Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Rtooj napisał:

Jezu, widziałem tych gości parę razy na youtube, takiej niewiedzy i głupoty to chyba od czasu rafoniksa nie było, i to kaleczenie naszego języka :D Bynajmniej=przynajmniej i inne hity.


I tak i nie. 
Ja np lubię tez takie kanały oglądać czy tam maniaka. Dlaczego? Od liczenia fps i technobelkotu są inne serwisy. Jak chce recenzje gry, to tez są inne kanały- nie wiem, kogucik robi robotę np. Jest Ryslaw ze swoim Gryslawem- tutaj się nikt nie czepiał, ze Andrzej czyta z kartki i wspomaga się. Maniaka obśmiali na forum, ze czyta z kartki jak Gomułka. 
To jest dwóch graczy z krwi i kości, każdy ma takich albo miał takich kumpli w podstawówce. Luźne przemyślenia i ich spojrzenie. Takie kanały i te filmy wyróżnia jedno- naturalność, pasje/zajawkę która nadal mocna mimo tylu lat. 
 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No jak ktoś lubi takie klimaty to spoko, ja generalnie unikam polskie gwzety portale  i kanały growe (wyjątkiem są takie kanały jak np. arhn, które wybijają się jakoscią), bo odkąd opanowałem język angielski na tyle by czytać swobodnie zagraniczne źródła zauważyłem że polskie media zazwyczaj tylko powtarzają z opóźnieniem to o czym pisze i mówi się na zachodzie, no i zagraniczne są znacznie bliżej źródeł informacji które podają więc mniejsza szansa że coś przekręca w stylu Gruszczyka, a pasje mają taką samą jak Polacy. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.04.2023 o 17:58, Paolo de Vesir napisał:

A ja kupiłem jednak Xboxa z nadzieją, że XGS w końcu zacznie dostarczać dopieszczone gry i wykorzysta moc sprzętu którą MS tak przechwalał przed premierą.

 

No ja też dałem się nabrać. 

Gdybym wiedział, że tak to się potoczy, to kupiłbym XSS, bo ten do hitów z game passa starczy aż nadto. 

Przy bardziej wymagających grach XSX i tak leży i kwiczy, więc to taki sprzęt trochę bez sensu i chcąc lepszej jakości, to już lepiej dołożyć kasy i poskładać kompa. 

  • Plusik 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, iluck85 napisał:


I tak i nie. 
Ja np lubię tez takie kanały oglądać czy tam maniaka. Dlaczego? Od liczenia fps i technobelkotu są inne serwisy. Jak chce recenzje gry, to tez są inne kanały- nie wiem, kogucik robi robotę np. Jest Ryslaw ze swoim Gryslawem- tutaj się nikt nie czepiał, ze Andrzej czyta z kartki i wspomaga się. Maniaka obśmiali na forum, ze czyta z kartki jak Gomułka. 
To jest dwóch graczy z krwi i kości, każdy ma takich albo miał takich kumpli w podstawówce. Luźne przemyślenia i ich spojrzenie. Takie kanały i te filmy wyróżnia jedno- naturalność, pasje/zajawkę która nadal mocna mimo tylu lat. 
 

Jestem tego samego zdania, ale Maniak oprócz tego, że czyta z kartki to ogólnie dla mnie mało się orientuje w branży, bo czytanie newsów z PPE to nie jest orientowanie się. Wyżej macie @Soul i @Victorino i można chłopaków posłuchać, szczególnie, że Soul leci slangiem forumkowym, zwłaszcza u Maniaka, a Victorino naprawdę ma spoko słownictwo, nie jest to takie kaleczenie języka czy barwa głosu jak u Maniaka np. Ja propsuje chłopaków, szczególnie, że przy kanale Soula miałem swój mały udział :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Daje plejsztejszon digital na wymianę, gratis wyjące cewki, dorzucę jeszcze dobre słowo o WoWiarzu:sonkassie:

Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

Jestem tego samego zdania, ale Maniak oprócz tego, że czyta z kartki to ogólnie dla mnie mało się orientuje w branży, bo czytanie newsów z PPE to nie jest orientowanie się. Wyżej macie @Soul i @Victorino i można chłopaków posłuchać, szczególnie, że Soul leci slangiem forumkowym, zwłaszcza u Maniaka, a Victorino naprawdę ma spoko słownictwo, nie jest to takie kaleczenie języka czy barwa głosu jak u Maniaka np. Ja propsuje chłopaków, szczególnie, że przy kanale Soula miałem swój mały udział :kaz:

 

Ja nawet nie wiedziałem że Bartek wziął rozwód z Maniakiem i założył własny kanał. 

Obejrzałem dwa filmiki, fajnie się słucha chłopaków, leci sub, znacznie lepiej niż wiecznie jąkających się z brakiem wiedzy Maniaka i Macieja. Tylko @Soul ogarnij lepszą kamerkę i nie przerywaj tak często jak kolega mówi. Zapomniałeś dodać że Redfall i tak dostał już 10mc obsuwy.

 

 

 

w punkt   :) 

 

 

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, SnoD napisał:

 

Natomiast na PC potencjał wzrostu jest teoretycznie niemal nieograniczony, tyle tylko, że istotnym progiem zwalniającym jest tu Windows Store. GP musi być dostępny na Steam żeby zawojować rynek PC.

Dla mnie od lat bekowe jest to, że MS niby tak pierdoli, że dba o rynek pc, a tak naprawdę to zawsze robią coś by uprzykrzyć życie taboreciarzom. Kiedys bylo to durne games for windows, teraz ten zjebany store dzialajacy tylko na windzie. Steam deck sie fajnie wybija, ale MS wiadomo wywalone w support i na decku nie pograsz sobie w gry z game passa(trzeba jakies fikolki z instalacja windy robic, a potem i tak widzialem porownanie dooma eternala z win gp vs steam os i byla duza roznica wydajnosciowa na korzysc steam os).
Prawda jest taka, ze rynek pc jest coraz blizej pelnego monopolu steama, bo juz ludzie maja mental "no steam, no buy" i im szybciej MS zintegruje gp ze steamem tym lepiej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Najbardziej w tym całym przejęciu Activision cieszy mnie gwarancja, że przynajmniej na najbliższe 15 lat nie wymiksują się z gamingu, bo przecież nie po to wydaje się pierdolone 70 miliardów, żeby zostać ze znanymi markami w dupie, a kto miałby to od nich odkupić? Po prostu nie znikną z rynku, nawet, jeśli Game Pass nie odpali tak, jak zakładają. Nikt nie wie, jak ten abonament się przyjmie na przestrzeni lat, jak zmienią się trendy. Skoro tak długo tworzyli konsole w klasycznym rozumieniu, w razie niepowodzenia mogą ostatecznie wrócić do starego modelu z exclusive'ami, bo jak za te 10 lat Game Pass zdechnie/będzie nierentowny to już żadne umowy nie będą trzymać MS przed wydawniem gier tylko na swój sprzęt. Jak by nie patrzeć, są zabezpieczeni na oba warianty.

Odnośnik do komentarza

MS ogolnie ma siano nawet na kosztowne i ryzykowne rzeczy, bo sa tak naprawde monopolista na rynku oprogramowania komputerowego i biurowego(nie oszukujmy sie, z linuxa pod roznymi postaciami to korzysta jakas garstka programistow jedynie), wiec doplacanie do dzialu gier ich jakos bardzo nie boli.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Jestem tego samego zdania, ale Maniak oprócz tego, że czyta z kartki to ogólnie dla mnie mało się orientuje w branży, bo czytanie newsów z PPE to nie jest orientowanie się. Wyżej macie @Soul i @Victorino i można chłopaków posłuchać, szczególnie, że Soul leci slangiem forumkowym, zwłaszcza u Maniaka, a Victorino naprawdę ma spoko słownictwo, nie jest to takie kaleczenie języka czy barwa głosu jak u Maniaka np. Ja propsuje chłopaków, szczególnie, że przy kanale Soula miałem swój mały udział :kaz:


On ma flow zupełnie inne. 
Maniak ma plus za kolekcje i te wszystkie pudełka na szafie.  Nie ogladam go żeby słuchać o jakimś temacie. Lubię spoglądać na ten regał za plecami, unboxing. Mimo wszystko jest naturalny, cenie to akurat. 
 

Soul się tam męczył, bo jak się spotykali w 4 to on się tam męczył. 
Co ciekawe sporo osób zwróciło uwagę ze jest jakiś rozłam.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, iluck85 napisał:


On ma flow zupełnie inne. 
Maniak ma plus za kolekcje i te wszystkie pudełka na szafie.  Nie ogladam go żeby słuchać o jakimś temacie. Lubię spoglądać na ten regał za plecami, unboxing. Mimo wszystko jest naturalny, cenie to akurat. 
 

Soul się tam męczył, bo jak się spotykali w 4 to on się tam męczył. 
Co ciekawe sporo osób zwróciło uwagę ze jest jakiś rozłam.

Było ostatnio Q&A i powiedział, że z Maniakiem nagra jeszcze, ale z Heviro/Paziem już nie. W polecanych też nie ma tego drugiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...