Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, SnoD napisał:

W sądzie MS ma tą przewagę, że wszystkie twierdzenia trzeba poprzeć dowodami, a z tym FTC będzie ciężko, bo większość ich twierdzeń to gołosłowne frazesy.

Najważniejsze żeby to jak najszybciej się skończyło ;)  jak dostaną AB fajnie, jak nie to będą mieli 70mld $ na inne studia 

Odnośnik do komentarza

Nikt nie wie tak naprawdę. Byle się to w końcu zakończyło. Dla mnie ten zakup jest bez znaczenia, znacznie tańsza bethesda jest growo bardziej wartościowa, ale nie powiem, wizja starcrafta czy wowa na konsole mnie mocno kręci ( o ile byłyby takie pomysły).

W tej kwocie można poszaleć w inny sposób.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Moldar napisał:

Nikt nie wie tak naprawdę. Byle się to w końcu zakończyło. Dla mnie ten zakup jest bez znaczenia, znacznie tańsza bethesda jest growo bardziej wartościowa, ale nie powiem, wizja starcrafta czy wowa na konsole mnie mocno kręci ( o ile byłyby takie pomysły).

W tej kwocie można poszaleć w inny sposób.

Dokładnie.

Starcraft, warcraft o ile jeśli trafią na konsole to obstawiam następną generację. Tylko jedna rzecz mnie niepokoi, za dużo tych gier RPG, gdzie jakieś nowe strzelanki ala halo, gears, gdzie nowe gry cinematic experience, które sprzedają ps5. Microsoft ewidentnie się pogubił po xbox one.

Teraz, milupl napisał:

Dokładnie.

Starcraft, warcraft o ile jeśli trafią na konsole to obstawiam następną generację. Tylko jedna rzecz mnie niepokoi, za dużo tych gier RPG, gdzie jakieś nowe strzelanki ala halo, gears, gdzie nowe gry cinematic experience, które sprzedają ps5. Microsoft ewidentnie się pogubił po xbox one.

A właściwie miało być po x360

Odnośnik do komentarza

Phil wspominał jeszcze na początku 2022 roku że jest niezwykle podykscytowany takimi markami jak Warcraft i Starcraft, bardzo chciałbym żeby te marki powróciły nie koniecznie w formie strategi rts - oczywiście tu mowa głównie o starcrafcie, bo warcraft cały czas wychodzi pod postacią mmo. Kiedyś był tam jakiś Concept gry akcji  w świecie Starcrafta który był projektowany na pierwszego Xboxa.

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli do przejęcia Activision i Blizzarda dojdze, to gry robi się dzisiaj tak długo, że wpływ Xboxa i plany Spencera o powrocie Starcrafta czy Warcrafta zobaczymy najwcześniej za 5-6 lat.  Czyli już na następnej generacji konsol. 

 

Ale z tym że Xbox robi teraz za dużo gier RPG się nie zgodzę,  moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak za dużo singlowych gier RPG, ale jestem stronniczy bo gry RPG to jeden z moich ulubionych gatunków i jeśliby się dało to poproszę o więcej takich gier jak Starfield czy Fable. 

Faktycznie brakuje jakiś strzelanek bo tu od premiery Halo Infinite niczego nie ma na horyzoncie, ale tu jestem spokojny bo mają dobre ekipy specjalizujące się w strzelankach jak ID Software, Coaltion i Machine Games więc prędzej czy później coś wyjdzie, oby tylko nie trzeba było zbyt długo czekać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A to wiadomo że raczej owoce tego przejęcia zobaczymy w połowie kolejnej generacji czyli pewnie okolice 2030 roku. Jakiś rok temu Blizzard zapowiedział że pracuje nad nowym IP jakaś gra survivalowa w świecie fantasty, pokazał nawet grafikę koncepcyjną. Jeśli gra nie jest jakoś w zawansowanym stanie to po 18 lipca Phil wejdzie do studia i najprawdopodobniej każe usunąć wersję na Playstation. Bo nie wierzę że Bethesda od początku nie projektowała Starfielda na PS.

Odnośnik do komentarza

Pewnie wola teraz zeby potem jak Starfield wyjdzie to nadrobia odrobine hajsu. Dla mnie to oznacza ze teraz duzo mocniej bede myslal czy brac dodatkowe miesiace. Na pewno nie wystarczy taka oferta jak w tym miesiacu (pomimo ze jest dobra ale dobra). Nadal 63zl za day 1 starfield to nie duzo. Ale tez z dupy sobie przedluzal nie bede.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dragon13 napisał:

Doom, Wolf, TeS, Fallout - nowych gier z tych serii najprawdopodniej już nie zobaczymy na ps.

 

Wiadomo, szkoda tylko że na xboxie też coś ich nie widać xD 

 

podniesienie ceny o kilka złotych mnie nie martwi, póki da się robić konwersję z golda. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...