Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem ostatnio w co-opie w D3 na konsoli (cyfrowa wersja z PS Store). I w tym przypadku jest tak, że normalnie uruchomiłem sobie giereczkę nawet na innym koncie (ale na tej samej konsoli).

 

Owszem, Blizzard wymagał ode mnie powiązania konta PS z BattleNet-em, ale to wszystko. Drugi gracz, również mógł dołączyć do co-opa na takiej samej zasadzie (tzn. musiał jedynie powiązać swoje konto na konsoli z BattleNet-em). No i w sumie tyle. Każdy może grać solo, możemy tłuc w co-opie. Hajlajf.

 

Jasne - wiem, że to stara gra i być może żaden wyznacznik, biorąc pod uwagę, że tutaj mówimy o Blizzardzie. Ale mam wrażenie, że zwyczajnie za dużo dezinformacji się pojawia w temacie i niektórzy pchają jakieś info od randomów z neta. Nie ma na pudełku zdaje się żadnej informacji o tym, że tam jest jakiś kod w paczce, a płyta służy do powieszenia w samochodzie pod lusterkiem (albo wręcz, że w ogóle jej nie ma, bo i po co).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ugiąłem się, też wziąłem wczesny dostęp, oby tylko serwery dowiozły, bo będzie to najgorzej wydane 100 zł w życiu :(.

Teraz, pattro napisał:

W Diablo to się najwięcej grało na PC, czy na PS5 da się w miarę wygodnie w to grać na padzie? :notbad:

D3 na padzie było zaj3biscie zrobione. Nie wiem jak 4, ale pewnie nie będzie gorzej. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Eh jak zwykle sezony w D2 zaczynało się sorce tak teraz na dzień przed premierą mam niezły ból leba kim startnąć.Ba nie wiem wogole na którym modzie zagrać. Ogólnie docelowo hardcore 100% ale trzeba wziąść pod uwagę że to już nie te lata heh. Dzieciaki,firma na głowie.Dunno...Wy kim startujecie? 

Edytowane przez Rash
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, pattro napisał:

W Diablo to się najwięcej grało na PC, czy na PS5 da się w miarę wygodnie w to grać na padzie? :notbad:

Gra została zaprojektowana pod granie na padzie, nawet jakis pececiarz na to narzekał w recenzji. Sam miałem brać na pc, ale po becie na ps5 zmieniłem zdanie.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Starh napisał:

Pamiętam premierę D3 - bylo ogromne wyczekiwanie, hajp jakiego nie pamiętam, gra wyszła no cóż....

 

Oby tutaj było lepiej. Po becie jestem na tak, ale dalej się waham czy brać 

D3 do momentu jak znerfili poziom inferno było grą mega dobrą.Ktoś pamięta jeszcze wyczyn Krippa? Te close calle  w końcówce walki mega. To był czas kiedy sam grając naprawdę dużo po pracy dobrnolem w tym czasie do 2aktu inferno hardcore . Zwykle moby stanowily mega trudność i wiadomo dla mas nie było to dobre z poziomu developerki ale klimat zaszczucia robił robote. 

 

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Rash napisał:

Eh jak zwykle sezony w D2 zaczynało się sorce tak teraz na dzień przed premierą mam niezły ból leba kim startnąć.Ba nie wiem wogole na którym modzie zagrać. Ogólnie docelowo hardcore 100% ale trzeba wziąść pod uwagę że to już nie te lata heh. Dzieciaki,firma na głowie.Dunno...Wy kim startujecie? 

Jak na razie Barb pod Bleed Whirlwind psuje grę, jest najsilniejszym buildem który odkryli przez ten czas dla recenzentów. 1-shotuje Butchera i inne elity na tych najtrudniejszych dungeonach, tam wcześniej podsyłałem filmik.

W D3 grałem whirlwind barbem ale to zaraz tutaj znerfią do ziemi pewnie więc rogue pewnie zaczne.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, UberAdi napisał:

Jak na razie Barb pod Bleed Whirlwind psuje grę, jest najsilniejszym buildem który odkryli przez ten czas dla recenzentów. 1-shotuje Butchera i inne elity na tych najtrudniejszych dungeonach, tam wcześniej podsyłałem filmik.

W D3 grałem whirlwind barbem ale to zaraz tutaj znerfią do ziemi pewnie więc rogue pewnie zaczne.

Podejrzewam, że będzie fix

Odnośnik do komentarza

Powoli na tym forum robi się jak na reddicie. Gra jeszcze nie wyszła a już płacze i narzekania bo jakiś youtuber coś wrzucił dla wyświetleń albo jakaś strona z dupy podała jakieś zmiany w patchu. Pamiętajcie że pierwsze przejście ma się raz, czy jak debile od razu wlatujecie z jakimś buildem z youtuba? 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • This 3
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Plugawy napisał:

@Shenno ten jebany pajac z tvgry nic o tym nie wspomniał także nie wiedziałem bo w D3 tylko na ps3 grałem a tam sezonów nie było i nie wiedziałem, że postać przechodzi gdzieś tam i można nią normalnie grać? 

 

Przecież nie mówił ,że postać znika w każdym trybie, to o czym mówił to podobny tryb znany z Diablo 3 czy innych gier z tego gatunku. Tam wariaciki się ścigają w sezonach. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, bartiz napisał:

Powoli na tym forum robi się jak na reddicie. Gra jeszcze nie wyszła a już płacze i narzekania bo jakiś youtuber coś wrzucił dla wyświetleń albo jakaś strona z dupy podała jakieś zmiany w patchu. Pamiętajcie że pierwsze przejście ma się raz, czy jak debile od razu wlatujecie z jakimś buildem z youtuba? 

Dopiero co w jednym temacie grupka uzytkownikow narzucala innym, że granie po angielsku to jedyna słuszna opcja, a spolszczenia chuj, teraz ktoś mi będzie mówił, jak mam czerpać przyjemność z gry. :)

Ja sobie bede lizał ściany i przechodził powoli fabułe necro, ktorego znerfili ale mam to w dupie. Inni mają parcie na sezony i bede zapierdalac z levelami i nie dziwie się, że szukaja meta buildow, jedna i druga opcja jest ok :)

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, bartiz napisał:

No ale sezon rusza chyba później? To na chuj sobie psuć zabawę od początku.

Szczerze to sie nie interesowałem, bo ja bede grać powoli, ale pierwsze 1000 osób co wbije max level ma trafić na jakiś pomnik w grze, wiec wyscig i tak bedzie.

 

Ciekawe co to

Przechwytywanie.JPG.cce236155c67282eb6e878da05d38f67.JPG

Odnośnik do komentarza

No i tez sie dalem wydymac znowu blizzardowi. Startuje nekro, znajac blizzarda to jak teraz popusci whirlwindowi i bedzie bardzo mocny to na start sezonu dostanie nerf hammerem w ryja, a skoro o nekro mowia ze jest ponizej oczekiwan to spodziewam sie buffow. Tak czy siak ludzie bardzo czesto placza o buildy oparte na minionach np w poe czy d2 a jak sie je rozgryzie to sa zazwyczaj mocno OP tylko troche wolniejsze niz jakies zoomerskie glass cannony.

 

Szkoda ze na weekend wyjezdzam ale nadrobi sie w boze cialo :bella:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...