Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Moldar napisał:

Przepisy są takie, że moga zrobic refund, bo to błąd, a nie żadna promocja. Pewnie poszło tego bardzo dużo, że zwracają pieniądze.

To jeszcze niech prowizję za przewalutowanie odda banda złodziei, gumę kulkę w społem bym miał za to :nosacz2:

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Myślę, że by nie zbiednieli od tego a opierdol należy się osobie, która błąd popełniła.

 

 

Ludzie chwalili się, że kupili ponad 50 giftów, a to tylko Polska, w skali europejskiej mogło tego pójść mnóstwo i większość na lewy handel.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Moldar said:

 

Jak to bywa w takich sytuacjach na pepperze, polecam pozew zbiorowy :kaz:

 

Przepisy są takie, że moga zrobic refund, bo to błąd, a nie żadna promocja. Pewnie poszło tego bardzo dużo, że zwracają pieniądze.


Ehh, a juz chcialem do nich napisac zeby oddali mi moja Forzunie bo nie chcialem zadnego refundu i nie maja prawa tak robic :( Powinni to jakos zadoscuczynic

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wiecie, ale kupno gierek w sklepiku podlega takiemu dokumentowi jak Terms of Service, który ma każdy sklep internetowy. Po polsku nazywa się to "regulamin". I w tym regulaminie można wyczytać sobie takie rzeczy, że sklep zastrzega sobie prawo do anulowania transakcji w skrajnych przypadkach. A obniżka ceny o 849zł to chyba jest taki skrajny przypadek. Ba, tera słuchajcie tego - każdy sklep ma swoje ToS! Steam, Sonka, MS, Nintendo, GOG... lista nie ma końca!

 

Ale komu się chce to czytać, długie, nudne i bez obrazków.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

Tylko że to nie jest pierwsza taka akcja w przeszłości, podobne błędy cenowe zdarzały się zarówno na PSN i Sony zwracało gry, ale mogło ci to umknąć 

 

na chuj mu w ogóle odpowiadasz? identyczna sytuacja w sklepie PS Store nie popchnęłaby tego gościa choćby do jednego posta. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

Tylko że to nie jest pierwsza taka akcja w przeszłości, podobne błędy cenowe zdarzały się zarówno na PSN i Sony zwracało gry, ale mogło ci to umknąć 

Dokładnie, Sony miało błąd, ale poprawiło na korzyść konsumentów:

https://www.theverge.com/2022/5/25/23141904/sony-playstation-plus-subscription-discount-pricing-overcharge

 

Firma firmie nierówna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...