Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Fanek napisał:

Czy ktoś miał problem na PS5 z kodem do zalogowania się? dostaje kod na maila wpisuje i wyskakuje przy logowaniu "niepoprawny kod" .

Czy tam coś trzeba w profilu jeszcze rejestrować ?

Chodzi o połączenie konta battlenet z kontem ps? Przez przegladarke chyba to robiłem na koncie blizza z tego co pamietam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Fanek napisał:

Czy ktoś miał problem na PS5 z kodem do zalogowania się? dostaje kod na maila wpisuje i wyskakuje przy logowaniu "niepoprawny kod" .

Czy tam coś trzeba w profilu jeszcze rejestrować ?

Też miałem z tym problem, z jakiegoś powodu kod wpisywał się niepoprawnie do okienek na litery. Trochę na zasadzie zagadek ze starych Residentów, trzeba było kombinować z wpisywaniem liter na innych pozycjach, niż wskazywała konsola, by pojawiła się one tam gdzie trzeba xD Także tak, lepiej zrobić to przez przeglądarkę.

 

A co do ludzi, którzy chcieliby ograć samą kampanię i dobrze się przy tym bawić, to jestem jednym z nich. Nie wiedziałem tylko, że to mniejszość ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Sobies napisał:

Necro zrobiłem na 25 lev wiec przesiadłem się na mój wybór nr 2 czyli druida. O paaaaany co za przepaść. :) Obrażenia praktycznie zerowe, trzeba non stop wspomagać się miksturami. Teraz dopiero jest FUN :) 

Jak wystarczy czasu to tez chce go sprawdzic, ale to juz nie jest ten druid co w d2 :rayos: Nie ma trwałych przemian, summony tez ograniczone, chyba najlepiej isc w magie a to lubiłem najmniej.

Odnośnik do komentarza

Postać nekromanty jest zepsuta. Przesiadłem się z lotrzyka i to jest przepaść. Nektomanta ma taki dps, że nie ma zupełnie przyjemności z grania nim. Poziom easy to mało powiedziane. Na pewno to zmienią. Tylko martwi mnie, że są takie dysproporcje między postaciami i nie wiem czy to wyrównają do premiery. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Sobies napisał:

Zgodzę się częściowo z waszym zdaniem odnośnie Necro - na zwykłe potworki, szkielety są samograjem, ale zapraszam do pojedynku z bossem kończącym I akt/betę (to chyba nie potrzebuje spoilera, że jest na koniec aktu boss? :D ). Kilkanaście sekund i szkielety padają. Musiałem na niego zmienić delikatnie build i włożyć skilla co tworzy zwłoki żeby go pokonać.

Własnie go ubiłem necro na 25lvl, nic mi nie padło, nawet heala nie musialem uzywac. :dunno: Padł jak mucha, rogue musialem troche tańcowac, tutaj w sumie stałem z boku i czasem włócznie z kości odaliłem, reszte zrobiły szkielety i golem.

 

Druida juz mi sie nie chce, skonczylem bete dwiema postaciami, wystaczy. Czekam na premiere.

Odnośnik do komentarza

Pograłem kilka godzin i dobrze to wygląda jednak szkoda ,że to dalej wychodzi na konsole poprzedniej generacji. Czuć to mocno w grze jak i w samej mechanice. Dla mnie bezsensowna decyzja bo gra robiona na kilka lat życia a wsparcie starszej generacji zostanie szybko odcięte jak to było z PS360. 

 

Poziom trudności to dalej parodia ale tak samo było w D3 więc zero zaskoczenia. 

Odnośnik do komentarza

Nie ograłem jeszcze Sorcerera, podobno najlepsza postać ale mi się już nie chce. Zabiłem rano Ashavę i poczekam do czerwca. 

Balans i tak zmienią, muszą zmienić bo w tej chwili da się dość łatwo zrobić nieśmiertelny build necro xd

A no i ponoć w becie drop legendarów był x3 ustawiony.

Kripp nagrał małe podsumowanie klas w becie, wychodzi na to, że Druid wypada najgorzej jeśli chodzi o damage i przeżywalność ale mi osobiście się nim lepiej grało niż barbarzyńcą.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, UberAdi napisał:

Nie ograłem jeszcze Sorcerera, podobno najlepsza postać ale mi się już nie chce. Zabiłem rano Ashavę i poczekam do czerwca. 

Balans i tak zmienią, muszą zmienić bo w tej chwili da się dość łatwo zrobić nieśmiertelny build necro xd

A no i ponoć w becie drop legendarów był x3 ustawiony.

Kripp nagrał małe podsumowanie klas w becie, wychodzi na to, że Druid wypada najgorzej jeśli chodzi o damage i przeżywalność ale mi osobiście się nim lepiej grało niż barbarzyńcą.

 

Druid ma zbroje cyklonu i te kamienna, zapomnialem nazwy, nie bylo tak zle po odblokowaniu. Nie wiem co tam ma sorc i barb, bo nigdy mi te klasy nie pasowały.

Odnośnik do komentarza

Strzaskane szczyty przeorane wte i wewte, szkoda, że do czerwca tak długo jeszcze trzeba czekać, no ale jednak im się uda te Diablo, klimatycznie jak dwójka, mmo vibe, world bossy. Wiadomo, że to beta i bugi, badziewia się znalazły, no i wiadomo, że na premierę też wlecą jakieś gówna, no ale to blizz. Tak czy siak będzie brane day one. Już nie mogę się doczekać robienia sezonów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

25 leveli nabite choć boss zaliczony na 14 lvlu. Eksploracja i questowanie ślamazarne i męczące. W crafting mi się nie chciało zagłębiać. Na plus walka, chociaż jedyny przeciwnik, którego zapamiętałem to boss I aktu. Wymagał trochę biegania i pozycjonowania. Nie mogę się doczekać kombinowania z buildami bo myślę, że to będzie głównym atutem tej gry. 

Odnośnik do komentarza

sorc mimo że przegięty to najprzyjemniej mi się grało, siła ognia i dziki dps zawstydza inne klasy :)

 

Ashava nie okazał się jakimś wyzwaniem, po prostu dłuższe klepanie niż zazwyczaj. natomiast kilka strongholdów (Kor Dragan na północy np) to potrafiło się zrobić gorąco, szczególnie przy bossie którego nie wiem czy w ogóle da radę położyć solo? 

 

czekam już na 6.6, beta się przydała żeby zdecydować kim grać i wyszło że sorc > drood > necro pod kątem funu 

 

na pewno lepsza gra od D3 i to mi wystarczy 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, ornit napisał:

25 leveli nabite choć boss zaliczony na 14 lvlu. Eksploracja i questowanie ślamazarne i męczące. W crafting mi się nie chciało zagłębiać. Na plus walka, chociaż jedyny przeciwnik, którego zapamiętałem to boss I aktu. Wymagał trochę biegania i pozycjonowania. Nie mogę się doczekać kombinowania z buildami bo myślę, że to będzie głównym atutem tej gry. 

 

Po to będą wierzchowce, stąd pewnie twórcy poszli w pomysł bez sprintów. Chociaż grając rogue to parę statów do biegania jakoś pomagało eksplorować lokacje. 

 

Nie wiecie może, czy te podziemia są generowane losowo po wyzerowaniu? 

Odnośnik do komentarza

Pograłem kilka godzin rougeiem i musze powiedzieć że super zabawa. Na takie Diablo czekałem. W trójkę gra sie całkiem spoko, ale nie podoba mi się zbytnia automatyzacja wszystkiego, praktycznie nie mamy wplywu na rozwój postaci, wiem że w 2 w praktyce wszyscy latają najlepszym buildem, ale imo to uproszczenie z trójki odbiera fan z odkrywania samemu co jest "najlepsze". No i art style, nie wiem kto w Blizzardzie przyklepał grafikę dla D3, kij już że kolorowo, ale tam po prostu nie ma klimatu, i jeszcze te okropne czcionki... W czwórce wszystko wyglada tak jak pan Diablo przykazał. Może i jest stosunkowo łatwo, ale to ciągle tylko beta wiec mogą jeszcze w tym aspekcie cos poprawic, a i grając rougeiem musiałem się czasami nagimnastykowac żeby ujść z życiem. 

Graficznie gra nie wygląda na przesadnie wymagająca, zakładam że nie byłoby wielkim wysiłkiem przeportowanie gry na Switcha, dużo bardziej wolę grać w takie gry przenośnie. Jeśli to kiedys nastąpi to na pewno kupię, a z wersją na Xboxa się na razie wstrzymam, ale po becie jestem pozytywnie nastawiony, wciągnąłem sie na tyle że nawet D3 odpaliłem żeby trochę posiekać. 

Odnośnik do komentarza

Grałem druidem i fajna klasa, ale mam nadzieje, że trochę mu dadza buffa na budowanie "many", bo kazdy bazowy spender to sciaga ta mane w 2 sekundy(tornada to ze 2 mozna odpalic i pasek pusty, a piorunkow moze i z 5, ale tam idea jest by podtrzymywac kumulacje). Licze tez na jakas pasywke przeciwko atakom fizycznym, bo drut niezle tankuje elemental dmg, ale fizyki to meltuja chlopa i jak butcher mnie dorwal kolo 10lvl to szybko gwałt był.

Gralem tez barbem i byl bardzo slaby, zupelnie jak w d2 xd

Necro i czarodzieja widzialem tylko na yt i patrzac po tym jak meltuja wszystko to pewnie nimi grali ci co placza, ze gra jest mega latwa na weteranie - druidem elemental jakos super latwo nie bylo

Odnośnik do komentarza

W sumie już wszystko powiedziane, ale pograłem troche Druidem i fajnie się gralo. Wilkołak jest niezły i nawet na tym wyższym poziomie jakoś nie było trudno. No, ale fakt legendarki leciały :) no i klimat mroczniejszy na szczescie niż w trójce wbrew temu co pojawilo się na jakims filmiku który tutaj był wrzucany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...