Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.windowscentral.com/gaming/xbox/zenimax-online-studios-new-xbox-ip-is-being-created-by-almost-200-developers

 

Zenimax online pracuje od ponad 4 lat nad nowym ip. Obecnie przy projekcie pracuje ~200 osób. Jak sama nazwa studia wskazuje będzie to raczej gra online i spodziewał bym się mmo. Najważniejsze, że poprzedni silnik został porzucony i nie będą musieli teraz emulowac skyrima tylko online. Ciekawe czy to oryginalne ip czy coś na licencji. Ms nie lubi pożyczac ip od innych, ale gra powstawała juz przed zakupem. Osobiscie nie chcialbym fantasy. Star warsy to byłoby marzenie, bo swtor sie nigdy na konsoli nie doczekam ;(

Odnośnik do komentarza

Ooo bardzo fajnie. Już kiedyś to było poruszane 1000gs może być wymaksowana grą, jak i 200gier odpalonych dla pierwszego aczika. A jak jest platyna to wiesz, że gra skończona. Co prawda sam już doszedłem do wniosku, że nie mam czasu, siły, zapału czy nawet skilla aby bawić się w calaki, ale propsuje takiemu rozwiązaniu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Czoperrr napisał:

Wystarczyłoby żeby odgrodzili podstawkę od DLC i za wbicie 1000/1000 w podstawce wpadała jakaś odznaka a nie tak jak teraz że np. zrobisz 1000 w Gearsach a po 5 latach masz 1000/5000 bo wydali pełno DLC.

Jak ktoś ma z tym problem, to powinien się nad sobą zastanowić. No bo co z tego? Imo liczą się konkretne osiągnięcia w grze, a co to zmienia, że masz 1000/5000 zamiast 1000, a 5000 jest oznaczone jako DLC? To tylko oznaczenie, wciąż nie masz tych za DLC i nie skompletowałeś gry. Serio to jest taka bariera psychologiczna nie do przejścia? Jakiś medal za główne 1000GS spoko, ale tego nie kumam.

Odnośnik do komentarza
43 minutes ago, krzysiek923 said:

Jak ktoś ma z tym problem, to powinien się nad sobą zastanowić. No bo co z tego? Imo liczą się konkretne osiągnięcia w grze, a co to zmienia, że masz 1000/5000 zamiast 1000, a 5000 jest oznaczone jako DLC? To tylko oznaczenie, wciąż nie masz tych za DLC i nie skompletowałeś gry. Serio to jest taka bariera psychologiczna nie do przejścia? Jakiś medal za główne 1000GS spoko, ale tego nie kumam.

Przeczytaj jeszcze raz to może zrozumiesz, że głównie mi chodzi o dostanie odznaki za zdobycie głównego 1000.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krzysiek923 napisał:

Jak ktoś ma z tym problem, to powinien się nad sobą zastanowić. No bo co z tego? Imo liczą się konkretne osiągnięcia w grze, a co to zmienia, że masz 1000/5000 zamiast 1000, a 5000 jest oznaczone jako DLC? To tylko oznaczenie, wciąż nie masz tych za DLC i nie skompletowałeś gry. Serio to jest taka bariera psychologiczna nie do przejścia? Jakiś medal za główne 1000GS spoko, ale tego nie kumam.

 

Tyle że np ten 1000 można wbić również w DLC np, nie maksując podstawki i bez wchodzenia w czyjś profil nie wiesz, czy chłop ma calaka w podstawce, czy np 400GS, a reszta z wielu różnych dodatków.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

To chyba właściwy temat aby zadać to pytanie.

 

Czy macie jakieś przecieki odnośnie pojawienia się Ubisoft+ na Xboxie? Ostatnie informacje na jakie trafiłem, to ze stycznia i sierpnia, a potem cisza w eterze.

Mam wrażenie, że jesteśmy bliżej niż dalej ogłoszenia o debiucie usługi na konsolach xbox. Widzę, że teraz pojawiła się promocja na DLCki do różnych gier, w tym do serii AC oraz promka 2 w cenie 1 na kilka gier ubisoftu. Już nie raz tak było, że pojawiała się promocja na jakiś tytuł, a potem lądował on w abonamencie albo był do przypisania do konta. Dodatkowo zbliża się koniec roku, wzmożony okres zakupowy, może nie uda się przyklepać zakupu Activ-Blizz, a dodanie do konsoli możliwości korzystania z usługi Ubi+ mogłoby okazać się gamechangerem na korzyść zielonych. Zwłaszcza jak sprzęt Sony nie dostanie (póki co?) tej usługi.

 

Jako, że przechodzę teraz serię AC od początku na XSX to już miałem ładować wszystkie interesujące mnie DLC do koszyka i kupować (pomimo tego, że już je raz kupiłem na PS4, a PS5 prędko nie kupię) jednak przypomniały mi się zapowiedzi UBI+ na xboxach. Wejście a abonament może wyjść taniej niż zakup wszystkich dodatków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...