Skocz do zawartości

Yakuza: Like a Dragon (Yakuza 7)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Warto zmieniać joby, bo odblokowują się skille permanentne które potem masz na stałe z innymi jobami. Do tego warto chociaż zmienić joba na Foremana Ichibanie bo to pozwala na niszczenie metalowych barier w dungeonach.

Edytowane przez bartiz
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ej to wygląda w fabule tak za każdym razem że  

Spoiler

mamy te nudne kanały z generatora do zrobienia? Niech mnie chuy :wujaszek: Tyle dobrze że wszystkich z marszu rozwalałem ale jak trafie na ściane to pewnie wywale te grę do śmieci. Musiałem się leczyć po tym zajmując się biznesami przez godzine (goty minigierka, top serii) oj będę miał chyba pod górkę z tą grą czasami

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Red_ napisał:

Dungeony to niestety najgorsza rzecz i jest nadal w Infinite Wealth. Te prostopadle smutne korytarze z identycznymi komnatami przez x pięter, lipa straszna.

Tyle, że w Y8 jest tego jednak znacznie mniej i fabularnie do 11 chaptera to może spędziłem w nich z godzinę na 40 rozegranych, w Y7 było to gorzej zaprojektowane. 

Odnośnik do komentarza

Wyskoczyłem z 35lvlem na 

Spoiler

majime i saejime na 50 i niestety trochę mnie zgwałcili :wujaszek:

ehh zaczyna się. W tych kanałach trochę podexpić czy są lepsze sposoby? A może jest jakieś op gówno które psuje balans? Chciałbym napisać typowy forumowy tekścik że "dobra gra, słaba yakuza" tylko byłaby to nieprawda bo imo przeniesienie yakuzy w jrpga wyszło świetnie i człowiek czuje jakby ta seria od zawsze miała tym być tylko że chyba dla mnie to będzie oznaczać rozstanie z tą serią. Dopóki nie ma bitki to mam starą dobrą yakuze a potem mam boss fight z takim duetem i człowiek nie czuje nic gdy w 0 podczas każdej bitki siur na baczność. Chyba będzie brany rozwód albo separacja z serią bo to chyba nie dla mnie

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Pupcio napisał:

Wyskoczyłem z 35lvlem na 

  Pokaż ukrytą zawartość

majime i saejime na 50 i niestety trochę mnie zgwałcili :wujaszek:

ehh zaczyna się. W tych kanałach trochę podexpić czy są lepsze sposoby? A może jest jakieś op gówno które psuje balans? Chciałbym napisać typowy forumowy tekścik że "dobra gra, słaba yakuza" tylko byłaby to nieprawda bo imo przeniesienie yakuzy w jrpga wyszło świetnie i człowiek czuje jakby ta seria od zawsze miała tym być tylko że chyba dla mnie to będzie oznaczać rozstanie z tą serią. Dopóki nie ma bitki to mam starą dobrą yakuze a potem mam boss fight z takim duetem i człowiek nie czuje nic gdy w 0 podczas każdej bitki siur na baczność. Chyba będzie brany rozwód albo separacja z serią bo to chyba nie dla mnie

To jest kwintesencja tego momentu w story w Y7 - zjebany balans, w Y8 nie będziesz miał takich sytuacji.

 

 

Podekspić najlepiej w tym dungeonie w Sotenbori. Ja zrobiłem cały dungeon tam przed skończeniem story. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście ładnie tam wskakują levele i to pomogło pokonać tych dwóch parobasów :asax: a kojarzy ktoś może co trzeba zrobić żeby ruszyć dalej quest z gokartami? Sprawdzałem na jutubku i powinienem mieć takiego łysiaka na ławce ale go nie ma. Trzeba ruszyć dalej z fabułą?

Odnośnik do komentarza

18dfca4151d60-screenshotUrl.thumb.jpg.86a0bd1b25dfce7d7955fcdf13f8d65f.jpg

 

Pewnie niektórzy pamiętają (zwłaszcza Co co dali "klałna" hehe) jak marudziłem na Y7 i się początkowo od niej odbiłem. Dziwny to był czas, chyba nie miałem nastroju na taką grę ale ostatnio, jakoś tak przy okazji ukazania się Infinite Wealth postanowiłem dać siódemce drugą szansę. No i pykło, gierka jest rewelacyjna, podoba mi się historia, klimat oraz calokształt. Już wiem napewno że przejdę do końca a potem zabieram się za wspomniane Infinite Wealth, które swoim tropikalnym festyniarskim vibem pasuje mi jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Pupcio napisał:

@KrYcHu_89 jakiś szybki sposób na wymaxowanie statów? Widziałem że nagroda za gokarty daje całkiem sporo ale już zrobiłem substory z nimi a są okropne więc nie chciałbym w nie więcej grać:wujaszek:  ehh no musieli jebańce ostatnie substoriesy mi utrudnić

Takie rzeczy jak maksowanie to robiłem dopiero w Y8, w Y7 skupiłem się na dokończeniu fabuły, więc tutaj nie pomogę, jedyne co zrobiłem całe to to prowadzenie binzesu, tam był superskill na koniec, co pomógło mi spokojnie dokończyć gierkę  :D.

 

Gokarty dobrze, że przypomniałeś, może kiedyś wrócę to ograć sobie. 

Odnośnik do komentarza

Niestety chyba nie ma :doom: Ja jestem na końcu gry i tak bardzo chce już to kończyć bo ostatnie godziny to już mnie męczą niemiłosiernie ale znowu czeka mnie farma bo mam 47 lvl a przeciwnicy 60 :reggie: no niezbyt się polubiłem z tą grą. Ma swoje momenty bo inaczej nie przejebałbym na nią 60h no ale nie jest to yakuza w której się zakochałem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2024 o 11:39, AdiCarrion napisał:

Jest jakiś itemek zmniejszający nasze zainteresowanie wśród spotykanych po mieście  przeciwników.?

W poprzednich częsciach zawsze było coś takiego,W chwili obecnej same animacje przed walką trwają dłużej niż sama bitwa


Kolega Pupcio chyba nieuważnie gra.

Hariti’s Amulet jest do zdobycia w Battle Arena i omijasz wszystkie randomowe walki.
A maksowanie statów to tylko kanały z założonymi odpowiednio itemami.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, giger_andrus napisał:


Kolega Pupcio chyba nieuważnie gra.

Hariti’s Amulet jest do zdobycia w Battle Arena i omijasz wszystkie randomowe walki.
A maksowanie statów to tylko kanały z założonymi odpowiednio itemami.

No to jeszcze dwa rozdziały mi brakuje do Battle Areny, bo jestem w 10 :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2024 o 10:39, AdiCarrion napisał:

Jest jakiś itemek zmniejszający nasze zainteresowanie wśród spotykanych po mieście  przeciwników.?

W poprzednich częsciach zawsze było coś takiego,W chwili obecnej same animacje przed walką trwają dłużej niż sama bitwa

 

18e4e5b112f32-screenshotUrl.thumb.jpg.ee8d8ff949354e8edf4d385f7300d571.jpg

 

Tak, jest itemek co sprawia że ulice masz spokojne i żadne niemilce się nie panoszą.

 

18e4e5b2dd195-screenshotUrl.thumb.jpg.f21fc20d3aa66fd596b60d56c1e9223d.jpg

 

Gierka jest fpytkę zajebista! Z postaci podoba mi się bardzo ta koreanka z Geomijul, świetna postać. Znalazłem też patent na levelowanie ekipy we wczesnej fazie gry. Wystarczy pójść do parku na prawym górnym rogu mapy.

 

18e4e5b57c10-screenshotUrl.thumb.jpg.99a3011c5a3dc622af5518821e6435be.jpg

 

Respią się tam w krzakach nieopodal ulicy takie zboczki ekshibicjoniści na 38lvlu i można ich w miarę bezboleśnie klepać. Dają 2tys expa, bodajże tyle samo job pointsów i 2800yen hajsu a to na na początku jest całkiem sporo. Aby farmić w tym miejscu, po ubiciu perwersów trzeba się przebiec na prawą stronę parku, obok wybrzeża ze statkiem, potem skręcić obok schodów (można wyzbierać insekty po drodze, jak rng będzie łaskawe to wydropią się nawet złote) i wrócić spowrotem do krzaków obok toalety miejskiej - nowi zboczeńcy będą czekać na wyfarmienie. Jeśli się nie respią wogóle - sejw na środku parku, wyjście z gry do menu, załadowanie sejwa, powrót naokoło do krzaków i już panowie tam powinni być. Leveowanie na nich ma sens tak do 35 levelu, potem już trzeba z godzinkę pobiegać aby wbić level więcej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...