Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Sedrak napisał:

Wesele za gotówkę. Nie pojebało mnie. 

 

Haha aż tak źle u mnie nie jest. Po prostu pilnuje by ona nie przepierdala kasy na głupoty, ale w takich chwilach ciężko wybija mi argument z ręki.

 

Tym bardziej, że "pożyczyłem od kolegi". Ona nie jest debilem. To jest jebany Sherlock Holmes w damskim wcieleniu. 

 

A w gierki czasami nie pogra? Wtedy sprawa jest prosta, kupujesz coś dla niej i przy okazji do kanapowego co-opa, a później realizujesz swój docelowy zakup.

Odnośnik do komentarza

Kontynuując mały offtop, ja mam fajnie wypracowany system z żonką. Miesięcznie z naszego całego wynagrodzenia zostawiamy sobie 4 stówki na łebka i biada temu kto chociażby krzywo spojrzy na zakup z tej puli pieniędzy. U mnie Diabełek zabudżetowany na lipiec, jak tylko uporam się z czerwcową sesją na studiach :szekle:

Edytowane przez ginn
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wreszcie wskoczyłem na WTIII i myślałem, że będzie gorzej ale praktycznie ze słabym sprzętem daje radę.

 

Nie rozumiem natomiast sensu istnienia WTII totalnie się nie opłaca i służy jedynie do przejścia 1 lochu do odblokowania WTIII.

 

Czy ja dobrze rozkminilem, że jeśli mamy dobry złoty przedmiot to można go zaklinać aż nam wydropi dobra rolkę i wtedy dopiero do niego dodac aspekt - wtedy zaoszczędzamy materiały legendarne do zmiany rolki? Można tak zrobić? Bo robiąc odwrotnie najpierw dodając aspekt Item robi się legendarny i wymaga już legendarnych surowców.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Shen napisał:

Drop tam jest tragiczny, robie je tylko z kumplem bo szybciej.

No ja wczoraj grałem z klanowym necromantą więc byliśmy we dwóch z całą rodziną Adamsów i nigmare +4, +8 szedł bardzo szybko. Bosowie padali w parędziesiąt sekund więc z kimś tylko Nightmare.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

No tak - odpalasz przedmioty przed wejsciem do dungeonu, możesz też podnosić ich levele ołtarzami. Niby wszyscy piszą że się nie opłaca ich robić, a przecież dzięki koszmarom dodatkowo leveluje się glify z mistrzostwa.

 

Mi chodzi o to czy ten konkretny dungeon da się w kółko robić jako koszmarny?

 

Bo ołtarze  dają losowe.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Soul napisał:

 

Mi chodzi o to czy ten konkretny dungeon da się w kółko robić jako koszmarny?

 

Bo ołtarze  dają losowe.

Ołtarze możesz wyrabiac tam gdzie dodajesz aspekty do broni.

Nie da się, żeby odpalić koszmarny dungeon musisz posiadac przedmiot, a te lecą w innych dungeonach losowo. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Soul said:

 

Mi chodzi o to czy ten konkretny dungeon da się w kółko robić jako koszmarny?

 

Bo ołtarze  dają losowe.

No tylko jesli ci szczescie dopisze i wykraftujesz sobie sigile pod ten jeden konkretny.

 

Wczoraj na Blizardowym kanale powiedzili ze nightmares dungeon beda bufowac, wiec spoczko. Bo mi sie je najlepiej robi. Ilez razy mozna farmic Iron Hold ;/

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, El Loco Chocko napisał:

No tylko jesli ci szczescie dopisze i wykraftujesz sobie sigile pod ten jeden konkretny.

 

Wczoraj na Blizardowym kanale powiedzili ze nightmares dungeon beda bufowac, wiec spoczko. Bo mi sie je najlepiej robi. Ilez razy mozna farmic Iron Hold ;/

Expa maja chyba tylko polepszyc tam, a mi on lata. Drop jest zjebany, czasem zadna legenda nie poleci, a ze zwyklych 3-4 potrafie wyciagnac srednio.

Odnośnik do komentarza
25 minutes ago, Shen said:

Expa maja chyba tylko polepszyc tam, a mi on lata. Drop jest zjebany, czasem zadna legenda nie poleci, a ze zwyklych 3-4 potrafie wyciagnac srednio.

No ja inaczej podchodze do tego. Wiecej expa=wiecej punktow na paragon. Od levelu 20 legendarne przedmioty sa gwarantowane. Ale fakt, ze na dzisiaj lepiej robic Iron Hold w 5 minut i resetowac, niz chaos w 10-15. Choc glify daja dobre updaty, wiec nie jest tak zle.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.06.2023 o 23:44, Dr.Czekolada napisał:

Co innego krytykować gierkę, w którą faktycznie się grało, a co innego pierdolić kocopoły na podstawie jakiś jutubewniczaków proste.

 

Gościu jest różnica między oglądaniem skrótów gameplaya jutubewniczaków a oglądaniem kilkugodzinnych streamów na Twitchu. Podejrzewam, że widziałem moimi oczami więcej niż nie jeden "graczyk" zobaczy kiedykolwiek w tej grze. Mało tego ci streamrzy (doświadczeniu w gatunku h&s) non stop komentują to co się dzieje na ekranie więc wiedzę też mam większą od casuali zasiadających do tej gry. Tak więc mam prawo do wypowiadania się i oceniania w tej grze mechanik, itemizacji, zagęszczenia mobów, edngame'u itp

 

Jak ktoś z góry zakłada, że niczego nie wiem tylko z tego powodu, że nie grałem a nie wiedząc przy tym ile czasu analizowałem poszczególne elementy tej gry to jest yebanym troglodytą.

A do endgame każdy dotrze. Co za różnica czy się gra 15 godzin dziennie czy 2 godziny? Prędzej czy później każdy gracz znajdzie się w tym samym punkcie i dojdzie do tych samych wniosków.


Ale są też plusy. Wczoraj Fergusson mówił, że jest jeszcze 700 miejsc w TOP 100 więc nadal można mieć wygrawerowanego nicka na cyckach Lilith. :kaz:

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza

No tak jesteś ekspertem w temacie, bo analizowałeś granie piwniczaków. To ja może też wejdę do tematu Zeldy i będe rzucał opiniami z YT jak po 6 latach Nintendo stać tylko na DLC bez potrzeby rozpakowywania gry. W końcu przecież to wiodący eksperci prawda? :Cell: Co za różnica czy zrobię 140 kapliczek.

 

A Lynelom wali z dupy.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Tym co od premiery tłuką po 15h dziennie to przydałby się psychiatra, a nie content.

 

Zanim 99% pozostałych graczy dojdzie tam gdzie są oni to będzie już po sezonie, 5 quality of life patchach i 2 dlc.

3 godziny temu, Pure Bladestone napisał:

 Ja 62 poziom Nekro na koszmarze i coraz mniejsza motywacja. Gdyby nie to, że gram dużo z kumplem to było by słabo. Pewnie doczołgam się na najwyższy poziom trudności i spróbuję łucznika jak ruszy sezon.

No to albo lekka przerwa albo inna postać, sam zanim ruszy sezon pewnie sprawdzę sobie Barbarzynce.

 

Nie planuje na siłę łupać do 100 levelu, odkąd się dowiedziałem że 75 to dopiero połowa drogi. XD

 

Poczekamy na jakis triple XP weekend.:lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...