Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Inferno z bazooką pękło w 1h i 30 min. Ten Nemesis :obama: Ta ostatnia walka :obama: :obama:

 

Potem jeszcze raz zagrałem na Standardzie dla trofea za nieotwieranie skrzyni i ten ostatni boss wydawał się taaaaki woooolny. Roznica jest kolosalna. W sumie fajnie, ze wyzszy poziom trudnosci zmienia zachowanie przeciwników.

 

Czuję się w sumie na siłach, by przejsc Inferno bez bezooki i ułatwiaczy, ale martwi mnie jedynie ten ostatni boss. Nie wiem czy psychicznie to wytrzymam. Mozna magnuma cala gre oszczedzac w sumie, ale nadal bedzie to trudne zadanie.

 

Obecnie mam juz na koncie 33h z gra i zostalo jedno trofeum za zebranie wszystkich files.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lukas_AT napisał:

Czuję się w sumie na siłach, by przejsc Inferno bez bezooki i ułatwiaczy, ale martwi mnie jedynie ten ostatni boss. Nie wiem czy psychicznie to wytrzymam. Mozna magnuma cala gre oszczedzac w sumie, ale nadal bedzie to trudne zadanie.

 

Na Inferno są  trudniejsze momenty (np. uciekanie przed Nemesisem po mieście - sam się przekonasz jak to wygląda bez bazooki). Polecam przed tym poćwiczyć sobie bez ułatwiaczy na Nightmare i na tej bazie wyciągnąć wnioski, które segmenty sprawiają Ci największe problemy, tak żebyś na Inferno wiedział kiedy warto zrobić save'a (jest to kluczowe). A z tym oszczędzaniem ammo do magnuma to też bym nie był taki optymistyczny, bo sam chciałem tak zrobić, a do ostatniego bossa nie zostało mi nic poza pistoletem :shieeet: to tylko na speedrunach distortion2 wygląda na takie łatwe. 

Odnośnik do komentarza

Ten Nemesis w mieście to nawet z bazooką masakra, bo robi uniki i dobija nas jednym ciosem zanim zdążymy wymierzyć ponownie.:shieeet:

 

Nightmare pękło bez ułatwiaczy i już wtedy Nemesis dał w kość. Potem 30 prób przy ostatniej walce i na nowo nauka przy Inferno, bo wali juggle tymi łapami. 

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Nemesis napisał:

Mi to nawet nie przeszkadzało bo domyślam się o co chodzi w tych skrótach :lapka:

 

4 godziny temu, Popi napisał:

Odpalam i juz pierwsze co rzucilo mi sie w polskiej wersji napisow to jakies dziwne skrotowce poucinane w połowie wyrazow typu rozpocz.gry, wyrab.wiekszej il.amunicji,  automat.odzyskiwanie , total. bezsens jak dla mnie.

To jest szesc puzzli, ktore trzeba zebrac do kupy i poskladac w calasc. 

Edytowane przez MEVEK
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

U mnie też wpadła platynka w REsistance.

 

Ktoś tu pisał żart o trudności 7/10 - w ogóle się nie zgadzam. Ocalałymi były ze 3 trofiki, które wymagały starania się o nie, ale głównie potrzebne było trochę szczęścia i wyuczenia gry, nie skilla. A w dążeniu do ostatniego i tak po milion razy wychodziły czynności, które dałyby nam ponownie tamte trofea. Trudność 4 czy 5/10.

 

A Mastermind? Grałem z 6 godzinek i wszystko wpadło tak o. 2/10. Po prostu o niektórych trofeach trzeba pamiętać i w momencie gdy będziemy w sytuacji sprzyjającej im, to nie zapomnieć o tym, co mamy zrobić :p

 

Spoko giereczka, spoko Resident w multi. Szkoda, że dostanie (pipi)-wsparcie, bo przydałyby się mapy na ulicach Raccoon, komisariat, szpital, posiadłość Bakerów, Claire, Leon, Chris, Wesker, Barry jako ocalali i bossowie Nemesis i Baker.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak to zrobiles? Ja tluklem 2000 killi wlasnie i zrobil sie nieskończony respawn jak probowali sie dorwać do Jill.

Przedostatni Nemek ktory szarzowal po tych scianach i zbiornikach to mutacja Simmonsa z Re6 z kampanii Leona. No nie ma możliwości ze przy Re3 nie pracowal team odpowiedzialny za Re6. Za duzo tych nalecialosci widac.

Odnośnik do komentarza

Na allegro od: mniej niż miesiąc

10k wystawionych sztuk

Cena mocno zanizona

 

Wyglada legitnie xD

Swoja droga 110 osob kupilo. Ciekawe stracili pieniadze czy tez jakies alter konta zeby podbic wiarygodnosc

Ogolnie to ja na allegro lokalnie nie kupilbym nic z przedplata, tylko odbior osobisty. Tak samo jak na olx

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak wymasterowaliście już RE3 i chcielibyście więcej takich klimatów to mogę wam polecić crapa którego właśnie ogrywam - DAYMARE 1998. To ta gra która miała być remakiem RE2, ale po ogłoszeniu że Capcom robi swój, włoski developer musiał dodać coś od siebie. No i dodał hehe. Wyszedł klon Residenta z całkiem ciekawą fabułą który jest pastiszem lub hołdem, zależy jak patrzeć, dla całego gatunku survival horror. Dialogi są cudownie sztucznie (dramatyczne momenty śmieszą okrutnie), cut-scenki niekiedy tak złe że aż dobre. Na przykład

 

Spoiler

dwóch typków się bije na dachu, jest poważnie, mrocznie, a w pewnym momencie jeden drugiemu... wyrywa ręce! Myślałem że skisnę ze śmiechu.

 

Lokacje są całkiem w porządku (poza pierwszą), widać pozostałości po RE2 (chapter 3), dla niepoznaki dodali na przykład jakieś bieganie po lesie rodem z... Firewatch :D Technicznie jest kupa (niby Unreal engine ale tego nie czuć), razi fatalny framerate i ten cholerny lag przy strzelaniu. Mimo tego shotgun i magnum dają radę. Po fatalnym pierwszym rozdziale przychodzi drugi który jest... świetny. Podobał wam się etap w szpitalu w RE3? Mnie bardzo, a w DAYMARE ten szpital jest dużo większy i ciekawszy. I co ciekawe, magnum znajdujemy w tym samym miejscu :D

 

Wątek o DAYMARE 1998 znajduje się w dziale PC jakby ktoś szukał.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Nemesis napisał:

Ja właśnie wróciłem do malowania RE3. Obecnie Koszmarek leci bez cheatow a potem Inferno. 

Chcialbym jeszcze sie pobawic w Residencie, ale zycie ucieka, a musze garaz w tym roku skonczyc :sapek:  Niestety nie uda mi sie tego wyczynu dokonac w tym roku. Juz skip zamowinony. Ale trzymam kciuki za innych, bo to ciezka przeprawa przez moczary :flag_of_truce:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, aux napisał:

To jest fejkowy platyna screen :D W wątku Platinum Club chłopaki pisali jak zrobić taką sztuczkę żeby mieć ciekawy obrazek w tle.

Chlopaki nie pisali, bo nie wiedza. Ja pisalem. I to nie jest fake. Screen robiony konsola, bez  ingerencji komputera :lapka:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...