Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawiam info, gdyby ktoś miał problem jak ja z podzieleniem płatności między kartą podarunkową i pobraniem reszty z konta. Chciałem kupić Tonego, 70zł z gift card, 21,99 zł z karty. Ustawiłem jak trzeba, biorę kup i potwierdzenie w apce bankowej pokazuje pełną kwotę, czyli 91,99.

 

Napisałem na czacie do supportu i po weryfikacji konta (nr. tel, adres, data ważności karty płatniczej) pan Joey sprawdził, czy można podzielić płatność, potwierdził, że tak, a następnie w moim imieniu złożył zamówienie. Trzeba na czacie napisać, że się wyraża zgodę i elo.

 

Licencja po kilku minutach była aktywna, gierkę ściągnąłem, w ciągu doby powinno pobrać kasę z konta. Normalnie dostałem maila z potwierdzeniem zakupu.

 

Ależ to jest obsługa klienta, cudowna, pochwaliłem dla pana, że tak szybko mi pomógł i taki miły był :xboss:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Ale gdzie jest info o emeryturze? 

Bo ja co czytałem to to że odchodzi ze studia.

Szkoda faceta, bo to taka sama legenda branży jak np Kojimbo tylko mniej medialny i zwyczajnie trzeba mieć takich ludzi na pokładzie.

 

I w sumie ostatni czas w Xboxie to taka sinusoida, niby dobrze a jednak coś nie gra.

W 2021 fajne Fh5 i Halo + Psycho2 na premierę. Będzie dobrze panie. 2022 sraka total, ale hej mamy dla was pokaz tego co wyjdzie w 2023 do czerwca! Po czym mamy marzec prawie i wiemy jedynie że wyjdzie w maju Redfall(który budzi jednak sporo obaw i to nie jest system seller bądźmy szczerzy) a Starfield i F8 nadal są w lodówce. Czyli znów coś się zesrało. 

Z drugiej strony wyskakuje super Hi Fi Rush, do GP wlatuje Wo Long, a wszystkie studia pracują przecież i będzie masa gier. Super! Jednocześnie wiemy o masowych zwolnieniach i teraz takie odejścia jak Mikamiego. 

 

Cały czas idzie to jak po grudzie 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Czoperrr napisał:

Shinji Mikami odchodzi z Tango Gameworks. RIP, pewnie założy jakieś studio robiące exy na plejkę :frog:

Czyli jednak miałem racji, Tango to studio Indie. :devil:

12 godzin temu, drozdu7 napisał:

Ale gdzie jest info o emeryturze? 

Bo ja co czytałem to to że odchodzi ze studia.

Szkoda faceta, bo to taka sama legenda branży jak np Kojimbo tylko mniej medialny i zwyczajnie trzeba mieć takich ludzi na pokładzie.

 

I w sumie ostatni czas w Xboxie to taka sinusoida, niby dobrze a jednak coś nie gra.

W 2021 fajne Fh5 i Halo + Psycho2 na premierę. Będzie dobrze panie. 2022 sraka total, ale hej mamy dla was pokaz tego co wyjdzie w 2023 do czerwca! Po czym mamy marzec prawie i wiemy jedynie że wyjdzie w maju Redfall(który budzi jednak sporo obaw i to nie jest system seller bądźmy szczerzy) a Starfield i F8 nadal są w lodówce. Czyli znów coś się zesrało. 

Z drugiej strony wyskakuje super Hi Fi Rush, do GP wlatuje Wo Long, a wszystkie studia pracują przecież i będzie masa gier. Super! Jednocześnie wiemy o masowych zwolnieniach i teraz takie odejścia jak Mikamiego. 

 

Cały czas idzie to jak po grudzie 

Gamepass to był chwilowy trend. Teraz jest tylko tanio, a PS+ Extra zjada contentem gamepassa na śniadanie. Żeby nie było opłacam oba. Ale brakuje tych 3-5 AAA w roku od Microsoft Studios, oj brakuje. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, SnoD napisał:

Przecież Mikami z Tango nigdy nie zrobił żadnego AAA.


Hmm czy za AAA nie można uznać Ghostwire? No, ale to projekt za pieniądze. Chodzi mi o to, że jak MS chce trzymać się kurczowo XGP to wciąż ciężko mi uwierzyć, że dostaniemy gry o rozmachu (i jakości wykonania) AAA Sony czy R*.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:


Hmm czy za AAA nie można uznać Ghostwire? No, ale to projekt za pieniądze. Chodzi mi o to, że jak MS chce trzymać się kurczowo XGP to wciąż ciężko mi uwierzyć, że dostaniemy gry o rozmachu (i jakości wykonania) AAA Sony czy R*.

Tylko Evile i Ghostwire to robił jeszcze z Sony. Tutaj zrobili HiFi Rush, może się chłop załamał, że ta gra będzie kandydatem do Goty, a wydali na jej produkcję 15 dolarów, może chciał zrobić Skyrima 2 albo Evil Within 3 GAAS? Kto wie xD. Nie zdziwię się, jak za parę dni ogłosi otwarcie nowego studia pod swoimi skrzydłami coś a'la Kojimbo. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, KrYcHu_89 napisał:

Tylko Evile i Ghostwire to robił jeszcze z Sony. Tutaj zrobili HiFi Rush, może się chłop załamał, że ta gra będzie kandydatem do Goty, a wydali na jej produkcję 15 dolarów, może chciał zrobić Skyrima 2 albo Evil Within 3 GAAS? Kto wie xD. Nie zdziwię się, jak za parę dni ogłosi otwarcie nowego studia pod swoimi skrzydłami coś a'la Kojimbo. 


Właśnie zauważyłem, że nie dodałem kluczowego „za pieniądze Sony”. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...