Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Sedrak napisał:

Orientuje się ktoś czy gry Blizzarda mają jakąś blokadę przed kupowaniem gier we dwóch na współdzielonym koncie Xbox?

Nie, żadna gra nie ma takiej blokady, bo jeśli dzielisz konto z kimś znajomym to po prostu dostaje dostęp do Twojej biblioteki na swojej konsoli, sprawdzenie licencji przy uruchamianiu leży w gestii producenta sprzętu a nie wydawcy gierki.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.03.2023 o 11:52, Figaro napisał:

człowiek się podniecił betą i chciał kupić remaster dwójki i przejść z kumplem na kanapie, a oni tego nie dodali [*] Zakładam że popsułoby to cały balans gry.

raczej nie balans tylko technologi nie ma, bo gra ma coopa online, wiec balans jest. D2R to zasadniczo nakładka graficzna na D2(mozna w locie grafe przelaczac na stara w 4:3) i zeby byl local coop to oni by musieli to jakos napisac od 0 w oparciu o 20 letni silnik.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Brolin napisał:

Jak myślicie, serwery na premierę bardzo się wyebią? Przy trójce długo trwał z nimi kataklizm? Kurła wziąłem preorder na promce, więc liczę, że zagram jak człowiek, przynajmniej w ciągu tygodnia od dnia premiery :dog:

  Ukryj zawartość

:kekw:

 

Na jaką platformę? Ja brałem ze sklepu MS ale raczej zrezygnuje. Na szczęście pieniędzy wcześniej nie pobierają. Nie ma ciśnienia żeby grać na premierę. Poczeka się.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Na jaką platformę? Ja brałem ze sklepu MS ale raczej zrezygnuje. Na szczęście pieniędzy wcześniej nie pobierają. Nie ma ciśnienia żeby grać na premierę. Poczeka się.

Na PS5, pudło było ostatnio na promce na Allegro. Natomiast tak jak pisze Ukukuki, serwery wspólne, więc tym bardziej chyba jest się czym martwić.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brolin napisał:

Jak myślicie, serwery na premierę bardzo się wyebią? Przy trójce długo trwał z nimi kataklizm? Kurła wziąłem preorder na promce, więc liczę, że zagram jak człowiek, przynajmniej w ciągu tygodnia od dnia premiery :dog:

  Ukryj zawartość

:kekw:

 

Otwarta beta działała od początku z tym, że niektórzy grali a innych wyrzucało do kolejki. Mnie wyrzuciło na 17 levelu jakoś i żeby znów się połączyć miałem kolejke 40 minut xd Tego samego bym się spodziewał na premierę.

Premiera z wczesnym dostępem jest 2 czerwca i myślę, że wtedy będą największe problemy. Później 6 już myślę, że może działać normalnie.

Ale to blizzard, nigdy nie wiadomo czy czegoś nie zepsują :lapka:

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Brolin napisał:

Na PS5, pudło było ostatnio na promce na Allegro. Natomiast tak jak pisze Ukukuki, serwery wspólne, więc tym bardziej chyba jest się czym martwić.

Bardziej pytałem, bo jak w moim przypadku cyfra na xboxie daje jeszcze jakąś szansę na rezygnacje. W twoim przypadku chyba też możesz się dogadać :lul:

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, UberAdi napisał:

Otwarta beta działała od początku z tym, że niektórzy grali a innych wyrzucało do kolejki. Mnie wyrzuciło na 17 levelu jakoś i żeby znów się połączyć miałem kolejke 40 minut xd Tego samego bym się spodziewał na premierę.

Premiera z wczesnym dostępem jest 2 czerwca i myślę, że wtedy będą największe problemy. Później 6 już myślę, że może działać normalnie.

Ale to blizzard, nigdy nie wiadomo czy czegoś nie zepsują :lapka:

No to jeszcze by uszło :)

 

 

13 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Bardziej pytałem, bo jak w moim przypadku cyfra na xboxie daje jeszcze jakąś szansę na rezygnacje. W twoim przypadku chyba też możesz się dogadać :lul:

Aaa, hehe. Nie no już sprawdzę, jak kupiłem. Najwyżej po kilku dniach wyląduje na pchlim ;)

Odnośnik do komentarza

Czy myslimy? Mordo, nie bylo premiery Blizzarda ktora by sie nie zesrala dnia pierwszego. 

D2R beta, D2R, WoW Classic, wszystkie dodatki, D4 beta itd. Nie wiem czy znalezlibysmy jakas gierke ktora byla grywalna w momencie premiery. Do ogromnych kolejek dochodza jeszcze crashe i rollbacki gdzie cofalo progress mniej wiecej nawet godzine.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Blizzard ku zdziwieniu wszystkich posłuchał graczy. Wzięli pod uwagę feedback po becie i sporo pozmieniali, właściwie wszystko na co były największe narzekania może poza oddaleniem kamery i mapką na ekranie.

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23938289/diablo-iv-open-beta-retrospective-transforming-feedback-into-change

 

Dziś o 20 stream z devami, na Twitterze streamerzy z community Diablo hypują jakiś "big news", ludzie podejrzewają jakąś betę PVP jeszcze biorąc pod uwagę tweet konta Diablo:

 

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Spoko, po premierze i tak będą zmieniać i kombinować, bo społeczności znajdzie buildy jakie im się nie śniły. Nie wiem jak oni to testują, że dopiero po becie ich olśniło jak mocne są np. szkielety u necro, a jak miernie wygląda przy reszcie barb. Ja ciśnienia nie mam, przy promocji się kupi. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...