Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Funkcje socjalne w tej grze nie istnieja, ale na pewno end game lepiej robic z grupa znajomych. Contentu jest sporo i w sumie wszystko mozna solo zrobic.

 

Swoja droga 80+ level to tak srednio sie cos dzieje. Praktycznie zadnych upgrejdow, jakies  0.4% tu i tam. Mam nadzieje ze maja na ten problem jakies rozwiazanie, np extra zadania sezonowe, czy cos w tym stylu.

 

A i tak ogolnie kilka spostrzezen, tych gorszych, bo jako calosc gierka jest spoko:

 

- UX to niezle bagno. Chyba jakis intern im to projektowal. Przestawienie sie z jednego builda na drugi to prawie godzina. Respecowanie skili, pozniej POJEDYNCZO paragonow, pozniej mozolne przeszukiwanie aspektow (zero opcji filtrowania), przekopywanie sie przez 200 (zaledwie) slotow w ekwipunku (oczywiscie skrzynki zapchane na maksa, tez bez filtra, ale mozna sobie ikonke wybrac xd), bieganie od skrzynki do vendora i z powrotem itd. Zapisywanie buildow bylo by znakomitym pomyslem

 

- Kon z magnesami zamiast podkow, ktory lubi sie zatrzymac na byle czym. Ze juz nie wspomne ze musze kursor trzymac na brzegu ekranu, zeby sie ten kon w ogole jakos ruszal xd

 

- Unikaty...drop rate jest mega genaralnie do dupy. Mam po kilka egzemplarzy tych samych z kazdego juz chyba rodzaju, a jednego na ktorym mi najbardziej zalezy, to tylko na internecie widzialem. Do tego te UBER unikaty. Wg mnie to chujowy design jesli znalezienie jednego kwalifikuje sie na news!!! Przydalaby sie protekcja jakas. Np jesli juz masz jakis, nastepny drop powinien byc czyms innym. Przynajmniej jesli o te klasowe chodzi. Ewentualnie target farming. Az do ktorego patcha dropily mi unikaty do Barba, ale to juz na marginesie.

 

- Procenty w grze nie maja czesto w ogole odzwierciedlenia w statach. Mam powiedzmy res 10 na ogien, zakladam amulet z +20%, suma koncowa 13%. No nie wiem...

 

- PvP moze nie istniec, po co w ogole jest to tez nie wiem

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, bartiz napisał:

https://helltides.com/

 

Tutaj masz kiedy będzie każdy event.

Wiem, nigdy nie ma między 22 a 1 w nocy :) Te szmaty z blizzarda przed zakupem powinny dać ogłoszenie w jakich godzinach jest pełna zawartość gry to bym tego gówna nie kupił bo nie mam 12 godzin na granie na dobę.

 

 

Edytowane przez PanKamil
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Shen napisał:

Od bety było wiadomo jak raidy działają i że respawn co 6h:beka:

Bety która zadziałała mi dwa razy i nawet nie zdążyłem sprawdzić jaki to syf z tymi bossami. Wy(pipi)e po 19 rodzine za okno bo blizzard uznaje, że właśnie wtedy masz na smyczy być przywiązany do konsoli. Jeszcze żadne diablo nie było w ten sposób upośledzone, w starych cześciach zbierałeś ekipe z randomów w ciągu minuty i robiłeś raidy, a teraz to już ich przerasta. Te przypływy to nudzą się po paru razach, a legon to jakies nieporozumienie. Posiedziałem trochę dłużej i jestem załamany jakie to (pipi) z tego jest.

 

3 minuty temu, messer88 napisał:

I tak guwno leci z tych bossów to nie tracisz wiele :) 

za 400 zł chciałbym jednak zobaczyć co oferuje ta gówniana gra ale widać gracze którzy mają tez inne obowiązki na to nie zasługują.

Odnośnik do komentarza

To sprzedaj tą grę i nie smęć jaki jesteś biedny i zapracowany. Chyba jesteś świadomym graczem, który wie co kupuje a nie pcha się jak świnia do koryta.

 

Takie Destiny 2 nie jest grą dla mnie bo też nie miałbym czasu przed nią non stop ślęczeć. A żeby być na bierząco z contentem musiałbym wyłożyć w cyklu jej istnienia grubo więcej niż te 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Dr.Czekolada napisał:

To sprzedaj tą grę i nie smęć jaki jesteś biedny i zapracowany. Chyba jesteś świadomym graczem, który wie co kupuje a nie pcha się jak świnia do koryta.

 

Takie Destiny 2 nie jest grą dla mnie bo też nie miałbym czasu przed nią non stop ślęczeć. A żeby być na bierząco z contentem musiałbym wyłożyć w cyklu jej istnienia grubo więcej niż te 400 zł.

Jestem(może raczej byłem) fanem diablo od 2000 roku i nie mogę się od tak pogodzić, że taki gówniany ruch zrobili, żebym nawet nie mógł zawalczyć z bossem kiedy JA mam na to ochotę. To nie jest płacz nad samym sobą, ale też na tym jak zgwałcili tą markę. Co ile ten gówniany boss się odradza? co 8 godzin? Ich tam chyba po(pipi)iło do reszty. Jeszcze te skończone blizzardowskie ameby nie umieszczą licznika w grze tylko trzeba chodzić po zewnętrzynch stronach. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Lochu napisał:

@PanKamilEwentualnie możesz dołączyć do grupy na discordzie i przyjdzie ci powiadomienie 15/20 min wcześniej.

Te bossy są chyba o stałych godzinach więc co z tego jak przyjdzie jak nie będę mógł usiąść do konsoli. zawsze jest jakoś po 19 i potem po 1. Super sprawa, w godzinach gdzie jest najwięcej osób na serwerach nie dac world bossa :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...