Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

No właśnie mnie nieco martwi sytuacja wydawnicza MSu. Widać, ze się zbroją, ale:

 

  • korona
  • potencjalna cross-genowość
  • długi developing nowych IP 

 

Sprawiają, że 2021 może wyglądać dla MSu naprawdę kiepsko, a i o 2022 niewiele na chwilę obecną wiadomo. PS5 jest tu jednak w pewniejszej sytuacji. Cóż, co by nie było kibicuję MSowi, bo widać, że tanio skóry nie sprzedadzą.

Akurat Sony co nie zapowie to same obsuwy, takze dla mnie tam takze jedna, wielka niewiadoma jak u MS. Tym bardziej jak coronka szaleje. 

Odnośnik do komentarza

Patrząc po liczbie osób na ulicach np. u nas, a w stanach tym bardziej to raczej wszyscy to mają głęboko w dupach, więc jeśli będą obsuwy to pewnie będą zwalać na covid bo to dobra wymówka, a przyczyny będą te same co zawsze. 

Natomiast wracając do dashboard to ja jedynie życzę sobie żeby płynnie działał bo teraz to czasem mnie roznosi jak np. w czasie wyszukiwania meczu chcę coś napisać i zaczyna mulić albo zdarza się też, że w ogóle zawiesza mi grę. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Przeczytaj całą wypowiedz, odnosi się w niej konkretnie do Bethesdy

a faktycznie, z lenistwa nie sprawdziłem całości

 

“Is it possible to recoup a $7.5 billion investment if you don’t sell Elder Scrolls VI on the PlayStation?” I asked.

“Yes,” Spencer quickly replied.

Odnośnik do komentarza

Tylko zanim wyjdzie TES VI to jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie, a i może skończyć się możliwość kombinowania z Game Pass.

Choć z drugiej strony znając MS to są gotowi ponieść stratę byle w dłuższej perspektywie zyskać więcej użytkowników w swoim ekosystemie. Tak jak nigdy nie przejmowali się pirackimi kopiami Windows, tak mogą pozwalać na lekkie cebulactwo. Koniec końców klient u nich zostawi pieniądze a nie u konkurencji.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...