśmy się także z ludźmi z Platige Image, twórcami zwiastunów do takich gier, jak Dying Light 2, Metro Exodus, The Division 2 czy serii Wiedźmin, którzy z pasją opowiedzieli nam o tym, jak wygląda proces tworzenia takich animacji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla wszystkich czekających na netfliksowego „Wiedźmina”, nad którym studio obecnie pracuje w pocie czoła. W sumie publicystyki jest w tym numerze tyle, że nawet mniejsza liczba recenzji nie powinna nikomu przeszkadzać. Chociaż użytkownicy Switcha nie mogą specjalnie narzekać, bo w sezonie ogórkowym recenzujemy dwa duże exclusive’y na ten system: Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order i najnowszą odsłonę Fire Emblem.

 

Ale skoro zareklamowałem ten numer publicystyką, nie wypada nie wspomnieć, o czym jeszcze u nas przeczytacie. Wiemy już na tyle dużo, że mogliśmy bez problemu porównać, co szykują dla nas Microsoft i Sony w temacie konsol kolejnej generacji. Zebraliśmy wszelkie dostępne dane na temat PlayStation 5 i Xbox Scarlett, zamykając to w kolejny, obszerny temat numeru. Do niesamowitych informacji dokopał się Komodo, porównując, jak gry i filmy widziały czasy, w których obecnie żyjemy, i jak wiele z nich przewidziało przyszłość! Przyznam, że czytając ten materiał, miałem dreszcze. Piszemy też o tym, jak Brexit wpłynął i wpłynie na rynek gier wideo. Bez mieszania w to polityki, ale z wiedzą, którą podzielił się z nami wieloletni pracownik takich firm, jak EA czy CDP.pl. Przy okazji recenzji The Sinking City zabieramy Was w podróż po mrocznym uniwersum H.P. Lovecrafta, a oceniając składankę Contry, dokopaliśmy się do wielu ciekawych informacji na temat historii serii, która w Polsce do dziś nosi miano kultowej. Oczywiście naszego rodzimego wątku związanego z Pegasusem nie mogło zabraknąć. W retro przyglądamy się też niezwykle ciekawej historii powstania legendy – GTA: San Andreas, co z pewnością pobudzi Wasz apetyt na szóstą część serii, o której internet ostatnio huczy.

 

A jak już będziecie opalać się na plaży i popijać zimną lemoniadę, z przyjemnością przeczytacie wywiad z Carrie-Anne Moss, którą świat zna przede wszystkim z roli Trinity w „Matriksie”. Ja tymczasem kończę Wstępniak, bo prowiant na imprezę integracyjną PSX Extreme sam się nie kupi. Jaką imprezę? O tym również w numerze. O ile wszyscy przeżyli :).

 

cyberpunk.jpg

 

GTA%20SA.jpg

 

P%20kontra%20S.jpg

 

PI.jpg

 

PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!

 

TEMATY NUMERU

Cyberpunk 2077
PS5 kontra Project Scarlett – wojna o pamięć 
Platige Image – po drugiej stronie lustra

 

CO NOWEGO

Marvel’s Iron Man VR
Microsoft Flight Simulator
Empire of Sin
Kac Kuklówka – relacja z imprezy redakcyjnej

 

RECENZJE

Bloodstained: Ritual of the Night
Car Mechanic Simulator
Collection of Mana
Contra Anniversary Collection
Death’s Gambit
Dragon Quest Builders 2
Eagle Island 
Etherborn
F1 2019
Final Fantasy XIV: Shadowbringers
Fire Emblem: Three Houses
I’m Hungry
Kingdom Come: Deliverance – Dola Kobiety
Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order
Monster Jam Steel Titans
My Friend Pedro
PixARK 
Redeemer: Enhanced Edition
Samurai Shodown 
Sea of Solitude
Stranger Things 3: The Game
The Sinking City 
Vacation Simulator
Warlocks 2: God Slayers
 
HARDKOR

Contra – Arnold i Xenomorphy
Lovecraft – gry z głębin
Przepowiednie gier wideo
Brexit a gry wideo
Wywiad z Carrie-Anne Moss

 

RETRO

Piksele i pinballe
Gry, które ukształtowały... Sobka
GTA: San Andreas – legenda wciąż żywa

 

FELIETONY

Z uKosa [Koso]
Fabularna tawerna [Zax]
Savepoint [Michał Walkiewicz]
Dwóch zgryźliwych tetryków [Zooltar / Marcellus]
Achievement Unlocked [Krooger]
Od gracza dla graczy [Mazzi]
Okiem maniaka [Roger]

 

STAŁE RUBRYKI

Co nowego 
Ohayo Nippon
Dobre, bo polskie
Hyde Park
Headshot
Region Filmowy
Comix Zone – recenzje
Graczpospolita
Listy
Prenumerata
Głos Ludu

 

Prenumeratę numeru czerwcowego wysyłamy w niedzielę 28 lipca. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z dostawą, opóźnień lub innych problemów - prosimy o maile na prenumerata@psxextreme.pl lub posty w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Rewelacyjne okładki i fajnie że aż cztery. Ja chcę mieć wszystkie :) Najbardziej mi leżą nr. 2 i 4. Zdaje się że takie same będą steelbooki w preorderach. 

 

A zawartości tym razem nie sprawdzam, niech będzie dla mnie niespodzianką. Będę czytał na urlopie, tylko ja, szkocka i świeżutki Psx Extreme :)

Odnośnik do komentarza

Nie no, okładki całkiem spoko, takie... niecodzienne. Mnie się podobają wszystkie, choć mam słabość do tej z oczoje'bnym różem. Znaczącym milczeniem pomijam już fakt, że Cyberpunk na blisko rok przed premierą dostał już porównywalną ilość atrykułów co Wiedźmin 3 rok po premierze. Trochę agresywny ten marketing CDPR, ale pewnie skuteczny.

 

Aha. Biorąc pod uwagę problemy z dostępnością poprzedniego numeru (zaznaczam, że osobiście ich nie miałem, ale były liczne zgłoszenia), to teraz chcąc upolować konkretny cover będzie cztery razy trudniej. A platynę/calaka wyciągną tylko najtwardsi zawodnicy.

 

Ogólnie fajnie, że co miesiąc jesteście, Panowie.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...