Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No tak jak napisałem powyżej - idyki! Najlepiej takie co chodza na telefonie.

Ja np. kupuje na switcha bo nie chce mi sie tracic czasu i grac w nie na "poważnym" sprzęcie, wieć Handheld sprawdza się u mnie w takich krótkich i niewymagającyh sprzetowo grach. Ale kto chciałby tam jakikolwiek tytuł AA czy AAA ogrywać? I tam tworzyć sobie bibliotekę? Na pewno nikt, kogo stać na inny sprzęt.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.01.2024 o 13:50, ASX napisał:

 

 

przewidujemy co wyjdzie?

hifi, sot, grounded, aoe

 

Jez twierdzi też że Sony ma wrzucić wybrane gry na inne platformy i nie ma na myśli tylko PC więc kij wie co tam się dzieje, chyba że pisze bzdury co zdarza mu się 50/50

 

Gdyby Sony nie blokowało wybranych multiplatform żeby nie wychodziły na Xa a w sądzie rok temu nie pierdoliło farmazonów to spoko a tak MS zrobi sobie zły PR u graczy jakimiś starymi mniejszymi gierkami które i tak nie zarobią na waciki + część devów się wkurzy że gra X może być na innej platformie a ich gra nie 

 

 

jak ktoś chce płakać nad skasowanym paździerzem które z UE przeszło na silnik mobiliny i było tworzone od 2015 z planowaną premierą na +2027   

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.01.2024 o 20:53, Figaro napisał:

 

jebać tę branże, jebać MS


Ale czemu jebac? Activision z tą swoją polityką angażowania każdego studia w napierdalanie skorek do Call of Duty za kosmiczne pieniądze powinno być jebane. Była fuzja, teraz jest restrukturyzacja, naturalna kolej rzeczy. Ocenimy po czasie czy wyjdzie to studiom na dobre.

 

Ja popieram bo to co odpierdala Acti w ostatnich latach to kryminał. Nie obserwowałem aż tak Blizzarda ale wiadomym jest że tam też dobrze nie jest.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Warto przypomnieć, że AB tylko w okresie finalizacji przejęcia, czyli jakieś 2.5 roku zatrudnili aż 7.000 pracowników: z 10.000 do 17.000. 

 

W tym samym czasie niektóre studia szukając specjalistów nie mogą przez 2 lata obsadzić kilkunastu wakatów, a AB wchłonęło 7.000 ludzi. Trudno sobie wyobrazić by był to przemyślany proces rekrutacyjny gdy na tym rynku brakuje wykwalifikowanych pracowników.

 

Raczej zatrudniali jak leci, a MS po prostu zrobił przegląd.

Odnośnik do komentarza

Za dużo jest dymu wokół tego tematu, więc musi gdzieś się palić. 

 

Przyda się więc jakies oficjalne stanowisko jakiego typu gier można się spodziewać na innych platformach, żeby było jak najmniej wątpliwości. 

 

 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, ASX napisał:

Przyda się więc jakies oficjalne stanowisko jakiego typu gier można się spodziewać na innych platformach, żeby było jak najmniej wątpliwości. 

 

Jak dla mnie wcześniej czy później pójdą całkowicie w day one na wszystko co możliwe. Tylko nie wiem jak w tym ma się odnaleźć Game Pass skoro Nintendo i Sony nie chcą tego u siebie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...