Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bigby napisał:

Nawet jak podskoczy do 20 dolarów nie będzie tragedii.

 

Poza tym po raz kolejny hipotetyzujemy. Już od lat się mówi - MS zrobi to, zrobi tamto, a kiedyś podniesie ceny. Najwyżej. ;)

Tutaj i tak każdy ma wykupione 3 lata wprzód to będziemy się martwić w 2024-2025. :sapek:

 

Git Hub tez miał paść po przejęciu przez MS, a pierwsze co zrobili, to darmowe prywatne repo. Taki to zły MS :whistling:

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, SnoD napisał:

Najciekawsze jest to, że to podobno nie koniec przejęć i wiele kontraktów na gry z deweloperami, za które odpowiada XGS Publishing, to próby przed potencjalnymi przejęciami kolejnych studiów. 

Oczywiście że to nie koniec, niezła akcja z tymi insajderami którzy kilka mc temu pisali że MS jest na drodze kupienia większych graczy niż Bethesda, mieli rację.

Strzelam że prędzej czy później Ubi lub WB też wpadną do kogoś, EA/T2 skreśliłbym tylko z tego względu że ostatnio same kupiły inne studia też za kilkanaście mld$$$ no i ciekawe czy Soniak podkupi jakiegoś Japończyka a nie nołnejmów.

 

 

btw. wszyscy teraz przez tygodnie będą pisać o wykupieniu Activision a Grubb jakieś dwa dni temu rzucił ciekawe info że nowego KI może robić Namco

Odnośnik do komentarza

O tych wszystkich złych rzeczach jakich to nie miał zrobić MS, to czytam od 10 lat, a prawda jest taka, że paradoksalnie na ich platformie po upływie wielu lat nie tylko finalnie płacę mniej niż 10 lat temu, ale dostaję za swoje pieniądze znacznie więcej niż kiedyś.

2 minuty temu, Daddy napisał:

Oczywiście że to nie koniec, niezła akcja z tymi insajderami którzy kilka mc temu pisali że MS jest na drodze kupienia większych graczy niż Bethesda, mieli rację.

Strzelam że prędzej czy później Ubi lub WB też wpadną do kogoś, EA/T2 skreśliłbym tylko z tego względu że ostatnio same kupiły inne studia też za kilkanaście mld$$$ no i ciekawe czy Soniak podkupi jakiegoś Japończyka a nie nołnejmów.

 

 

btw. wszyscy teraz przez tygodnie będą pisać o wykupieniu Activision a Grubb jakieś dwa dni temu rzucił ciekawe info że nowego KI może robić Namco

 

To był Jez.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakie cudne brednie są na ppe:

https://www.ppe.pl/publicystyka/295072/microsoft-kupuje-activision-blizzard-ale-nie-jest-to-dobry-znak-dla-branzy-gier.html

 

Ogólnie zgadzam się z częścią z Was - dla hardkorowych graczy to tak średnio daje. Jasne pewnie kampanie CoDów będą exami/w gp. Diablo, Tony, Spyro, Crash też. Overwatch 2 może też. Ale część z nich nie wiadomo czy nawet powstanie (nowy Tony). A chyba głównie chodzi w tym zakupie o gp, coda, rynek gier mobilnych. Jakoś to do dużej ilości exów Xa nie przybliża. Do tego to może będzie za rok.

 

Osobiście bardziej cieszyłbym się z zakupu np. Konami i studiów mogących coś zrobić z ich IP. Bo nadal - to co Xboxowi brakuje to cinematici i japońszczyzna. Mam nadzieję, że chociaż jak mają Acti to jakieś platformówki będą robić. Crash exem MS, kto by pomyślał.

 

I gdzieś czytałem fajną ideę - Smash Bros, ale o MS - mniam.

Odnośnik do komentarza

Tak naprawde stratni będą tylko jednoplatformowcy grający tylko na PlayStation. Ale życie jednoplatformowcow nigdy nie było proste i jak ktoś gra tylko na jednej platformie, to musi byc świadomy że ominie go sporo gier. 

 

Gry Bethesdy, Xboxa, Activision i Blizzarda wciąż będą pojawiać się na konsolach (również takiej którą można kupić za 1300 zł), PC i będą do ogrania na komórkach, tabletach czy telewizorach. Więc jeśli ktoś nie ma jakiś ideologicznych uprzedzeń to myślę że bez problemu będzie mógł ograć wszystkie te niby "exy".

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
37 minutes ago, Basior said:

 

 

Osobiście bardziej cieszyłbym się z zakupu np. Konami i studiów mogących coś zrobić z ich IP. Bo nadal - to co Xboxowi brakuje to cinematici i japońszczyzna. Mam nadzieję, że chociaż jak mają Acti to jakieś platformówki będą robić. Crash exem MS, kto by pomyślał.

 

Po co MS firma, która robi paczinko? Mogliby wykupić co najwyżej kilka marek od Konami, a nie samą firmę. Konami trzeba zamknąć i zapomnieć o tych gnojkach. 

Zresztą, zakup japońskich firm nie jest prosty. Gdyby tak było, już dawno wykupili by Segę.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ASX napisał:

Tak naprawde stratni będą tylko jednoplatformowcy grający tylko na PlayStation. Ale życie jednoplatformowcow nigdy nie było proste i jak ktoś gra tylko na jednej platformie, to musi byc świadomy że ominie go sporo gier. 

Tiaaa tylko smutni jednoplatformowcy w takich chwilach mają jakieś bóle doopy (tak samo przy czasowych exach czy ogólnie exach)
 

Jak narazie widzę same plusy w tym dealu:
- jest szansa na wskrzeszenie kilku dobrych marek, aby pod kątem GP poszerzyć ofertę (np platformówki),

- trochę nowych gierek wpadnie na stałe do GP,

- Sony przestanie jesienią jechać tak na tym osranym CODzie i może w końcu zacznie wtedy wydawać gry oraz zrobi coś swojego (poproszę Resistance)

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Niby ludzie zapomnieli o bethy, bo jeszcze wydają gry na ps, jak się wywiążą z umów i zaczną wydawać gry only x/pc zaczną dupy strzelać. Tak samo będzie z acti, jeszcze coś tam wyjdzie (nowy cod, diablo i overwatch) bo było zapowiedziane i pewnie umowy na te gry są z PlayStation. Dla mnie mogą wychodzić, ale nie muszą na plejke. Najważniejsze, że gry będą w gamepassie.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, creatinfreak said:

Niby ludzie zapomnieli o bethy, bo jeszcze wydają gry na ps, jak się wywiążą z umów i zaczną wydawać gry only x/pc zaczną dupy strzelać. Tak samo będzie z acti, jeszcze coś tam wyjdzie (nowy cod, diablo i overwatch) bo było zapowiedziane i pewnie umowy na te gry są z PlayStation. Dla mnie mogą wychodzić, ale nie muszą na plejke. Najważniejsze, że gry będą w gamepassie.

Zgadzam się. Jak dla mnie to te gry nadal mogą wychodzić na wszystkie możliwe platformy, mnie interesuje tylko to, że będą w Gamepass i ogram sobie kiedy będę chciał bez wydawania dodatkowych pieniędzy. Szanujmy się, COD nie jest wart 300zł dla kilkugodzinnej kampanii, a w multi nie gram zbyt namiętnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Czoperrr napisał:

Po co MS firma, która robi paczinko? Mogliby wykupić co najwyżej kilka marek od Konami, a nie samą firmę. Konami trzeba zamknąć i zapomnieć o tych gnojkach. 

Zresztą, zakup japońskich firm nie jest prosty. Gdyby tak było, już dawno wykupili by Segę.

No chodzi mi o IP. Metal Geary, PES, Castlevania, Silent Hill i dać swoim studiom. Ludzi do robienia gierek to oni nie mają.

 

1 minutę temu, Bigby napisał:

Ostatnio chciałem sobie odświeżyć dwie pierwsze części CODa, ale jak zobaczyłem ceny to się poddałem. Około 100 za każdą, a mówimy tu o 20 letnich tytułach.

Teraz przynajmniej będzie można te kampanie za grosze ograć.

O kurde w sumie stare CoDy w gp też spoko, bo jak przez 20 lat wydali co rok CoDa a każdy po 4h to się sporo uzbiera :D

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Basior said:

No chodzi mi o IP. Metal Geary, PES, Castlevania, Silent Hill i dać swoim studiom. Ludzi do robienia gierek to oni nie mają.

 

O kurde w sumie stare CoDy w gp też spoko, bo jak przez 20 lat wydali co rok CoDa a każdy po 4h to się sporo uzbiera :D

Z tymi CoDami tylko się tego nazbierało, że muszę sprawdzić na wikipedi bo zgubiłem się przy WWII albo wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Basior napisał:

Płaczą głównie ''fani plejsztejszon''

przełożony Soula  xD

- monopol, monopol, monopol

- bojeem się, syn gra w CODa na ps5

- zobaczycie XGP już za rogiem po 100zł

 

Dawno takiego pierdolenia nie słyszałem :reggie:

 

Cytat

EA: 39 mld USD

-Take Two: 29 mld USD

-Nexon: 15 mld USD

-Bandai Namco: 15 mld USD

-Embracer: 10,8 mld USD

- Netmarble 7 mld $

- Ubisoft: 7 mld $

- Konami: 6 mld $

- Square Enix: 5,6 mld $

- Capcom: 4,9 mld $

- Sega: 3,6 mld $

 

Ciekawostka ile warci są inni wydawcy co nie znaczy że są do kupienia w takiej cenie (lug wg. do kupienia) bo jeśli ktoś miałby przygarnąć to pewnie znacznie większa kasa do wydania wchodzi w grę.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Daddy said:

Płaczą głównie ''fani plejsztejszon''

przełożony Soula  xD

- monopol, monopol, monopol

- bojeem się, syn gra w CODa na ps5

- zobaczycie XGP już za rogiem po 100zł

 

Dawno takiego pierdolenia nie słyszałem :reggie:

 

 

Ciekawostka ile warci są inni wydawcy co nie znaczy że są do kupienia w takiej cenie (lug wg. do kupienia) bo jeśli ktoś miałby przygarnąć to pewnie znacznie większa kasa do wydania wchodzi w grę.

 

Niezła patola jak syf dziesięciolatek namiętnie gra w CoDa i jest w klanie xD

Odnośnik do komentarza

Nie no teraz to są wszytsko spekulacje wiadomo ale obstawiam że w 2023 na gwiazdkę użytkownicy PlayStation nowego coda nie zobaczą.

Przecież zarobek na ewentualnym codzie na ps to promil kwoty zapłaconej za Activision. Myślę że wzięli te acti żeby zwyczajnie rozjebać konkurencję a nieszczęsny cod to najwieksze działo jakie mogli wytoczyć.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Bzduras napisał:

Przynajmniej tym razem nie odstawił Gomułki i nie czytał patetycznego przemówienia z kartki. Tak btw to ktoś ogląda tego maniaka tak wiecie, nieironicznie?

Samego Maniaka chyba się nie da, ma januszową wiedzę i jeszcze to czytanie z kartki xd

 

Ale jak już wleci@Heviro (Fanboy BDG) czy @Lord Protector bez CW Mode to można to na chillku obejrzec.

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, devilbot napisał:

Nie no teraz to są wszytsko spekulacje wiadomo ale obstawiam że w 2023 na gwiazdkę użytkownicy PlayStation nowego coda nie zobaczą.

Przecież zarobek na ewentualnym codzie na ps to promil kwoty zapłaconej za Activision. Myślę że wzięli te acti żeby zwyczajnie rozjebać konkurencję a nieszczęsny cod to najwieksze działo jakie mogli wytoczyć.

 

Warzone zarabia 5mln dolarów dziennie, do tego dodaj jeszcze zysk z innych IP i im się to zwróci do końca generacji z nawiązką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...