Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem sobie do Re Resistance no i niestety gra staje się niegrywalna. Ocaleni znają już drogi na pamięć i zamiast grać normalnie to lecą na pałę tak że Ty jako mastermind nie jesteś w stanie za wiele zrobić a oni już przechodzą do następnego pomieszczenia. Kilka losowych skryptów których da się wyuczyć na pamięć i cała gra traci sens. 

Poza tym balans profesji leży - Daniel z Tyrantem jest przekokszony za to Alex z tą swoją roślinką za wiele nie zdziała.

Podsumowując:w grę grało się fajnie jakoś do dwóch tygodni po premierze dopóki ocaleni nie znali tras, teraz speedruning wypacza tą rozgrywkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziś zacząłem, dzis przeszedłem. Łączny czas poniżej 7h, to jest niestety jakiś żart i brakuje tutaj minimum 1/3 gry wiecej. Jak już na dobre wciagnalem się w grę to się skończyła. Brak dekapitacji to porażka po całej linki- zero frajdy z zabijania zombie miałem. Do tego totalny brak wykorzystania potencjału miasta, a miało być tak rozlegle. :) szkoda takiego potraktowania tego remaku bo dla mnie trojeczka po dziś dzień jest tuz za RE4 jeśli chodzi o serie. Nie wykorzystany potencjał ot co a jeśli Capcom będzie doilo tak marke to i remake czwórki będzie pewnie kupą.

 

Koniec końców- gra mi się gameplayowo bardzo podobała, grafika super, miasto piekne, szpital i muzyka w nim na mega plus no i na pewno będę dobrze wspominał te grę ogolnie, choc nie smak trochę pozostał bo liczyło się na o wiele więcej.

Dobrze że RE2make jeszcze przede mną bo tamta część pewnie spodoba się o wiele bardziej.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Też właśnie przeszedłem i mam podobne zdanie.

7,5h z lizaniem scian na HARDCORE.(w 2 chyba 12 za 1 razem o ile dobrze pamietam)

Otworzyłem wszystkie zamki znalazłem niemal wszystkie notatki.

Gra mi się podobała ale uczucie niedosytu jak rzadko kiedy.

Kilka małych lokacji w tym kawalek odgrzanego komisariatu, MAŁO.

Walki z bossami? Kilka nie specjalnie wymyślne.

Nemezis? Oskryptowany, z warpami z doopy.

Re3 to mój ulubiony re, od niego zaczynałem.

Można oczywiście przechodzić kolejne razy ale dla mnie najważniejsze jest te pierwsze podejście.

Z bólem serca naciągane 8/10.

Resistance? Nie mam nawet zamiaru odpalać.

 

Edit

Znalazłem screena RE 2 HARDCORE LEON 12h 56 min ....

 

 

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Nemesis napisał:

Daymare 1998, które właśnie ogrywam pokazuje jak można fajnie rozwinąć miasto i szpital. Obszar miejski z który dostajemy w RE3 to jakiś żart. 

No własnie , a spora czesc osob po ograniu demka nie mogla wyjsc z zachwytu twierdzac ze miasto jest bardzo rozbudowane i daje nam duze pole do manewru :D a sie finalnie okazalo ze ten kawalek miasta z dema to 1/3 gry xD

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj skończyłem i jestem ogólnie zadowolony.

Jakimś cudem wyszło 15h. Coś się chyba konsoli pomyliło, bo może i ginąłem sporo na hardcore, ale wczytywałem za każdym razem save.

No i nie aż tyle.

Pewnie na "uśpieniu" XOX coś się powaliło.

 

Na plus to, że kilka jump scare'ów miałem. Klimatyczne miejscówki też. Modele postaci i potworów.

Tyle, że szkoda, że tak mało lokacji i są małe. Trochę za dużo Carlosa. Pozmieniana fabuła.

Ale - grało mi się dość dobrze.

Odnośnik do komentarza

W sumie na koszmarnym tylko na ostatniej walce sie zacialem na dluzej niz pare minut. Z tymi monetkami ze sklepu zwiekszajacymi obrone,atak i tworzenie przedmiotow koszmarny byl jak easy procz ostatniej walki.

 

Tutaj pewnie bedzie podobnie. Narazie najtrudniejsze bylo obejsc pierwszego zombie i dojsc do skrzyni :dafuq: Chyba z 5 razy ginalem

 

Dla mnie gierka 7/10 max. Po re2 ktore chlonalem chyba zbyt duzo sie spodziewalem. Gram bo spoko gameplay. Ale zawartosc? Raczej zart. W re2 chociaz byly rozne scenariusze. A tutaj na hardcore z lizaniem scian 7h. Za drugim razem 2h. Ta gierka powinna 159zl na premiere kosztowac. Beka. Tak jak czekalem na re3 tak teraz wyje,bane na dalsze remake capcomu.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Meczy psyche ten limit 5 zapisow na inferno. No i jednak ostatni boss ma jeszcze glupsze ataki. Padl. Wynik czasowy 2:06 :dafuq: Magnumek to piekna sprawa na niego. Szkoda ze tylko 8 nabojow mialem 

 

Fajnie. No ale przejde jeszcze raz gra fajna to chce sie wiele razy przechodzic.

Nie wiem w sumie gdzie ja te minuty stracilem, nawet wytrych i przecinak ze sklepiku wykupilem zeby bylo szybciej.No ale dobra teraz przynajmniej wiem co mnie czeka po drodze to lepiej zapisy rozegram

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.05.2020 o 17:45, Schranz1985 napisał:

Po mesjaszu ff7 taki re3 to juz nie robi.
Pochodził postrzelał 7h, ending 5min klasyczny jak zawsze i koniec imprezy.
No szału nie ma.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

Mesjasz z (pipi)questami rozwleczony bardziej niż prezerwatywa na półmetrowym murzyńskim pento? No nie sondze ziomeczQu. Tak jak już XM. napisał - lepsza krótka, ale intensywna przygoda niż zabawa przeciągana na siłę. Ja też nie jestem aż tak oczarowany nowym RE3 jak byłem rimejkiem dwójki i sądzę, że ta gra powinna co najmniej pół roku jeszcze być w developingu, ale to i tak kawał cholernie dobrego softu. 

Odnośnik do komentarza

Ja jednak bym byl ostrozny z porownywaniem  gry na 50h z gra ktora sie przechodzi 5 razy w 20h. Wczoraj wykupilem w sklepie bazooke i gra pykla w 1h15min na inferno. W dodatku zenujaco bylo widoczne jak ta gra jest mala kiedy opiera sie w 99% na schemacie  

- zamkniete cos na parterze

-idz na pierwsze pietro wez klucz

-wroc na parter otworz skrzynke

-wroc na pierwsze pietro zrob cos wyjetym ze skrzynki przedmiotem

I tak cala gre. Ktos narzekal w finalu na brak zroznicowania lokacji. To co powiedziec o re3 skoro tutaj w innej lokacji niz jeden schemat budynku jestesmy 5  minut? Najbardziej schematyczna lokacja z finala jest 10 razy bardziej zroznicowana niz wszystkie w re3. 

 

Wcale bym sie nie zdziwil jakby ta gre robili w weekend w tydzien po re2 i tylko czekali rok zeby nie bylo ze kupony odcinaja.Taka jest jej zawartosc. Fakt strzelanie jest naprawde fajne i przyjemne ale tak naprawde jest tego caly chu.j. Tak ciezko bylo dodac jakis tryb hordy zeby sie pobawic? 

Dla mnie stawianie tego obok finala albo pisanie ze takie plucie w twarz jest lepsze to jakis zart i ból tylka.

 

A chcialbym zaznaczyc ze re2 to dla mnie byla gra roku zaraz za death stranding.

Re3 splatynowane wiec moge wystawic ocene. 5/10. Gdyby kosztowalo na premiere 159zl wtedy dalbym dwa oczka wiecej.

Jedyny w sumie fajny moment w re3 to ten moment gdzie chronilismy jill w szpitalu.

Tam z karabinem maszynowym plynal miod z ekranu. Wiecej fajnych momentow nie pamietam, a znam gre na pamiec :) Co w sumie jest zadnym wyczynem. Dla mnie zawód roku. Tym bardziej ze dla mnie nemesis to postac kultowa zaraz obok piramidoglowego

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Oryginał też niejako był uzupełnieniem RE2 ale miał swój klimacik. Miasta było o wiele więcej niż w RE3make. Jak już gdzieś wyżej pisałem, dużo słabsze technicznie Daymare 1998 zjada klimatem RE3 na samym początku. Tam nawet etap w szpitalu to jakieś 3h gryz swobodnej eskploracji w wypełnionym trupami szpitalu, no jest moc, zagrajcie a sami się przekonacie. To samo się tyczy miasta, niby po sznurku ale z wieloma bocznymi uliczkami i budynkami, do których można wejść. RE3 to większe dlc. Dobre i tylko dobre. A powinno być dużo lepiej przy takim budżecie i technologii.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...