Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

No i to właśnie ten znienawidzony backtracking sprawiał, że pierwsze przejście RE2make robiło takie wrażenie. Emocje podczas zwiedzania posterunku w kółko, czasem zgubienie się i konieczność wracania tu i ówdzie, gdzie czekały na nas zagrożenia + depczący po naszych piętach Mr X. A w następnych przejściach inne rozstawienie przedmiotów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi właśnie trochę brakowało tego błądzenia po dużej lokacji w trójce. Pamiętam jak za dzieciaka grałem w jedynkę na PSX-a i rezydencja wydawała się ogromna. Błądziło się szukając kluczy i miało to swój urok.

 

Siódemka dużo by właśnie zyskała, gdyby rezydencja była w niej większa. To samo przed ostatnia lokacja, która potęgowała wrażenie osamotnienia poprzez panującą ciemność.

 

Jeśli w RE 8 ma rzeczywiscie byc jakiś zamek, to niech bedzie sporym labiryntem.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ja mam wszystkie trofea ocalałymi i są bardzo łatwe, grałem z bratem, reszta randomy. Są bodajże trzy, gdzie trzeba liczyć na to, że się uda, ale generalnie nic trudnego. Jedynie zabicie 3 razy bossa roślinki wymaga od min.2 w graczy napierdalania pochodniami i mołotowami i nie zawsze wyjdzie. Natomiast nie wiem jak mastermindem, bo mi nie wyszukało ani jednego meczu, gra czeka na patcha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Josh napisał:

Jak oceniasz trudność tej platyny? I czy miałeś zgrany team czy udało się wbić wszystko z randomami? 

 

 

 

Calutki tydzień grałem sam oprocz jednego trophy. Trofeów pod masterminda tak na prawde nie da sie boostowac z znajomymi bo dobiera go zawsze losowo a wiec w wiekszosci trzeba miec szczescie albo troche ogrania zeby zabic ocalalych w wymagany sposob albo zabic przy otwartych drzwiach(ostatnia prosta do ucieczki ). Jest tez jedno bardzo upierdliwe trophy dla ocalalych ktore wymaga zabicia 3 bow podczas jednego meczu , dopiero udalo mi sie to wczoraj wbic na ustawce z grupa hiszpanów po kilku godzinach grania i czekania az ktos w koncu wybierze Alex..

Generalnie ocenilbym trudnosc platyny na takie mocne 7/10 czas do zdobycia jakies 50-60h . Niestety na resident evil net nie pokazuje statystyk ile dokladnie czasu spedzilem w grze . Ale ponad tydzien w to gralem po min 5h dziennie. Jak ktos ma zamiar wbic w tym platyne to polecam sie za to zabrac jak najszybciej bo to kwestia pewnie kilku miesiecy jak na serwerach beda sami wyjadacze i ciezko bedzie co kolwiek wbic.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Popi napisał:

Ja mam Nat1 i caly czas wyszukuje mi gry wybierając masterminda, problemy sa u natowcow 2 i 3

Raczej nie bo mam nat2 i zadnego problemu z laczeniem nie mialem . Po kilku grach zauwazylem ze jak szuka gry powyzej 2-3 minut to lepiej anulowac i zaczac szukanie quick matchu na nowo. Zawsze sie to sprawdzalo u mnie i po chwili 5 graczy bylo w lobby

 

Edytowane przez flahu
Odnośnik do komentarza

Problemy z połączniema na MM to wina źle ustawionej sieci - NAT2 nie oznacza że wszystko jest ok. Należy przypisać stałe IP do PS4 w routerze i pootwierać porty dla tego IP - lub ustawić DMZ tak jak kolega wyżej wspomniał.

 

W przeciwnym razie nikt się do nas nie podłączy bo będzie się odbijał od routera.

 

Jeśli chodzi o trofki to MM ma trudne bo nie da się boostować, a niektóre są dość sytuacyjne.

 

Odnośnik do komentarza

Ta, distorion. Wyskoczyl mi dzisiaj jakis jego rekord z re3 w rekomendowanych na YT i tak sobie przegladalem i niedawno kliknalem na jego stream a tam wlasnie koncowka runa gdzie sie poprawil o chyba troche ponad 30 sekund w porownaniu do poprzedniego rekordu. Jak tego nemezisa dyma to az sie przyjemnie patrzy

 

Odnośnik do komentarza

uhTrance dalej ostro działa, w obecnej chwili jeden z nielicznych, którzy mogą zagrozić rekordowi distortion2. Poza nim właśnie Orchlon, 7rayD i bawkbasoup ładnie wymiatają, a ci dwaj pierwsi to w RE2R nayebali chyba kilka tysięcy godzin rozgrywki, bo widziałem że do samej premiery RE3 poprawiali swoje rekordy dosłownie o sekundy :uff: chory poziom, coś nieosiągalnego dla takich szaraczków jak my. 

 

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Josh napisał:

uhTrance dalej ostro działa, w obecnej chwili jeden z nielicznych, którzy mogą zagrozić rekordowi distortion2. Poza nim właśnie Orchlon, 7rayD i bawkbasoup ładnie wymiatają, a ci dwaj pierwsi to w RE2R nayebali chyba kilka tysięcy godzin rozgrywki, bo widziałem że do samej premiery RE3 poprawiali swoje rekordy dosłownie o sekundy :uff: chory poziom, coś nieosiągalnego dla takich szaraczków jak my. 

 

 

 

Sam ich ogladalem. Goscie graja cala sesje od poczatku do konca na jednym posiedzeniu. Potem ida do toalety. Wracaja, chwytaja za pada i dalej lupia. Sesja, za sesja z przerwa na lyk energetyka i dalej w giercowanie. To takie naturalne, ze az dziwne :notbad:

 

Ja tak mialem w czasach MP3 w wyzwaniu New York Minute Hardcore :claptrap:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...