Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w betę Łotrzycą, raz zresetowałem drzewko, żeby inaczej skille ułożyć, potrzebowałem jakoś lepiej kontrolować tłum. Ogólnie wydaje się, że będzie sporo opcji kombinowania z buildami, co się chwali. W D4 ta postać to połączenie Zabójczyni z D2 i Łowcy Demonów z D3.

 

Natomiast sama beta zrobiła na mnie spore wrażenie - gra rusza się całkiem nieźle, sporo jest rzeczy do roboty (lochy, zadania poboczne), klimacik dungeonów i lokacji jest mocno w pytę. Kopara mi wręcz opadła jak zmierzaliśmy do bossa w pierwszym akcie, nastrojem wręcz przypominało to I-sze Diablo. :obama: Grafika też jest ładna - buduje nastrój bardzo dobrze. No i super, że można ładne babki stworzyć, co jest dodatkowym plusem.:rayos:

Nie przeszkadza obecność innych graczy, a tego się obawiałem. Najczęściej ich widziałem w mieście, w terenie to rzadko. Możliwe, że na premierę będzie inaczej.
 

Jak nie byłem przekonany do kupna Diablo IV na premierę, tak po 21 godzinach w becie ga na bank wjedzie na dysk 06.06. :banderas: 
Ciekawe co fabularnie wysmażą, bo pierwszy akt jest mocno intrygujący.

Spoiler

Stary Lorat z Diablo 3 RoS, jego negatywny stosunek do Inariusa. No i też pojawia się pytanie - jak Ojciec zwiał z Piekła i co się stało z Tyraelem? :)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie byłem fanem serii, i raczej to się nie zmieni. Beta początkowo bardzo mi się podobała, nawet fabularnie dobrze to wygląda. Grałem magikiem, dobiłem do 23lv, ale już końcówkę pierwszego aktu grałem trochę na siłę, żeby zobaczyć jak to się skończy. Niestety, ale gameplayowo gra mnie nie przekonuje. Może w pełnej wersji będzie trudniej, ale pod koniec to rzucałem 3 zaklęcia i idę bez problemy do przodu.

 

Technicznie ładnie, miła dla ucha muzyka no i klimat, który robi robotę, ale to najważniejsze, czyli gameplay, raczej nie dla mnie. Może kiedyś mi się odwidzi i kupię w promocji.

Odnośnik do komentarza

Najgrosze jest to, że to co widzieliśmy to i tak nic nie znaczy. Prawdziwe Diablo zaczyna się kiedy kończy się fabuła i zaczynamy polować na itemki. Dla mnie ważne jest jedno, aby był system jak szczeliny w d3. Latanie po mapie w celu bicia bosów to bedzie kurwa dramat. Podobnie latanie po mapie w d3 aby te paczki zbierać to był przykry obowiązek. Najgorsze co spotkało d3 to dla mnie głębokie szczeliny któe zrobiły z d3 grę na czas. Nie mogłem już na to patrzeć i porzuciłem grę w pizdu. Zanim złożę preorder muszę wiedzieć jak ma wyglądać endgame i czy będzie fajny system gdzie prosto z miasta wbijasz do szczeliny i napierdalasz setki mobów a nie latasz po mapie jak kretyn aby zbić 4 moby i znowu szukac kolejnych 4 przez 30 sekund. Co to jednak będzie za polowanie na itemy bez setów? Mam też nadziej, że porzucili durne pomysły 12 poziomów trudności które rozpraszają tylko graczy po różnych poziomach i jakieś wynalazki jak "starożytne" przedmioty legendarne, było to niezwykle durne. Dalej jest dużo pytań bez odpowiedzi.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PanKamil napisał:

Najgrosze jest to, że to co widzieliśmy to i tak nic nie znaczy. Prawdziwe Diablo zaczyna się kiedy kończy się fabuła i zaczynamy polować na itemki. Dla mnie ważne jest jedno, aby był system jak szczeliny w d3. Latanie po mapie w celu bicia bosów to bedzie kurwa dramat. Podobnie latanie po mapie w d3 aby te paczki zbierać to był przykry obowiązek. Najgorsze co spotkało d3 to dla mnie głębokie szczeliny któe zrobiły z d3 grę na czas. Nie mogłem już na to patrzeć i porzuciłem grę w pizdu. Zanim złożę preorder muszę wiedzieć jak ma wyglądać endgame i czy będzie fajny system gdzie prosto z miasta wbijasz do szczeliny i napierdalasz setki mobów a nie latasz po mapie jak kretyn aby zbić 4 moby i znowu szukac kolejnych 4 przez 30 sekund. Co to jednak będzie za polowanie na itemy bez setów? Mam też nadziej, że porzucili durne pomysły 12 poziomów trudności które rozpraszają tylko graczy po różnych poziomach i jakieś wynalazki jak "starożytne" przedmioty legendarne, było to niezwykle durne. Dalej jest dużo pytań bez odpowiedzi.

to plus lagi mnie powstrzymuja przed preorderem. Jak gra ma byc na miesiace jak d3, to te 3,5 bomby to niewiele, ale jak mam to jebnac po tygodniu to juz słabo. Czekam na premiere i pierwsze opinie od graczy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2023 o 17:59, Homelander napisał:

Nawet nie sprawdzałem, bo byłem przekonany, że będzie na Switcha. To zaskoczenie dla mnie. Nie wiem, czy mi się chce i czy mam czas na grindowanie przed tv...

Mam nadzieję że zrobią port na tego mitycznego Switcha 2... Gram sobie ostatnio w 3 na Switchu, jako całość gra mi się średnio podoba, ale gameplay jest mega przyjemny, szczegolnie w hh. Przed TV sam nie wiem czy mi sie będzie chciało tyle siedzieć, choć beta mi sie bardzo spodobała i się mocno zastanawiam czy brać czwórkę na Xboxa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...